Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon
Nowości na stronie

Kilka pytań
12.08.2017, 20:19
Kilka pytań
W ostatnim czasie zakupiłem Pokemon Omega Ruby Big Grin i mam własnie kilka pytań odnośnie tego tytułu, mianowicie:

1)Czy jeżeli zabije rayquaza, deoxysa, groudon i inne legendy czy bd miał możliwość złapania ich ponownie. (Czytałem na zagranicznych forach i wynika, iz jest możliwość ich ponownego złapania po pokonaniu e4).

2)Jeżeli działa sposób z pierwszego pkt. to wystarczy zapisać grę przed pokemonem i walczyć, aż do momentu złapania idealnego Cool (z tego co zrozuimialem iv/ability generowane sa w czasie rozpoczęcia walki)

3)Chciałbym jeszcze zrozumieć o co chodzi w starszych generacjach o tym, ze breedowany pokemon dziedziczy egg moves po ojcu Undecided (Czytałem na ten temat trochę tutaj na forum, ale zrozumiałem to tak iż pok z jajka moze mieć ruch tylko taki jak miał jego ojciec??)- trochę niedokładnie opisane, ale sądzę, iż mozna sie domyślić Big Grin

Z góry dzieki za odpowiedzi ^^
Odpisz
12.08.2017, 20:38
RE: Kilka pytań
1) Tak, pomijając Rayquazę i Latiosa/Latiasa (tego którego się dostaje) wszystkie legendarki z którymi się walczyło można "wskrzesić" pokonując e4. Tyczy się to oczywiście tylko niezłapanych poków.

2) O ile "1" działa, tak ta metoda jest dość powszechna. Ale pamiętaj, że nie na wszystko warto marnować masterball, a czasem łapanie jest mozolnym procesem Wink

3) Dokładnie o to chodzi. Przed 6 geną tylko rodzic płci męskiej przekazywał ataki, jeśli należały one do kategorii "egg move" danego gatunku. W przypadku breedowania z ditto pamiętaj o tym, by pok był mężczyzną. W przypadku breedowania zwykłego po prostu pamiętaj by to on miał te ataki.

Sinnoh było nudne
Odpisz
12.08.2017, 21:38
2) Czyli Rayquazy nie bedę mógł złapać będąc na Sky Pillar ? I czy otrzymując pokemona synchronize też działa czy jest to losowe?
Odpisz
12.08.2017, 23:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.08.2017 0:03 przez Victoriatus.)
Rayquazę musisz złapać fabularnie, więc niestety odpada.

https://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/..._(Ability) " if a Pokémon with Synchronize is leading the party, gift Pokémon (except Pokémon obtained via Mystery Gift) in the Undiscovered Egg Group will always have the same Natur"

Sinnoh było nudne
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości