Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Propozycja na ficka: Pokemon Special x Kimi ni Todoke
26.07.2017, 22:39,
Propozycja na ficka: Pokemon Special x Kimi ni Todoke
Hej, mam propozycję dla tych, co potrafią pisać ficki. Marzy mi się corssover Pokespeciala i Kimi ni todoke. Sama chciałabym napisać, niestety jestem dobra tylko w pisaniu dialogów ^^”
Marzy mi się szkolne życie postaci z pokespeciala: Red zamiast Kazehayi i Yellow zamiast Sadako (tylko, że zamiast bycia odrażającą wszyscy mylą ją z chłopakiem i ona chce wyjść wprost oczekiwaniom innym i udaje tego chłopaka), jako jej przyjaciółki Blue zamiast Yano (no bo wiadomo, pcha Yellow w ręce Reda), Sanada zamiast Greena (i tu małe przekręcenie, że Green leci na Blue), za Chizuru dałabym Sapphire – no bo totalna chłopczyca. Kurumizawa to Misty (bo kocha się w Redzie). Jo to oczywiście Gold – bo lubi Reda i jest irytujący). A na Arai profesora Sycmore. Jeja, jakby ktoś wziął się za takiego ficka to bym szczała w majty jak mała dziewczynka z radości, wydrukowałabym sobie i oprawiła w ładną okładkę XD

Odpisz
26.07.2017, 23:29,
RE: Propozycja na ficka: Pokemon Special x Kimi ni Todoke
Kimi ni Todoke? Ale to stare dzieje... powracają wspomnienia z czasów, jak dopiero zaczynałem oglądać anime i podobała mi się ta historyjka wtedy. Pomysł masz ciekawy na Crossover, jestem za... tylko kto by to miał pisać? Ja swojego fika nie umiem napisać, a co dopiero taki mix gatunków. Chociaż dla kogoś, kto lubi i shippy i romans to mógłby się tego podjąć, bo sam jestem ciekaw co by z tego wyszło. Pamiętam jak śmieszyło mnie to, że Kazehaya i Sadako... to znaczy Sawako byli jacyś niedorozwinięci. Zamiast się normalnie zejść, to tylko tworzyli coraz to więcej nieporozumień przez te dwa sezony i omal nie rozpadła się ich relacja. Fajnie, że proponujesz postaci ze Speciala a nie np Asha i Serenę. Wink
Odpisz
26.07.2017, 23:43, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.07.2017, 23:46 przez Waren78657.)
Mnie zaciekawił także, pomysł na crossover i chętnie bym się na to pisał, ale najpierw musiałbym zapoznać się lepiej z materiałem źródłowym, który wydaje się dosyć Ciekawy, są do tego posiadasz skill którego mi znowu brakuje czyli umiejętność pisania dialogów. Do tego mam pytanie jak Chciałabyś rozwiązać kwestię połączenia uniwersów, masz na myśli bardziej przeniesienie cech charakteru bohaterów oraz ogólny zarys sytuacyjny przenieść na grunt uniwersum Pokemonów, czy też odwrotnie, a może połączenie głównych cech charakteru postaci z obu źródeł z pominięciem wykluczających się?

P.S. u mnie dialogi są drętwe niczym rozmowa ze sztuczną inteligencją google'a
Odpisz
27.07.2017, 0:12,
(26.07.2017, 23:43)Waren78657 napisał(a): P.S. u mnie dialogi są drętwe niczym rozmowa ze sztuczną inteligencją google'a

Polecam obejrzeć anime. Z tego co pamiętam, to dialogi nie były tam jakieś wyszukane, niczym Romeło i Dżulia... postaci przede wszystkim "wyrażały się" poprzez dziwne miny (z cukierkowym tłem typu: bąbelki, gwiazdeczki, mgiełki, kwiatuszki itp.), a gagi były bardziej sytuacyjne, niż słowne (chociaż trochę minęło od czasu, gdy sam to oglądałem, więc mogłem coś pokręcić). Wink
Odpisz
27.07.2017, 0:46,
(27.07.2017, 0:12)Makion napisał(a):
(26.07.2017, 23:43)Waren78657 napisał(a): P.S. u mnie dialogi są drętwe niczym rozmowa ze sztuczną inteligencją google'a

Polecam obejrzeć anime. Z tego co pamiętam, to dialogi nie były tam jakieś wyszukane, niczym Romeło i Dżulia... postaci przede wszystkim "wyrażały się" poprzez dziwne miny (z cukierkowym tłem typu: bąbelki, gwiazdeczki, mgiełki, kwiatuszki itp.), a gagi były bardziej sytuacyjne, niż słowne (chociaż trochę minęło od czasu, gdy sam to oglądałem, więc mogłem coś pokręcić). Wink

No jak już pisałem muszę się zapoznać z materiałem źródłowym, pójdzie pod "nóż" najpóźniej w Sobotę jak skończę poraz en-ty oglądać Hagane no Renkinjutsu, które już dzisiaj zacząłem, ale dzięki za wskazówkę
Odpisz
27.07.2017, 10:46, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.07.2017, 10:51 przez Nid.)
[mógłby ktoś przenieść temat do Fan Ficków, byłam pewna, że tam zakładałam temat ^^"]

Oja, jest odzew ;_;. Chodzi mi jak najbardziej o przeniesienie postaci z pokepeciala do uniwersum życia szkolnego w KnT chociaż połączenie głównych cech charakteru postaci z obu źródeł z pominięciem wykluczających się również jest dobrym pomysłem =D.

ale ogólnie każdy polski fick z pokespe by mnie uszczęśliwił

btw. będziesz miał trochę duży przeskok z FMA do bardzo spokojnego romansidła XD

Odpisz
27.07.2017, 11:04,
(27.07.2017, 10:46)Nid napisał(a): [mógłby ktoś przenieść temat do Fan Ficków, byłam pewna, że tam zakładałam temat ^^"]

Oja, jest odzew ;_;. Chodzi mi jak najbardziej o przeniesienie postaci z pokepeciala do uniwersum życia szkolnego w KnT chociaż połączenie głównych cech charakteru postaci z obu źródeł z pominięciem wykluczających się również jest dobrym pomysłem =D.

ale ogólnie każdy polski fick z pokespe by mnie uszczęśliwił

btw. będziesz miał trochę duży przeskok z FMA do bardzo spokojnego romansidła XD

Spoko na FMA skoczyłem że Steins;Gate'a, z niego skoczyłem z KlK, a zniego skoczyłem z Clannad więc mieszkasz mam cały czas, zresztą podejrzewam, że i tak oba wycisną że mnie łzy (ostatnie odcinki zawsze oglądam przeszklone Wink )

Tylko teraz pytanie, czy mamy tam uwzględnić nasze kochane stworki? Czy przenieść ogólny klimat i szkolną scenerię do uniwersum poksów, czy też same postaci z poksów same wdrożyć do zwykłego liceum bez stworków bo już się pogubiłem Wink
Odpisz
27.07.2017, 11:04, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.07.2017, 11:16 przez Makion.)
Pozwólcie, że jeszcze coś wtrącę. W Kimi ni Todoke był dość ważny wątek z dnia sportu, więc może zamienić to na jakiś poke turniej, albo dzień bitew, w którym cała szkoła brałaby udział w czymś na wzór ligi?

EDIT:
Waren78657 napisał(a):Tylko teraz pytanie, czy mamy tam uwzględnić nasze kochane stworki? Czy przenieść ogólny klimat i szkolną scenerię do uniwersum poksów, czy też same postaci z poksów same wdrożyć do zwykłego liceum bez stworków bo już się pogubiłem Wink

Waren chyba pisaliśmy w podobnym czasie, bo podsunąłem pomysł na nawiązanie do Poków. Tongue Mam nadzieję, że to co napisałem, w jakiś sposób pomogłoby ci je wprowadzić do fika. Myślę jednak, że same stworki i tak powinny odgrywać mniejszą rolę w tym crossoverze. Chociaż sam wątek z dniem Sportu, chyba najlepiej by się nadawał do zamiany na zawody przy użyciu Pokemonów.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nid
27.07.2017, 11:46, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.07.2017, 12:09 przez Nid.)
ooo, poczki jak najbardziej - no i przecież w serii jest piesek Pedro Martinez (kek XD), więc można dać za niego Pika Reda, bo ten też z początku nie za bardzo lubił Yellow :3

w sumie w KiT była scena, w której Kazehaya uczył Sadako grać w piłkę, żeby mogła się wykazać przed zawodami. Można tu wpleść np. naukę łapania pokemonów albo pokazanie jak trenować swojego Caterpie czy cuś XD

A ficka bym mogła zareklamować na pokespecialu, jak będzie takie życzenie :3

Odpisz
27.07.2017, 14:25,
Najpierw trzeba coś sklecić i zobaczyć czy wyjdzie, w każdym razie, pomysł dobry więc chętnie poświęcę trochę mojego czasu Wink
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Vapek
28.07.2017, 23:22,
Ja ubóstwiam crossovery czyli łączenia różnych universów w swoim ficku, mam więc szczerą nadzieję iż twój projekt zakończy się sukcesem. Potrzebujemy więcej takich odważnych projektów ziomki!
Odpisz
28.07.2017, 23:49, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.07.2017, 19:58 przez Waren78657.)
(28.07.2017, 23:22)Maddox napisał(a): Ja ubóstwiam crossovery czyli łączenia różnych universów w swoim ficku, mam więc szczerą nadzieję iż twój projekt zakończy się sukcesem. Potrzebujemy więcej takich odważnych projektów ziomki!

Abunai abunai, czyżbyś Maddie chciał się przyłączyć (złowieszczy śmiech) Wink

P.S. niestety przeliczyłem trochę moje siły i dopiero dziś wziąłem się za materiał i jestem pozytywnie nastawiony jak narazie wkażdym razie duch nie umarł i praca się posuwa, już zauważyłem trzy fajne scenerie, w które idealnie można wpisać Poki Wink
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości