Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon
Nowości na stronie

The Pokemon Company jest zainteresowane dystrybucją kart w Polsce
10.06.2017, 15:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.06.2017 15:36 przez Daru.)
The Pokemon Company jest zainteresowane dystrybucją kart w Polsce

Najnowszy dodatek do kolekcjonerskiej gry karcianej Pokemon TCG Sun and Moon: Guardians Rising cieszy się sporym zainteresowaniem. W niektórych sklepach TESCO czy Toys R Us wszystkie zestawy zostały już wykupione. Nawet The Pokemon Company jest zaskoczone tak pozytywnym odzewem ze strony fanów serii Pokemon.

Dla tych, którzy nie załapali się jeszcze na karty przygotowałem KONKURS:
- Do wygrania Talia tematyczna Pokemon Hidden Moon Lunala
Postanowiłem kupić kolejną nową talię i rozdać ją dla Was w prostym konkursie. Więcej informacji o kartach Pokemon i konkursie znajdziecie w poniższym materiale wideo:

Karty do recenzji otrzymałem dzięki firmie: The Pokemon Company

​W regionie Alola, dostępnym w najnowszym rozszerzeniu Sun & Moon—Guardians Rising, odkryjesz od plaż po górskie szczyty najnowsze tradycje i wyzwania. Poznaj strażników tej wyspy i rozwiń swoje umiejętności z pomocą Kahuna Hala i Kapitana Mallow! Daj się zaskoczyć sekretną mocą Kommo-o-GX, Lycanroc-GX, Sylveon-GX oraz wielu innych Pokémonów.

Obydwie wersje Pokémon Trading Card Game, obecne rozszerzenie Sun & Moon—Guardians Rising oraz wcześniejsze Sun & Moon, są właśnie do kupienia sklepach w różnych rejonach Polski.

​Karty są dostępne w stacjonarnych sklepach Tesco, Toys´R´us oraz kioskach.

Promocja z kartami Pokemon w sklepach TESCO została przedłużona do 21 cerwca.

[Obrazek: Hiko_Sygna.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Maddox
10.06.2017, 23:53
RE: The Pokemon Company jest zainteresowane dystrybucją kart w Polsce
I jak dobrze pójdzie to dystrybucja może być stała!

[Obrazek: latest?cb=20120401235032]
Odpisz
11.06.2017, 12:11
Fajnie jakby to wyszło. Czekam na kolejne info w tym temacie.

Uwielbiam markowe buty sportowe. Mam ich całą szafę. To moja prawdziwa pasja Heart
Odpisz
12.06.2017, 1:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.06.2017 1:27 przez Vapek.)
(11.06.2017 12:11)etan634 napisał(a):  Fajnie jakby to wyszło. Czekam na kolejne info w tym temacie.

Daru
czytaj
bo to info wprost dla ciebie,

wiem że jesteś więc nie udawaj, ze nie istniejesz, bo edytowałeś newsa więc jakieś ilości fvksów dajesz z tym, co się tutaj dzieje

widzisz co cytuje?
widzisz?
spójrz, zbadaj, nie trzeba mieć IQ powyżej średniej, by skojarzyć, że nie napisał tego żywy człowiek

Daru... tylko jedna wiadomość, i więcej nic nie pisze

[Obrazek: orwxwUS.jpg]

[Obrazek: pIn34s5.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nid, Shadic, Maddox, Bidulkę, Mariiija, Miko
12.06.2017, 12:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.06.2017 22:03 przez Maddox.)
No to genialnie że tak jest. Jestem żywym człowiekiem, więc to info faktycznie jest konkretne, talia z Lunka także bym nie pogardził Tongue

P.S. Pan nade mną ma sporo racji. A jeśli sam nie masz czasu to zawsze możesz kogoś wynająć. Słyszałem że sam Mcgyver szuka fajnej roboty na lato Smile

P.S. UP - Vap, jeśli pozwolisz, to będzie od dzisiaj moja nowa tapetka. Warto myśleć o rzeczach wyższych czasami, a nie tylko ta telewizja. Ach ten pan Kurski.
Odpisz
28.07.2017, 22:47
U mnie w Tesco się słabo sprzedawały, więc zrobili przecenę. Za 28zł kupiłem 3 pack blister i zdobyłem Tapu Lele, Machampa Holo i reverse Garbodora
Odpisz
28.07.2017, 23:10
(28.07.2017 22:47)arrrek5 napisał(a):  U mnie w Tesco się słabo sprzedawały, więc zrobili przecenę. Za 28zł kupiłem 3 pack blister i zdobyłem Tapu Lele, Machampa Holo i reverse Garbodora

O widziałem twój post w grupie na FB Wink a tak apropos tematu ja dzięki Maddoxowi zgarnął SM full arts Darkrai Ex
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Maddox
29.07.2017, 15:18
(28.07.2017 23:10)Waren78657 napisał(a):  
(28.07.2017 22:47)arrrek5 napisał(a):  U mnie w Tesco się słabo sprzedawały, więc zrobili przecenę. Za 28zł kupiłem 3 pack blister i zdobyłem Tapu Lele, Machampa Holo i reverse Garbodora

O widziałem twój post w grupie na FB Wink a tak apropos tematu ja dzięki Maddoxowi zgarnął SM full arts Darkrai Ex

Post w grupie na FB? Ja nic nie postowałem (chyba nie, nawet nie znam żadnych grup lol)
Odpisz
29.07.2017, 16:06
(29.07.2017 15:18)arrrek5 napisał(a):  
(28.07.2017 23:10)Waren78657 napisał(a):  

Post w grupie na FB? Ja nic nie postowałem (chyba nie, nawet nie znam żadnych grup lol)

To bardzo dziwne bo ktoś się chwalił praktycznie takim samym zestawem kart, ale faktycznie teraz sobie przypominam że zamiast garbodora miał co innego, ale tapu i machampa tak samo jak u Ciebie
Odpisz
29.07.2017, 17:44
Popularność mnie nie dziwi, ale Nintendo i inne tak odległe nam firmy gardzą Polską... Może nie dosłownie i może to się kiedyś zmieni - oby!

Odpisz
30.07.2017, 9:28
(29.07.2017 17:44)bold napisał(a):  Popularność mnie nie dziwi, ale Nintendo i inne tak odległe nam firmy gardzą Polską... Może nie dosłownie i może to się kiedyś zmieni - oby!

Popularność Nintendo w Polsce się poprawia. W wielu sklepach widziałem już Switche i nawet gry na Wii U
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości