Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokemon Słońce i Księżyc w Disney XD
13.12.2019, 1:12,
RE: Pokemon Słońce i Księżyc w Disney XD
Ale kto miałby uwierzyć? Widz? Narrator? Prędzej "Uwierzmy w naszą siłę" Tongue Widzę, że to tylko widzimisie angielskiego dubu i jednak nasi sugerowali się innymi językami Wink

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
3.01.2020, 1:19, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.01.2020, 1:27 przez Axel.)
Przydałoby się zmienić nazwę tego tematu na "Pokémony - polski dubbing", czy coś. Nie dzieje się tyle, żeby tworzyć milion działów na ten temat

Jeśli chodzi o film 21., to jestem ogromnym fanem tych filmów w alternatywnej rzeczywistości. W "tradycyjnym" stylu, większość filmów była ciężka do oglądania i niemiłosiernie nudna (tylko filmy 1, 3, 5, 8 i 10 są czegokolwiek warte), te nowe są o wiele lepiej zrobione i mniej nastawione na reklamę, więc ogląda się to dużo lepiej. Chociaż "Siła jest w nas" jest nieco gorsza od poprzedniczki. Miałem wrażenie, że był nieco chaotyczny, a część wydarzeń po prostu "się działa" bez większego ukierunkowania. No i za każdym razem, gdy pojawia się Lugia ma moce związane z wodą, bez krzty psychiki. Twórcy bardzo lubią nam przypominać, że typy dla Lugii wylosowała maszyna losująca. xD

Nowe nazwy:
Lum Berry - Lumjagoda
Illuminate - Rozświetlenie
Effect Spore - Efekt Pyłu
Natural Cure - Naturalny Lek
Super Potion - Super Mikstura
Odpisz
3.01.2020, 3:31, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.01.2020, 3:32 przez Piotrek1113.)
Ja wciąż nie jestem przekonany co do wyglądu Asha w tym filmie. Nie lubię jego jajcowatości w oczach.
Co ciekawe, w polskiej wersji słyszymy Jacka Kopczyńskiego jako Grahanna. Aktor ten ostatni raz grał w poksach paradoksalnie w drugim filmie xD

No i Super Mikstura nie jest nowa, bo pojawiła się już w odcinku z Bidoofami w Diament i Perle :p A Lum Jagoda też gdzieś przewijała się w tej sadze Wink

No i oczywiście kolejna piosenka końcowa, co oznacza kojelny wpis dla bulbapedii:

Grudzień 2017
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
3.01.2020, 8:45, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.01.2020, 9:05 przez Diamond98.)
Najlepszy film od czasu filmu z Arceusem. Fajnie że zrobili dubbing. Oglądałem już go wcześniej ale zobaczę znowu. Lugia to jeden z moich ulubionych legendarnych Pokemonów więc fajnie że zrobili kolejny film właśnie o Lugii.

[Obrazek: ex9fvgrk4xtx_t.jpg]

[Obrazek: vbmmk6hninna_t.jpg]
Odpisz
22.01.2020, 0:37, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.01.2020, 0:39 przez Piotrek1113.)
Dzisiaj przybyła informacja, że 27 lutego (Pokemon Day) wyląduje rimejk pierwszego filmu wyłącznie na Netfliksie! (w sensie tak jakby u nas jest od kilku lat, ale to bardziej tyczy się to reszty krajów xD)
Więc zapewne dostaniemy również i polski dubbing. Ciekawe, czy pojawienie się Kopczyńskiego w filmie 21 to znak tego, że on się również pojawi jako jeden z trenerów, którego podkładał w pierwowzorze? Wink

Grudzień 2017
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
26.01.2020, 21:35,
Wiadomo już, że nowy film będzie miał tytuł Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja. Nie znalazlem potwierdzenia dubbingu, może jak ma się konto na Netflixie to pojawia się więcej informacji? https://www.netflix.com/pl/title/8122307...ntent=true
Odpisz
13.02.2020, 16:22,
Na Netfliksa wleciał polski trailer filmu:

Z trailera można usłyszeć, że Dr. Fujiego podłoży ponownie Mieczysław Morański, który grał go w oryginalnej wersji Tongue

Grudzień 2017
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
13.02.2020, 18:52,
Mimo, iż grafika 3d jakoś mi nie leży (trochę zbyt kosmiczne jak dla mnie, wersja oryginalna była lepsza), to nawet fajnie, że zdubbingują ten remake. Co do głosów: Dr. Fuji brzmi całkiem dobrze (tak dobrze jak w oryginale). Mewtwo też jakoś wyszedł, chociaż ta barwa głosu bardziej pasuje do megalomaniaka jak Giovanni (mogli dać troszkę głębszy głos, coś jak z Kyurema z 15 filmu). Póki co, za próbkę głosową dam na razie 5,5/10.

http://imageshack.us/photo/my-images/705/pokeiris.jpg
To niedopuszczalne! Ten trener powinien być winny! - Iris
Zgadzam się - Pikachu
Racja. - Scraggy
Przegrał. - Pansage
Co za łotr - Snivy
Tak. Oshawott, daj mu po twarzy Wodną Bronią - Emolga
zzzzz... (sen) - Oshawott
(facepalm) o rany - Emolga.
Odpisz
14.02.2020, 8:12,
Dużo tych nowości. Smile Najpierw film Siła w nas a teraz jeszcze ten remake.

[Obrazek: ex9fvgrk4xtx_t.jpg]

[Obrazek: vbmmk6hninna_t.jpg]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości