Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon
Nowości na stronie

Kilka pytań
12.08.2017, 20:19
Kilka pytań
W ostatnim czasie zakupiłem Pokemon Omega Ruby Big Grin i mam własnie kilka pytań odnośnie tego tytułu, mianowicie:

1)Czy jeżeli zabije rayquaza, deoxysa, groudon i inne legendy czy bd miał możliwość złapania ich ponownie. (Czytałem na zagranicznych forach i wynika, iz jest możliwość ich ponownego złapania po pokonaniu e4).

2)Jeżeli działa sposób z pierwszego pkt. to wystarczy zapisać grę przed pokemonem i walczyć, aż do momentu złapania idealnego Cool (z tego co zrozuimialem iv/ability generowane sa w czasie rozpoczęcia walki)

3)Chciałbym jeszcze zrozumieć o co chodzi w starszych generacjach o tym, ze breedowany pokemon dziedziczy egg moves po ojcu Undecided (Czytałem na ten temat trochę tutaj na forum, ale zrozumiałem to tak iż pok z jajka moze mieć ruch tylko taki jak miał jego ojciec??)- trochę niedokładnie opisane, ale sądzę, iż mozna sie domyślić Big Grin

Z góry dzieki za odpowiedzi ^^
Odpisz
12.08.2017, 20:38
RE: Kilka pytań
1) Tak, pomijając Rayquazę i Latiosa/Latiasa (tego którego się dostaje) wszystkie legendarki z którymi się walczyło można "wskrzesić" pokonując e4. Tyczy się to oczywiście tylko niezłapanych poków.

2) O ile "1" działa, tak ta metoda jest dość powszechna. Ale pamiętaj, że nie na wszystko warto marnować masterball, a czasem łapanie jest mozolnym procesem Wink

3) Dokładnie o to chodzi. Przed 6 geną tylko rodzic płci męskiej przekazywał ataki, jeśli należały one do kategorii "egg move" danego gatunku. W przypadku breedowania z ditto pamiętaj o tym, by pok był mężczyzną. W przypadku breedowania zwykłego po prostu pamiętaj by to on miał te ataki.

FC: 3797 9339 3656
*pikczer w produkcji*
Odpisz
12.08.2017, 21:38
2) Czyli Rayquazy nie bedę mógł złapać będąc na Sky Pillar ? I czy otrzymując pokemona synchronize też działa czy jest to losowe?
Odpisz
12.08.2017, 23:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.08.2017 0:03 przez Victoriatus.)
Rayquazę musisz złapać fabularnie, więc niestety odpada.

https://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/..._(Ability) " if a Pokémon with Synchronize is leading the party, gift Pokémon (except Pokémon obtained via Mystery Gift) in the Undiscovered Egg Group will always have the same Natur"

FC: 3797 9339 3656
*pikczer w produkcji*
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości