Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon
Nowości na stronieMagazyn dla Trenerów Pokemon!
24.06.2017, 13:04
Post: #1
Magazyn dla Trenerów Pokemon!
Dzisiaj premierę ma trzeci numer magazynu Pokemon Polish Trainer. Jest to darmowa broszura wydawana przeze mnie, dla każdego trenera Pokemon, lub osoby zainteresowanej światem Pokemon.
Artykuły napisało dla nas kilkanaście osób, które komunikowały się na tajemniczej grupie magazynu. Każdy może dołączyć i zgłosić swój artykuł do naszego magazynu! Magazyn tworzony jest od fanów, dla fanów.

[Obrazek: FCeUSzv.png]

W tym numerze piszemy o:
  • Pokemon GO (informacje, nowości, bot i bany)
  • Magikarp Jump
  • Mnóstwo artykułów o Pokemon Sun i Moon oraz Ultra Sun i Ultra Moon
  • Hobby naszych fanów (rysowanie, figurki z papieru, retro)
  • Powrót karcianki Pokemon!
  • Cosplay Guzmy i Team Skull
  • i wiele więcej!

Magazyn można pobrać ZA DARMO w Google Play - wystarczy kliknąć tu (lub wpisać "trainer" w książkach Google Play), lub w serwisie WAW Pokemon, gdzie jest jego wersja w PDF.
Aktualnie w trakcie tworzenia jest numer 03,5 - czyli zawierający kolejne kilkanaście stron, które nie zmieściły się w oryginalnym wydawnictwie. Taki numer jest jeszcze niedokończony, jeśli chcecie go już zobaczyć i wesprzeć naszą pracę, kliknijcie tu - gdzie możecie go pobrać za kilkadziesiąt groszy.

[Obrazek: lx1tHCg.png]
[Obrazek: c6nKT4v.png]
Odpisz
24.06.2017, 17:40
Post: #2
RE: Magazyn dla Trenerów Pokemon!
Przejrzałem pobieżnie. Propsy za Easter Eggi w pokach. Tego typu tematy zawsze na hypie i jak najwięcej tego typu stuffu. Może jakiś fan anime potrafiłby wyhaczyć takie oczka w pornobajce?

Ale artykuł o bocie w GO. Mam nadzieję że jak autor odkryje że ludzie kradną i oszukują to się nie zabije. Bo co to za radość z ciężkiej pracy i żmudnego zarabiania pieniędzy skoro ktoś inny może mieć to wszystko łatwo i nielegalnie.
To nie tak że nie zgadzam się z tym że Niantic nie powinien zająć się oszustami, i co udowodnił artykuł to robi. Żmudnie i powoli ale coś tam się dzieje. Ogólnie to to się zgadzam z autorem. Po prostu styl, sposób wypowiedzi tak mi podsunął tę dziwną myśl xD

3DS FC: 2767-0201-8496
Odpisz
25.06.2017, 7:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.06.2017 8:17 przez Patryk PZ.)
Post: #3
RE: Magazyn dla Trenerów Pokemon!
Ten artykuł o pokemon go to niezła antyreklama szczerze mówiąc. Trochę też na obecną chwilę nieaktualny bo teraz w grze jest wiele nowych rzeczy, których jak twierdzi autor brakuje. Natomiast to co napisane jest w tekście o ultra sun i ultra moon to też zbiór plotek krążących po internecie. Tak naprawdę nie ma żadnych argumentów potwierdzających jakie te gry będą ale mimo to autor opisuje to w taki sposób jakby to były pewne informacje. Które oficjalne źródło pisze o braku nowych pokemonów lub że pojawią się gymy? Bądźcie trochę bardziej wiarygodni. To co przeczytałem nie ma żadnych podstaw, jest to tylko powtarzanie niepotwierdzonych teorii fanów. Tak na dobrą sprawę nie wiemy prawie nic o nowych grach.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Piotrek1113
29.06.2017, 0:16
Post: #4
RE: Magazyn dla Trenerów Pokemon!
Było by fajnie, gdyby był wydawany, normalnie tzw. był w kioskach. Póki, CD-Action zrobiło coś w tym stylu, ale o kolejnym numerze cisza...

[Obrazek: latest?cb=20120401235032]
Odpisz
29.06.2017, 8:29
Post: #5
RE: Magazyn dla Trenerów Pokemon!
(29.06.2017 0:16)DarkSteel??? napisał(a):  Było by fajnie, gdyby był wydawany, normalnie tzw. był w kioskach. Póki, CD-Action zrobiło coś w tym stylu, ale o kolejnym numerze cisza...

Żeby był wydawany w kiosku, musiałbyś wydrukować nakład samemu lub znaleźć wydawcę, do tego uzyskać numer ISBN, później dystrybutora itp. ogólnie już za darmo pewnie się bardziej opłaca niż drukować bo koszt przekroczyłby zysk.
Odpisz
29.06.2017, 11:41
Post: #6
RE: Magazyn dla Trenerów Pokemon!
Brakuje mi takich magazynów w sklepach.. Bym w końcu coś poczytał Big Grin
Wracając, spodobały mi się easter eggi, w których jeden z nich nawiązywał do mojego drugiego hobby, czyli DB Big Grin
Czekam na wiecej!

Odpisz
1.07.2017, 8:45
Post: #7
RE: Magazyn dla Trenerów Pokemon!
Zaciekawiły mnie artykuły na temat Ultra Sun i Ultra Moon Smile Super sprawa, dzięki Big Grin
Odpisz
2.07.2017, 17:26
Post: #8
RE: Magazyn dla Trenerów Pokemon!
Dzięki za pozytywne słowa.
Niestety magazyn w kiosku się nie znajdzie z powodów które wymienił Waren. Jest co prawda opcja, żebym go wydrukował i go do Was wysłał, ale przy małej skali druku cena za jeden magazyn oscylowała by w granicach 15-17 złotych a wtedy wątpię, by go ktoś chciał.

Aktualnie trwają intensywne prace nad wydaniem numeru rozszerzonego - 03,5 który będzie miał około 20 stron więcej! Znajdzie się tam mnóstwo dodatkowych ciekawych artykułów i ten numer też będzie dostępny w Google Play i PDF. Jeszcze tylko kilka dni i wydajemy!

Każdy który ma chęć napisać coś do magazynu - proszę o wejście i zapisanie się do grupy Magazynu Trainer na facebooku (link w pierwszym poście)

[Obrazek: lx1tHCg.png]
[Obrazek: c6nKT4v.png]
Odpisz
3.07.2017, 12:54
Post: #9
RE: Magazyn dla Trenerów Pokemon!
Ogólnie właśnie fajnie byłoby, jakby była aplikacja zbierająca wszystkie numery - nie trzeba byłoby szukać Smile
Odpisz
4.07.2017, 21:52
Post: #10
RE: Magazyn dla Trenerów Pokemon!
Niestety napisanie takiej aplikacji jest poza moimi możliwościami, na razie trzeba szukać w google play pod hasłem "trainer" albo na stronie magazynu

[Obrazek: lx1tHCg.png]
[Obrazek: c6nKT4v.png]
Odpisz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości