Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon
Nowości na stronie

Magazyn Trainer - propozycja numeru 3
17.06.2017, 16:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.06.2017 21:01 przez vulpi.)
Magazyn Trainer - propozycja numeru 3
Witajcie! W roku 2015 wydałem 2 magazyny w formie elektronicznej - Pokemon Polish Trainer, dotyczące ogólnie gier Pokemon, Pokemonowego fandomu i tematów związanych z grami i ludźmi związanymi z Pokemonami. Magazyn można było pobrać nawet na komórki z Androidem (linki niżej), odzew był wręcz dla mnie zaskoczeniem, oba numery pobrano ponad 6000 osób z Polski, i prawie 1500 osób z zagranicy!

W magazynie robiłem już wywiad z Hikomikosem i Daru, Reel'em, HNG'em i Conquestem (wszyscy z fandomu Pokemon i m&a).

Myślałem ostatnio o stworzeniu trzeciego numeru, mam trochę materiałów które mogłyby się tam pojawić i tu pytanie do WAS - Czy ktoś chciałby napisać jakikolwiek tekst związany z Pokemonami, Nintendo, grami komputerowymi, mangą/anime oraz retro, który pojawiłby się w magazynie?

Magazyn jest darmowy, więc nie jestem w stanie nic zapłacić (bo nie zarabiam na tym ani grosza, robię to dla funu i szkolenia umiejętności), oprócz podania autora, linku do jego profilu lub strony, którą chciałby zareklamować, ewentualnie wstawienia ogłoszenia reklamowego w jakimś bannerze i oczywiście pojawienia się na liście autorów tworzących magazyn. Czy jest ktoś, kto ma jakieś fajne zainteresowania? Super kolekcję gier, albo tazosów Pokemon? Najarał się jakąś super grą i chciałby ją zrecenzować, lub opisać przeżycia? Jestem otwarty na propozycję, można się ze mną kontaktować tu - na forum w tym temacie, albo pisać pod adres: vulpister@gmail.com

Linki:
- Link do 1 numeru
- Link do 2 numeru
- Wersje PDF i strona magazynu

[Obrazek: lx1tHCg.png]
[Obrazek: c6nKT4v.png]
Odpisz
17.06.2017, 21:59
RE: Magazyn Trainer - propozycja numeru 3
Cześć, vulpi! Zły los chciał, że po dwumiesięcznej przerwie dziś zajrzałem na PV, to zrobię ponownie ten jakże pożądany odzew.

(17.06.2017 16:01)vulpi napisał(a):  W magazynie robiłem już wywiad z Hikomikosem i Daru, Reel'em, HNG'em i Conquestem (wszyscy z fandomu Pokemon i m&a).

Hmmm... Zdziwiłem się tym, co tu przeczytałem. Aż przekartkowałem oba numery w poszukiwaniu tego wywiadu ze mną. I znalazłem tylko moją notkę, "jak mi było pisząc do Trainera", co wywiadem na pewno nie było. Piszę to tak tylko dla uściślenia. Jak dotąd jedynym, który złapał mnie na wywiad był Krugs, a wywiad był dla Tin Speakera przed kilku laty.

(17.06.2017 16:01)vulpi napisał(a):  Myślałem ostatnio o stworzeniu trzeciego numeru, mam trochę materiałów które mogłyby się tam pojawić i tu pytanie do WAS - Czy ktoś chciałby napisać jakikolwiek tekst związany z Pokemonami, Nintendo, grami komputerowymi, mangą/anime oraz retro, który pojawiłby się w magazynie?

Chciałbym, tylko co? O PokeScenie chętnie bym napisał, ale nie wiem o czym, bo nie wchodzę nawet tam, gdzie jestem adminem (taka przypadłość PPS-owych adminów - MOŻE O TYM NAPISZĘ? XD). Mógłbym ewentualnie napisać recenzję chińskiej bajki, tylko niespecjalnie wiem której. Na pewno nad tym pomyślę, chyba że chcesz mnie nakierować albo coś ustalić, to mnie łap gdzie się da. Nadal polecam się każdemu do wszystkiego, tylko teraz trzeba mnie bardziej zmuszać Wink

Odpisz
20.06.2017, 9:06
(17.06.2017 21:59)Conquest napisał(a):  Chciałbym, tylko co? O PokeScenie chętnie bym napisał, ale nie wiem o czym, bo nie wchodzę nawet tam, gdzie jestem adminem (taka przypadłość PPS-owych adminów - MOŻE O TYM NAPISZĘ? XD).

To napisz o tym, że admini Tin Towera cały czas robią coś na swojej stronie i są dostępni dla użytkowników 7 dni w tygodniu :*

Odpisz
21.06.2017, 14:17
(20.06.2017 9:06)Reel napisał(a):  
(17.06.2017 21:59)Conquest napisał(a):  Chciałbym, tylko co? O PokeScenie chętnie bym napisał, ale nie wiem o czym, bo nie wchodzę nawet tam, gdzie jestem adminem (taka przypadłość PPS-owych adminów - MOŻE O TYM NAPISZĘ? XD).

To napisz o tym, że admini Tin Towera cały czas robią coś na swojej stronie i są dostępni dla użytkowników 7 dni w tygodniu :*

Zapomniałeś dopisać, że dla swoich wszystkich trzech użytkowników forum Tongue

3DS FC: 0877-4796-7248
Switch FC: 1417-3818-8493
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Vapek, vulpi, Golducklett
21.06.2017, 15:08
(21.06.2017 14:17)Tyma napisał(a):  
(20.06.2017 9:06)Reel napisał(a):  

Zapomniałeś dopisać, że dla swoich wszystkich trzech użytkowników forum Tongue

sugerowanie, że pefałka ma więcej

oh w8

chyba że liczysz boty XD

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości