Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

VIII Generacja
8.10.2018, 18:46
RE: VIII Generacja
Nie obraziłabym się gdyby ten ognisty był prawdziwy (o wiele lepszy niż ostatnie pomysły twórców - to na pewno podróbki za dobre jak na nich).

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
9.10.2018, 16:40
Jeszcze za daleko do wiarygodnych przecieków 8 generacji. Najwcześniej po nowym roku Smile oby wyprzedzili leakerów i zapowiedzieli to tak jak XY. A jeśli chodzi o starterów, niech czymś zaskoczą. Byle nie dali trawiastemu podtypu Dark, tyle z moich oczekiwań Wink

Obecny leak:
Ognisty wąż może być, pancernik to raczej powtórka Chesnaughta, a niedźwiedź wygląda na środkową formę pomiędzy Cubchoo a Bearticiem. Design pancernika jest zbyt skomplikowany, jak na pierwszą formę startera. W ogóle spośród całej trójki wygląda najbardziej fejkowo
Odpisz
10.10.2018, 17:19

Meltany się łączą i tworzą ultrameltanaAngel Ciągle mam wrażenie że jestem jedyną osobą, dla której Meltan jest słodki.Sleepy

"[...] chciałem żyć świadomie, [...] czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Makion
26.12.2018, 23:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.12.2018 23:53 przez Makion.)
Gamefreak ma nadzieję, że w 2019 zaskoczą graczy. Tak powiedzieli dla magazynu Famitsu. Nic nowego Smile

https://www.serebii.net/news/2018/26-Dec...2018.shtml

Niech zapowiedzą 8 generację, tak jak XY. Tego bym sobie życzył już po nowym roku Wink
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Victoriatus
28.12.2018, 2:57
mi tam się marzy teaserek jak z Sun & Moon. To było coś pięknego.

Odpisz
28.12.2018, 18:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.12.2018 18:48 przez Shad.)
Mi wystarczy że przy nowej grze dadzą trzy profile do savu. Czekam od x-lat na to. nawet nie muszą być trzy. Mogą być dwa. Jeden na moją pierwszą, nostalgiczną przygodę. A drugi tylko po to, by móc wrócić znowu do gry. Po kilku latach. Albo po pół roku jak gra okaże się fajna i czasu będzie więcej. Serio, nic więcej nie chcę.

"[...] chciałem żyć świadomie, [...] czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Satina
28.12.2018, 21:54
(28.12.2018 18:46)Shad napisał(a):  Mi wystarczy że przy nowej grze dadzą trzy profile do savu. Czekam od x-lat na to. nawet nie muszą być trzy. Mogą być dwa. Jeden na moją pierwszą, nostalgiczną przygodę. A drugi tylko po to, by móc wrócić znowu do gry. Po kilku latach. Albo po pół roku jak gra okaże się fajna i czasu będzie więcej. Serio, nic więcej nie chcę.

Hmm... A nie wystarczy odpalić gry na innym koncie? Przecież sejw nie zapisuje się na cartridge'u, tylko na konsoli.

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
29.12.2018, 0:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.12.2018 1:06 przez Makion.)
(28.12.2018 21:54)Piotrek1113 napisał(a):  Hmm... A nie wystarczy odpalić gry na innym koncie? Przecież sejw nie zapisuje się na cartridge'u, tylko na konsoli.

To tak działa? W LGPE nie grałem, więc nie wiem czy to zależy od konta na Switchu, ale wątpię że takie rozwiązanie zadziała. Jakie GF jest, każdy wie. Np. nie można zrobić nawet backupu na chmurze "bo można oszukiwać", a większa ilość sejwów chyba nigdy nie powstanie. Tongue

Nie zrozumcie mnie źle, mi też się marzą sloty na sejwy w pokach (w końcu era nesa łupanego już jest dawno za nami), ale to chyba złudne marzenia Wink

W każdym razie z japońskiego kanału Nintendo na YT usunęli Directa z zapowiedzią Pokkena i USUM, więc pewnie już pomału szykują się do zapowiedzi. Najpóźniej do 28 lutego jest czas na ujawnienie, chyba że to kolejny remake i będziemy czekać aż do maja Big Grin

PS:
Za to 1 stycznia ma być pierwszy trailer remake'a filmu z Mewtwo. Ma ponoć być w całości w CGI/w 3D zamiast kreski
Odpisz
29.12.2018, 2:40
Właśnie poszperałem w internetach (nie chciało mi się robić dodatkowego profilu do sprawdzenia xP) i da się:
https://nintendosoup.com/pokemon-lets-go...on-switch/

Tworzenie różnych sejwów poprzez profile było już na Wii U, więc mnie nie dziwi ta opcja na Switchu Smile

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
29.12.2018, 14:10
(29.12.2018 2:40)Piotrek1113 napisał(a):  Właśnie poszperałem w internetach (nie chciało mi się robić dodatkowego profilu do sprawdzenia xP) i da się:
https://nintendosoup.com/pokemon-lets-go...on-switch/

Tworzenie różnych sejwów poprzez profile było już na Wii U, więc mnie nie dziwi ta opcja na Switchu Smile

Zatem trzeba zrobić dodatkowego usera w konsoli Tongue
Odpisz
31.12.2018, 11:49
Jak ktoś ma cyfrówkę to, też to zadziała?
Odpisz
31.12.2018, 16:37
Tak. Save na Switchu jest przypisany do usera więc możesz mieć parę zapisów w grach, nawet w pokach. Przetestowane z Kaz na wielu grach.

3DS FC: 2767-0201-8496

[Obrazek: tenor.gif?itemid=5889177]
Odpisz
4.01.2019, 13:20
Oficjalny kanał Gamefreak (tak, GF założył konto na YT) wrzucił krótki zwiastun pracy designerów. Prawdopodobnie nic o 8 generacji, ale chyba zapowiadają jakiś pokaz umiejętności rysowników, który odbędzie się 11 stycznia. James Turner został Art Directorem (designer Vanillite line, Mandibuzz, Trevenant, Buzzwole, Poipole line oraz Guzzlorda)

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Victoriatus, Ari

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości