Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon
Nowości na stronie

The Pokemon Company jest zainteresowane dystrybucją kart w Polsce
10.06.2017, 15:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.06.2017 15:36 przez Daru.)
The Pokemon Company jest zainteresowane dystrybucją kart w Polsce

Najnowszy dodatek do kolekcjonerskiej gry karcianej Pokemon TCG Sun and Moon: Guardians Rising cieszy się sporym zainteresowaniem. W niektórych sklepach TESCO czy Toys R Us wszystkie zestawy zostały już wykupione. Nawet The Pokemon Company jest zaskoczone tak pozytywnym odzewem ze strony fanów serii Pokemon.

Dla tych, którzy nie załapali się jeszcze na karty przygotowałem KONKURS:
- Do wygrania Talia tematyczna Pokemon Hidden Moon Lunala
Postanowiłem kupić kolejną nową talię i rozdać ją dla Was w prostym konkursie. Więcej informacji o kartach Pokemon i konkursie znajdziecie w poniższym materiale wideo:

Karty do recenzji otrzymałem dzięki firmie: The Pokemon Company

​W regionie Alola, dostępnym w najnowszym rozszerzeniu Sun & Moon—Guardians Rising, odkryjesz od plaż po górskie szczyty najnowsze tradycje i wyzwania. Poznaj strażników tej wyspy i rozwiń swoje umiejętności z pomocą Kahuna Hala i Kapitana Mallow! Daj się zaskoczyć sekretną mocą Kommo-o-GX, Lycanroc-GX, Sylveon-GX oraz wielu innych Pokémonów.

Obydwie wersje Pokémon Trading Card Game, obecne rozszerzenie Sun & Moon—Guardians Rising oraz wcześniejsze Sun & Moon, są właśnie do kupienia sklepach w różnych rejonach Polski.

​Karty są dostępne w stacjonarnych sklepach Tesco, Toys´R´us oraz kioskach.

Promocja z kartami Pokemon w sklepach TESCO została przedłużona do 21 cerwca.

[Obrazek: Hiko_Sygna.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Maddox
10.06.2017, 23:53
RE: The Pokemon Company jest zainteresowane dystrybucją kart w Polsce
I jak dobrze pójdzie to dystrybucja może być stała!

[Obrazek: latest?cb=20120401235032]
Odpisz
11.06.2017, 12:11
Fajnie jakby to wyszło. Czekam na kolejne info w tym temacie.

Uwielbiam markowe buty sportowe. Mam ich całą szafę. To moja prawdziwa pasja Heart
Odpisz
12.06.2017, 1:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.06.2017 1:27 przez Vapek.)
(11.06.2017 12:11)etan634 napisał(a):  Fajnie jakby to wyszło. Czekam na kolejne info w tym temacie.

Daru
czytaj
bo to info wprost dla ciebie,

wiem że jesteś więc nie udawaj, ze nie istniejesz, bo edytowałeś newsa więc jakieś ilości fvksów dajesz z tym, co się tutaj dzieje

widzisz co cytuje?
widzisz?
spójrz, zbadaj, nie trzeba mieć IQ powyżej średniej, by skojarzyć, że nie napisał tego żywy człowiek

Daru... tylko jedna wiadomość, i więcej nic nie pisze

[Obrazek: orwxwUS.jpg]

[Obrazek: pIn34s5.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nid, Shadic, Maddox, Bidulkę, Mariiija, Miko
12.06.2017, 12:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.06.2017 22:03 przez Maddox.)
No to genialnie że tak jest. Jestem żywym człowiekiem, więc to info faktycznie jest konkretne, talia z Lunka także bym nie pogardził Tongue

P.S. Pan nade mną ma sporo racji. A jeśli sam nie masz czasu to zawsze możesz kogoś wynająć. Słyszałem że sam Mcgyver szuka fajnej roboty na lato Smile

P.S. UP - Vap, jeśli pozwolisz, to będzie od dzisiaj moja nowa tapetka. Warto myśleć o rzeczach wyższych czasami, a nie tylko ta telewizja. Ach ten pan Kurski.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości