Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

VIII Generacja
Dzisiaj, 13:58
RE: VIII Generacja
(Dzisiaj 13:00)Allsix napisał(a):  Podobno gra ma miec tylko Kantowskie Pokemony

Zdziwiłbym się, gdyby nie promowali poków z pierwszej generacji, do bólu. Dlatego nie ekscytuje mnie powrót do tego regionu
Odpisz
Dzisiaj, 14:24
(Dzisiaj 13:58)Makion napisał(a):  
(Dzisiaj 13:00)Allsix napisał(a):  Podobno gra ma miec tylko Kantowskie Pokemony

Zdziwiłbym się, gdyby nie promowali poków z pierwszej generacji, do bólu. Dlatego nie ekscytuje mnie powrót do tego regionu

Gorzej, nie da się uzyskać Crobata czy Pichu. xD

Bzdury totalne a ludzie w to wierzą. O ile bardzo duży nacisk na Pokemony z Kanto jest jak najbardziej w porządku to oni myślą, że GameFreak będzie chciał usuwać swoje mechaniki z gier. xD
Odpisz
Dzisiaj, 14:50
To info od tego samego goscia co powiedzial nam o Lets Go Pikachu i Eevee i pokazal nam logo. Albo mu wierzymy w ogole albo nie. Zreszta kazdy "wyciek" trzeba traktowac jako cos co nie jest potwierdzone

Niemniej jednak jestem w stanie w to uwierzyc. W koncu juz to mielismy w FRLG

[Obrazek: 2ztm0ao.jpg]
Odpisz
Dzisiaj, 15:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: Dzisiaj 15:05 przez Makion.)
Nie wiem co sądzić o tym gościu, albo coś wie, albo miał szczęście z tytułami. Jeśli to prawda, to sorry ale mnie nie zachęcą do kupna gry. Zaczekam na 8 generację za rok, czy dwa. Na switcha zapowiedzieli ciekawe tutuły, a jeśli to zwykły remake, to niewiele stracę, a do zapowiedzi 8 generacji będzie w co grać
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Victoriatus
Dzisiaj, 15:07
Choc tego nie lubie to ma to sens: dopiero co dostalismy wszytkie legendy w USUMi teraz w tym roku przez eventy. Nie sadze zebysmy dostali je znowu tak szybko. Poza tym Eevee moze ewoulowac w Espeona i Umbreona przez samo chodzenie (bo to zwieksza przyjazn) i w efekcie mozna by miec te poki nawet przed pierwszym gymem. Nie zdziwie sie wiec jak to zablokuja i zostawia tylko vaporeona, flareona i jolteona

Odpisz
Dzisiaj, 15:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: Dzisiaj 15:11 przez Axel.)
Mam 99% pewności, że nie ograniczą się do kantońskich Pokémonów. Już próbowali coś podobnego dwa razy - raz w FR/LG, które fani uważają za jedne z najsłabszych gier, drugi raz w B/W (tylko wtedy ograniczyli się do V geny) i szybko się z tego wycofali i w B2/W2 liczba Poków była większa. Więc nie wydaje mi się, żeby twórcy popełnili ten sam błąd trzeci raz. Być może skupią się bardziej na I genie, ale z pewnością wrzucą chociaż kilka najpopularniejszych Pokemonów z innych generacji.
Odpisz
Dzisiaj, 15:22
(Dzisiaj 15:10)Axel napisał(a):  Mam 99% pewności, że nie ograniczą się do kantońskich Pokémonów. Już próbowali coś podobnego dwa razy - raz w FR/LG, które fani uważają za jedne z najsłabszych gier, drugi raz w B/W (tylko wtedy ograniczyli się do V geny) i szybko się z tego wycofali i w B2/W2 liczba Poków była większa. Więc nie wydaje mi się, żeby twórcy popełnili ten sam błąd trzeci raz. Być może skupią się bardziej na I genie, ale z pewnością wrzucą chociaż kilka najpopularniejszych Pokemonów z innych generacji.

Albo nie i beda mieli pretekst zeby rok pozniej wypuscic te sama gre tylko z pokami z inncyh generacji. Lets Go Riolu i Lets Go Rockruff

Odpisz
Dzisiaj, 15:27
(Dzisiaj 15:22)Allsix napisał(a):  Albo nie i beda mieli pretekst zeby rok pozniej wypuscic te sama gre tylko z pokami z inncyh generacji. Lets Go Riolu i Lets Go Rockruff
Ja wiem, że twórcy opanowali sztukę "sprzedawania tej samej gry cztery razy" do perfekcji, ale bądźmy optymistami. Może chociaż będą dodawać nowe generacje jako DLC Wink
Odpisz
Dzisiaj, 15:30
(Dzisiaj 15:27)Axel napisał(a):  
(Dzisiaj 15:22)Allsix napisał(a):  Albo nie i beda mieli pretekst zeby rok pozniej wypuscic te sama gre tylko z pokami z inncyh generacji. Lets Go Riolu i Lets Go Rockruff
Ja wiem, że twórcy opanowali sztukę "sprzedawania tej samej gry cztery razy" do perfekcji, ale bądźmy optymistami. Może chociaż będą dodawać nowe generacje jako DLC Wink

Nie sadze no bo po co? Wystarczy ze podlacza bank i ludzie przesla sobie te poki. Komu bedzie sie chcialo kupywac DLC ze starymi-nowymi pokami kiedy moga je przeslac za mala cene banku?

Odpisz
Dzisiaj, 15:36
(Dzisiaj 15:30)Allsix napisał(a):  Nie sadze no bo po co? Wystarczy ze podlacza bank i ludzie przesla sobie te poki. Komu bedzie sie chcialo kupywac DLC ze starymi-nowymi pokami kiedy moga je przeslac za mala cene banku?

W takim razie, to ja nie mam żadnego powodu, by kupować tą grę, bo wszystkie 806 już mam od dawna, więc zaczekam na 8 generację, a najwyżej "zagram na YT" Tongue
Odpisz
Dzisiaj, 19:33
(Dzisiaj 15:10)Axel napisał(a):  raz w FR/LG, które fani uważają za jedne z najsłabszych gier
To ja się chyba stąd po cichu wyniosę ;_;

FC: 3797 9339 3656
[Obrazek: v1s7Ewb.jpg][Obrazek: ZPC0Ixw.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Rakquu

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości