Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

VIII Generacja
6.06.2018, 15:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.06.2018 15:53 przez KNB1307.)
RE: VIII Generacja
Ja się nauczyłam z animca większości typów (od 1 odcinka oglądałam) a gram dopiero od DP wtedy tylko działania rock i ground na siebie nie ogarniałam Tongue wiedziałam też że niektóre ataki wymagają bezpośredniego kontaktu z przeciwnikiem a inne z dystansu walą
Jak oglądałam anime wydawało mi się że Flamethrower jest najlepszym atakiem Tongue nawet go na swojej małpie miałam (teraz wiem że to nie był dobry pomysł) miałam też fazę że myślałam że psychiczne są super efektywne na trawiaste - bo w DP miałam Roserade i tak mi się coś ubzdurało Tongue
Ok przyznam się bo to nawet zabawne - jak po raz 1 spotkałam shiny (to był Bidoof) to myślałam że to efekt trzymania BrightPowder Shy

Jeśli te Let's go zreformują fanów GO i skłonią do grania w normalne gry na konsolach to w sumie wyjdzie pokemonom na dobre.

Ciekawe jak będzie z rywalem w Let's go - a może w ogóle go nie będzie Tongue

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Victoriatus
6.06.2018, 16:36
(6.06.2018 12:05)Makion napisał(a):  Caps nie jest konieczny, tak jak nie każdy fan musi znać/lubić anime, by się za niego uważać. Serio? Czy Brock jest tak ważną postacią, że każdy powinien go znać, a co z mniej popularnymi liderami sal? Są tak samo ważni, jak on Tongue ale cóż, media zrobiły swoje Smile

PS:

Ponoć w plikach GO znaleźli np. Darkraia a gracze GO mieli uważać tego poka za fake'a Tongue

Caps dla zaznaczenia ironii.
Odpisz
6.06.2018, 17:19
(6.06.2018 15:48)KNB1307 napisał(a):  Ja się nauczyłam z animca większości typów (
Zły pomysł

(6.06.2018 15:48)KNB1307 napisał(a):  Jeśli te Let's go zreformują fanów GO i skłonią do grania w normalne gry na konsolach to w sumie wyjdzie pokemonom na dobre.
I właśnie dlatego liczę na sukces tej gry.

Odpisz
6.06.2018, 17:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.06.2018 17:31 przez GhostVoice.)
(6.06.2018 17:19)Victoriatus napisał(a):  
(6.06.2018 15:48)KNB1307 napisał(a):  Ja się nauczyłam z animca większości typów (
Zły pomysł

Ja tylko napomknę, że Charizard X ma typy Fire/Dragon, co daje 100% efektywności w przypadku takiego typingu. Pozostałe ataki Greninja też nie były super-efektywne przeciwko smokom. Poza tym ten Charizard był bardzo potężny i miał naprawdę wysoki poziom. Brakowało siły i doświadczenia, żeby to wygrać. Kto oglądał animu wiedział, jakie typy Charizard w megaformie posiadał. O ruchach takich jak Thunder Punch już nie wspomnę (w połączeniu z Hone Claws był to bardzo potężny atak).
Odpisz
6.06.2018, 18:51
Argument słuszny, ale nie potrzebny. Anime się wiedzie swoją logiką i adaptacja gier jest tu niepotrzebna. Idąc tą logiką musielibyśmy (bo tak przecież działa competitive) spoziomować pokemony do 50 lvlu max i tak dalej...
Gry pokazują, że nie ważne kim jesteś, randomowy dzieciak może w tydzień osiągnąć twój poziom, więc argumentacja siły charizarda siada gdy spojrzy się na rozwój Greninjy. Ta walka była nafaszerowana błędami z punktu widzenia gier. Najlepiej by było o niej zapomnieć (dalej uważam, że to Shota powinien wygrać tę ligę)

A dyskutować i tak nie ma po co, bo nie o to chodziło. Wszystko sprowadza się do tego, że woda jest podatna na ogień (biedak nie przetrwał blast burn) co dawniej przewidział Brock Tongue

Odpisz
6.06.2018, 19:53
W sumie pamiętam wpadkę z anime, gdy Dawn miała walczyć przeciwko Maylene. Ash czy Brock, zapytali się jej jakiego pokemona użyje. Dziewczyna w tedy odpowiedziała coś w stylu, że na walczące pokemony są dobre latające (racja), więc użyje piplupa (eeee....)

"[...] chciałem żyć świadomie, [...] czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
Odpisz
6.06.2018, 21:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.06.2018 21:21 przez Axel.)
Może chodziło o to, że Piplup znał Peck? No chociaż Bounce Buneary byłby lepszy, ale to i tak dobrze jak na anime xD. Niemniej jednak anime ma to do siebie, że efektywności działają dopiero wtedy, gdy jest to potrzebne dla fabuły. Chociażby fakt, że Trujące ataki nie działają na Stalowe Poki pokazano raz i to tylko po to, żeby mieć powód do pokazania Excadrilla... Niemniej podstawowe efektywności typu Woda vs Ogień, czy Duch vs Psycho są pokazywane, a zawsze lepsze to niż nic.
Odpisz
12.06.2018, 20:45
Po tym co dzisiaj pokazali - Let's Go to dla mnie Day one. Poki widoczne na mapie i walki wyglądają świetnie. Pokazali też min salę z Brockiem i jestem już spokojniejszy o tą grę. Chociaż niektóre rzeczy oczywiście nadal mi się nie podobają
Odpisz
12.06.2018, 21:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.06.2018 21:40 przez Shad.)
Ta, jak kupisz kulkę to dostaniesz Mew. Cena gry z kulką to 99 dolarów Big Grin. Prawie 4 stówki za Mew. Podziwiam marrketing.

"[...] chciałem żyć świadomie, [...] czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
Odpisz
10.07.2018, 1:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.07.2018 1:14 przez pokemonek123.)
[Obrazek: 1531098312409.jpg]

Jakoś mało się o tym mówi, ale w Let's Go Pikachu/Eevee, w filmie o Lugii i podobno w Pokemon Quest jest informacja o nowym Pokemonie, którego "nigdy nie widzieliśmy" i ma się niebawem pojawić. Jeżeli tak, to jest to pierwszy ślad 8 generacji.

Głównymi kandydatami są Gorochu i nowa ewoluja eevee, bo to te dwa odgrywają teraz główną rolę i nie byłyby aż tak inwazyjne w Let's Gołach (ludzie nie lubią, kiedy im się miesza w 151 i wszystko co nowe jest złe).
Odpisz
10.07.2018, 11:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.07.2018 16:17 przez Makion.)
Najpewniej to Zeraora, oni to lubią mieszać ludziom w głowach, że to "pok, którego nigdy nie widzieliśmy", ale z chęcią zobaczyłbym coś innego oprócz niego, gdyż 8 generacja już w tej chwili jest potwierdzona, podobnie jak w przypadku 4 generacji. Wątpię, w to czy to będzie Gorochu, a raczej chciałbym nastawić się na charakterystycznego poka dla 8 generacji, czyli odpowiednika Lucario, Zoroarka, lub zwykłego poka jak Buizel, czy Plusle i Minun

o ile ktoś zdąży zrobić zdjęcie/nagrać końcówkę 21 filmu, to 13 lipca możemy mieć nieoficjalne ujawnienie nowego poka...

http://is2.4chan.org/vp/1531227790450.jpg

"szokujące ujawnienie po napisach końcowych"

PS:
te figurki wyglądają paskudnie, niczym made in bazar
Odpisz
10.07.2018, 20:30
Zeraora to pokemon 7 generacji o którym już wiadomo (pojawił się w trailerze oraz specjalnym replay'u walki), więc jest to sprzeczne z reklamą tego mistery giftu. Raczej bym wykluczał tą opcję. Dodatkowo chyba już potwierdzili jak będzie udostępniana (bodaj kod za okazaniem ticketu na film, czy coś).

Ale moge się mylić, więc jak ktoś ma info konkretne to proszę o update.

Odpisz
10.07.2018, 23:44
(10.07.2018 11:32)Makion napisał(a):  o ile ktoś zdąży zrobić zdjęcie/nagrać końcówkę 21 filmu, to 13 lipca możemy mieć nieoficjalne ujawnienie nowego poka...

http://is2.4chan.org/vp/1531227790450.jpg

"szokujące ujawnienie po napisach końcowych"
Jednak różnica pomiędzy "nowy pok" a "szokujące ujawnienie" jest dość spora. Wciąż pamiętam czwartą gene, w której też był "nigdy nie widziany pok, ujawnienia i pytajniki", a potem okazało się, że chodzi o Pichu z postrzepionym uchem. Więc w nowego Pokemona nie uwierzę, póki nie zobaczę Wink
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości