Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Czy kupował ktoś karty ze strony karty-pokemon.pl?
28.07.2017, 22:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.07.2017 23:10 przez arrrek5.)
Czy kupował ktoś karty ze strony karty-pokemon.pl?
Znalazłem tam dość dobrą ofertę (Umbreon GX box za 150zł i kurier za darmo od 180zł) i zastanawiam się czy zakup tam jest tam bezpieczny. Jak narazie kupowałem z isa.pl. Są też tam takie rzeczy jak boostery SUM za 13.80
(Przy okazji czy zna ktoś miejsce gdzie można kupić pojedyncze karty tj. Tapu Lele GX, Umbreon GX, Choice Band albo mniej rzadkie lecz nadal używane karty jak Bridgette albo Sycamore)
Odpisz
28.07.2017, 23:46
RE: Czy kupował ktoś karty ze strony karty-pokemon.pl?
(28.07.2017 22:49)arrrek5 napisał(a):  Znalazłem tam dość dobrą ofertę (Umbreon GX box za 150zł i kurier za darmo od 180zł) i zastanawiam się czy zakup tam jest tam bezpieczny. Jak narazie kupowałem z isa.pl. Są też tam takie rzeczy jak boostery SUM za 13.80
(Przy okazji czy zna ktoś miejsce gdzie można kupić pojedyncze karty tj. Tapu Lele GX, Umbreon GX, Choice Band albo mniej rzadkie lecz nadal używane karty jak Bridgette albo Sycamore)

Pełno tego na zagranicznych stronach tylko shipping więcej Cię wyniesie niż to warte chy, że zrobisz masowy zakup na rzadkie karty
Odpisz
29.07.2017, 10:17
karty-pokemon.pl to bezpieczna strona, która na dodatek jest polecana przez wrocławskich graczy(W końcu osoba, która zajmuje się tym sklepem jest graczem i judgem we Wrocławiu). Single, których nie znajdziesz na karty-pokemon.pl i/lub u innych graczy, najlepiej jest ściągać ze stron takich jak trollandtoad.com, ccgcastle.com, czy en.pokemoncardmarket.eu.

FC: 0516-7931-4611
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Odpisz
4.08.2017, 22:47
Ja kupowałem zestaw z Lycanroc i Alolan Raichu tam bo był najtaniej i mieli też talię Pikachu Power taniej niż np na allegro. Wszystko poszło sprawnie i szybko. Także polecam.

[Obrazek: 577.gif]
[Obrazek: tumblr_nvnlh4RjgJ1r8sc3ro1_500.gif]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości