Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Najlepszy wodny pokemon
4.07.2017, 14:27
Thumbs Up Najlepszy wodny pokemon
Witajcie, chcę sobie kupić pokemon omega ruby ale pierwsze chce już wiedzieć jakie pokemony będę trenować, mam zaplanowany cały team oprócz wodnego poka i chcę znać waszą opinie, który według was wodny pokemon dostępny w wersji OR jest warty trenowania.

Między innymi myślałam o milotic'ku i whiscash'u ale jeśli zaproponujecie coś innego to was posłucham. Blush

Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZI
Odpisz
4.07.2017, 15:01
RE: Najlepszy wodny pokemon
(4.07.2017 14:27)pokemira napisał(a):  Witajcie, chcę sobie kupić pokemon omega ruby ale pierwsze chce już wiedzieć jakie pokemony będę trenować, mam zaplanowany cały team oprócz wodnego poka i chcę znać waszą opinie, który według was wodny pokemon dostępny w wersji OR jest warty trenowania.

Między innymi myślałam o milotic'ku i whiscash'u ale jeśli zaproponujecie coś innego to was posłucham. Blush

Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZI

Milotic jak najbardziej dobra opcja, do tego Gastrodon ze Storm Drain ability (Jeden z naszych forumowiczów ma takiego i napsuł mi wiele krwi w walkach Smile ) Wiscash takżeniegłupia opcja, jednak co do wersji to bardziej polecał bym Ci OR (sam mam AS i dalej sobie w brodę pluję) bo tam możesz złapać sobie Skrelpa z HA Adaptability, gdzie jak wyewoluujesz sobie z niego Dragalge to w Trickroom jest to jeden z lepszych poków a jak mu dasz u Tutora Draco meteor to jest poprostu killing Machine Smile
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: pokemira

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości