Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Sword i Shield - VIII generacja - wątek ogólny
13.01.2020, 13:51,
RE: Sword i Shield - VIII generacja - wątek ogólny
Cytat:Jak zdobyć startery z aloli?

Na chwilę obecna się nie da. Trzeba poczekać, aż wypuszczą Pokemon Home, wtedy będzie można sobie je przetransportować z gier VII geny
Odpisz
15.01.2020, 13:09,
Po naprawdę długim jak dla mnie czasie wróciłem do Poksów. Nie nastawiałem się nawet specjalnie na żadne wodotryski w tej generacji, bo to jednak jest GameFreak, a oni wszystko potrafią spartolić. Wersja Shield, bo jakoś zawsze wolałem te "czerwone". I zaskoczenie. Ta gra naprawdę wygląda ładnie. Nie jest może piękna, obiekty wyskakują z ziemi i tak dalej, ale jest zwyczajnie ładna i nie męczy wzroku. Dexit wg mnie wyszedł grze na plus. Wreszcie jakiś character development (Lillie się nie liczy, fight me). Jeden minus jednak mnie niszczy. Jak ja mam do diabła uzupełnić pokedex, skoro randomki od razu wyjeżdżają z shiny i zrywają połączenie? Znajdzie się ktoś z wersją Sword do pomocy?

FC: 4227-3480-7541
IGN VI Gen : Ravy
IGN VII Gen: Alciel

Operacja Shiny Dex rozpoczęta.
Odpisz
15.01.2020, 14:20,
Polecam skorzystać z tych kodów do wymian:
[Obrazek: IMG_20200113_154601.jpg]

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Veill
22.01.2020, 14:28,
Czy wiadomo jakie będą exclusive'y w Expansion Passie? Chciałbym wiedzieć, w której wersji Zorua będzie dostępny Tongue

3DS FC: 1779-2155-4756
Odpisz
23.01.2020, 0:15,
Każdy kto zakupi DLC dostaje oba dodatki. Jeden w czerwcu, drugi we wrześniu. Ekskluziwy będą zależne od wersji podstawki. Na razie wiadomo że każda gra dostanie nowego trenera i inną ewolucję legendy. Na jakieś inne informacje przyjdzie nam jeszcze poczekać.

"[...] chciałem żyć świadomie, [...] czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
Odpisz
23.01.2020, 17:52, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.01.2020, 18:30 przez Sousuke.)
Jeszcze jedno pytanie, nie wiem czy tutaj padło, ale jeśli dobrze rozumiem, to mając jeden kartridż z grą i na konsoli założone dwa konta to mogę grać dwie osobne gry, na każdym z tych kont?
I potencjalne pytanie jak to będzie z dlc, które już jest cyfrowe, wtedy będzie ono już tylko na jednym profilu? Ktoś wie jak to w innych grach jest? :/

3DS FC: 1779-2155-4756
Odpisz
23.01.2020, 21:17, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.01.2020, 19:29 przez Ari.)
Cytat:Jeszcze jedno pytanie, nie wiem czy tutaj padło, ale jeśli dobrze rozumiem, to mając jeden kartridż z grą i na konsoli założone dwa konta to mogę grać dwie osobne gry, na każdym z tych kont?

Tak, ale jeżeli na drugim koncie też chcesz grać online, trzeba wykupić drugi abonament Tongue

Cytat:I potencjalne pytanie jak to będzie z dlc, które już jest cyfrowe, wtedy będzie ono już tylko na jednym profilu? Ktoś wie jak to w innych grach jest? :/

Aż z ciekawości sprawdziłam jak sprawa wygląda u mnie z Zeldą (Breath of the Wild). O dziwo mam też to DLC na drugim koncie o_O Chociaż, jakby się tak zastanowić to byłoby to dziwne - ma się 10 kont, wszystkie korzystają z raz zakupionej gry, ale na każdym koncie trzeba by dodatkowo ściągać DLC? Trochę to śmiesznie brzmi, bo koniec końców sprzedaliby więcej DLC niż samych gier...
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Sousuke
27.02.2020, 19:20,
Pokemon Day 2020 właśnie rzucił pełne światło na Mitycznego Pokemona, który ponoć pojawi się w 23 filmie z Coco. Oto Zarudo: https://swordshield.pokemon.com/en-us/po...on/zarude/

"It can grow vines from the back of its neck, its wrists, and the soles of its feet at will. The vines are strong and flexible. They can be used to wrap around tree branches to move around or to grab Berries from distant branches. They’re useful for many different situations. The vines also have a healing property. If the vines are wrapped around a wound, it will heal.

Zarude lives in a pack deep in the heart of dense forests. It treats anyone that isn’t part of its pack with immediate hostility, attacking right away. This is why other Pokémon that live in the same forest are afraid of Zarude. When fighting it swings around using trees and their branches, attacking relentlessly with its sharp claws or any other means it has. Its quick wit helps it excel in battles."

A tu tłumacz:

"Może wyhodować pnącza z tyłu szyi, nadgarstków i podeszew stóp do woli. Pnącza są mocne i elastyczne. Może ich używać do owijania gałęzi drzew w celu przemieszczania się lub chwytania jagód z odległych gałęzi. Są przydatne w wielu różnych sytuacjach. Pnącza mają również właściwości lecznicze. Jeśli pnącze owinie się wokół rany, wyleczy ją.

Zarude mieszka w stadzie głęboko w sercu gęstych lasów. Każdego, kto nie jest częścią jego stada, traktuje z natychmiastową wrogością, od razu atakując. Dlatego inne Pokémony żyjące w tym samym lesie boją się Zarude'ów. Podczas walki huśta się, używając drzew i ich gałęzi, atakując bezlitośnie ostrymi pazurami lub innymi sposobami. Jego szybki intelekt pomaga mu zyskiwać przewagę w bitwach."

Czyli już znamy biologię i zachowanie pierwszego Mitycznego Pokemona z Galar. Wygląd i umiejętności robią ciekawe wrażenie... chociaż dałbym jeden minus w postaci słowa-klucza "stado". Niby Mityczny Pokemon, a mieszka w stadzie z członkami swojego gatunku. Skoro mieszka w stadzie Zarude'ów, to raczej aż tak mityczny to on nie jest. Cóż, było nie było, daję 8 na 10.

http://imageshack.us/photo/my-images/705/pokeiris.jpg
To niedopuszczalne! Ten trener powinien być winny! - Iris
Zgadzam się - Pikachu
Racja. - Scraggy
Przegrał. - Pansage
Co za łotr - Snivy
Tak. Oshawott, daj mu po twarzy Wodną Bronią - Emolga
zzzzz... (sen) - Oshawott
(facepalm) o rany - Emolga.
Odpisz
27.02.2020, 23:40,
Niby co takiego złego jest w stadzie? Może znalezienie go jest tak mało prawdopodobnego jak spotkanie Mew?
A przecież Phione też jest mityczny a można go sobie breedować ile wlezie. Diancie powstają z popularnych Carbinków.
Odpisz
28.02.2020, 3:38,
Też najpierw to stado do mitycznego stworka mi nie pasowało. Zaraz później sobie przypomniałam że shyminów też była kupa, więc to nie pierwszy raz. A jak jeszcze żyją w sercu dżungli, gdzie ludzie się nie zapuszczają, to nie dziwi że uważany jest za bardzo rzadki okaz. W sumie jest na plus, zwłaszcza podoba mi się pomysł z leczącymi pnączami. Ale jednak jestem fanką małych mityków Wink.

"[...] chciałem żyć świadomie, [...] czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
Odpisz
28.02.2020, 20:58,
@Nejo

Meltan jest innego zdaniaSmile

To że jakiś pok jest Mityczny nie znaczy że jest tylko jeden na cały świat.

Mityczny-według mnie to pok który żyje od bardzo dawna którego historia jest owiana jakąś aurą tajemniczości jak powstał
Odpisz
29.02.2020, 23:33,
Epicki jest ten nowy mityczny Pokemon Big Grin

[Obrazek: ex9fvgrk4xtx_t.jpg]

[Obrazek: vbmmk6hninna_t.jpg]
Odpisz
1.03.2020, 14:47,
Mogli go dać jako zwykłego poka a nie się wygłupiać z tym mitycznym (to samo mogli zrobić z Zeraora) - czy mi się zdaje czy wszystkie mityczne są zbanowane na zawodach.

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości