Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Sword i Shield - VIII generacja - wątek ogólny
30.05.2017, 22:09, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.09.2019, 19:08 przez Daru.)
Sword i Shield - VIII generacja - wątek ogólny
Nie wiem czy był taki temat, więc jak coś przepraszam. Jakie macie domysły/ pomysły/ uwagi co do ósmej generacji pokemon? Macie jakieś "wymagania" co do starterów, jakiś funkcji dodatkowych czy coś? Możecie też podsyłać jakieś fanarty/fakemony które według was dobrze sprawdziłyby się w roli normalnych pokemonów w serii. To takie miejsce na WSZELAKIE RZECZY związane z VIII generacją. Cool
Odpisz
30.05.2017, 22:16,
RE: VIII Generacja
(30.05.2017, 22:09)Ariel napisał(a): Nie wiem czy był taki temat, więc jak coś przepraszam. Jakie macie domysły/ pomysły/ uwagi co do ósmej generacji pokemon? Macie jakieś "wymagania" co do starterów, jakiś funkcji dodatkowych czy coś? Możecie też podsyłać jakieś fanarty/fakemony które według was dobrze sprawdziłyby się w roli normalnych pokemonów w serii. To takie miejsce na WSZELAKIE RZECZY związane z VII generacją. Cool

No skoro na wszelakie z siódemeczką, to totalnie wymiata, przełomowa jak pieron i ogólnie 10/10 bym ocenił jak Obcego, bardzo dobry film swoją drogą.
Odpisz
30.05.2017, 22:24,
(30.05.2017, 22:09)Ariel napisał(a): Nie wiem czy był taki temat, więc jak coś przepraszam. Jakie macie domysły/ pomysły/ uwagi co do ósmej generacji pokemon? Macie jakieś "wymagania" co do starterów, jakiś funkcji dodatkowych czy coś? Możecie też podsyłać jakieś fanarty/fakemony które według was dobrze sprawdziłyby się w roli normalnych pokemonów w serii. To takie miejsce na WSZELAKIE RZECZY związane z VII generacją. Cool

Dopiero vii wyszła jeszcze się nią nie nacieszyłem, Maddie też uważam że obcy zajebisty film także polecam wszystkim Wink
Odpisz
30.05.2017, 23:09,
(30.05.2017, 22:24)Waren78657 napisał(a):

Dopiero vii wyszła jeszcze się nią nie nacieszyłem, Maddie też uważam że obcy zajebisty film także polecam wszystkim Wink

Ale mowa o tej najnowszej części, czy raczej o oryginalnej serii? Bo tego nowego Obcego jeszcze nie widziałem.
Odpisz
30.05.2017, 23:17,
(30.05.2017, 23:09)picollo napisał(a):
(30.05.2017, 22:24)Waren78657 napisał(a):

Ale mowa o tej najnowszej części, czy raczej o oryginalnej serii? Bo tego nowego Obcego jeszcze nie widziałem.

Wg mnie można by podpiąć całą franczyzę poza przekombinowaną 4 nowa jeszcze chyba nie wyszła chyba offtop zaczęliśmy robić
Odpisz
31.05.2017, 11:05, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.05.2017, 11:08 przez Makion.)
(30.05.2017, 22:09)Ariel napisał(a): Jakie macie domysły/ pomysły/ uwagi co do ósmej generacji pokemon? Macie jakieś "wymagania" co do starterów, jakiś funkcji dodatkowych czy coś?

Uwagi odnośnie 8 generacji? Przeważnie mam małe wymagania, ale ze względu na wydanie dwóch gier z tropikalnym regionem pod rząd (ORAS i SM) wolałbym teraz jakiś górzysty, chłodny region coś na wzór Sinnoh (tak, remake będzie... ale w swoim czasie i nie na 3DS'a drogi Internecie). Tongue

A co do starterów, to chciałbym żeby tym razem Trawiasty był silny. Nie żeby od razu gniótł w ziemię dwa pozostałe startery (tak jak Greninja w 6 gen), tylko minimalnie lepszy. Nic nie stanie się gdyby był na poziomie Decidueye (nie za silny, nie za słaby) to wszystko z moich osobistych życzeń.

Typy starterów jakie mi się marzą to:
Grass/Steel
Fire/Ground
Water/Ice

albo
Grass/Electric
Fire/Fairy
Water/Steel

- Niech wprowadzą jeszcze coś na wzór Triali i Gymów (zadanie typu przynieś/wynieś/zbierz/odkryj - walka z liderem/kapitanem - walka z pokemonem bossem),
- Jeszcze więcej opcji Pokeride,
- Rozbudowana Customizacja Postaci (np. wybór wzrostu) i więcej ubrań, akcesorium,
- Side Questy za które można otrzymać TM's i Itemy (byle nie otrzymywać ich "za darmo"),
- Ciekawy zły Team na wzór Skulls'ów,
- Opcjonalne podążanie Pokemonów za trenerem (nie chcę, by to było permanentne tak jak w HG/SS),
- Coś na wzór Contestów/Musicali i rozbudowane w taki sposób, by była możliwość walki z innymi uczestnikami przy pomocy kombinacji ruchów/ataków,
i to chyba wszystko co aktualnie przychodzi mi do głowy. Wink
Odpisz
31.05.2017, 18:09,
Troche wcześnie na VIII gene, ale bardzo liczę tym razem na zimniejszy klimat. Marzy mi się Islandia.
Do tego startery typu
Fire Rock
Grass Ice
Water Ground
chciałbym powrót Gymów, ale w większej ilości, bo w końcu w całym regionie zwykle jest więcej niż 8 gymów, a w grze tylko do tylu się ograniczali. No i nowe Mega Ewolucje!

[Obrazek: oXoScFx.png]
Friend Code 3626-2680-9960
Odpisz
31.05.2017, 19:54,
Jak poprzednikom mi też marzy się zimniejszy klimat (I mam nadzieję że jak i w anime jak i w grze będą jakieś ładniutkie stroje typu kurtki, czy sweterki).
Akurat triale mi pasują. Dobry pomysł odstąpienia od gymów, które mi się przejadły bo gra polegała na "Wejdź do miasta i gyma. Pokonaj przeciwników i pójdź dalej" a teraz jest chociaż ciekawie.
Startery....Mam nadzieję że chociaż w tym regionie zrobią startery na dwóch nogach lub chociaż normalniejsze. Osobiście mi się marzy pies/wilk (najlepiej mops albo owczarek] i może kolejne podejście do kota? Ale tym razem trawiastego i stającego się lwem/tygrysem a nie niedorozwiniętym i przerośniętym kocurem bokserem. Może też jakiś baranek? Najważniejsze żeby nie było przerośnięte i na 4 łapaach. Co do typów:

Grass Ground
Grass Poison
Grass Fairy

Fire Fairy
Fire Psychic
Fire Rock
Fire Ground

Water Dark
Water Rock
Water Ice

Marzy mi się takie typowo duże świąteczne miasto bez triala. Dużo sklepów, pada śnieg, ludzie w swetrach. Takie typowo gwiazdkowe miasto gdzie spotkamy rywali i spędzimy po prostu czas pijąc kakao a potem walcząc.

Zadania dla TM-ów. Wkurzali mnie ci dobroczynni ludzie typu "nie znam cię, ale co tam! Masz tu hm cut!". Jakieś nawet pojedyncze typu "Czy możesz mi złapać jakiegoś pokemona?" "Czy możesz kupić potion dla mojego pikipeka?"

Zły team posiadający kilku gruntów o dobrym sercu. Np. sytuacja że dziecko biegnie z zranionym littenem a grunt złego teamu pomaga jednak mu.

W skrócie. Oczekuję ładnego zimowego i świątecznego regionu po słonecznej i wakacyjnej Aloi.
Odpisz
31.05.2017, 21:17, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.05.2017, 21:41 przez Makion.)
(31.05.2017, 18:09)Shinobu napisał(a): Troche wcześnie na VIII gene

Oj tam, oj tam dyskusja o przyszłych generacjach nigdy nie jest za wcześnie. Wink
Myślę, że jak nic nie zapowiedzą na przyszły rok, a w 2017 mamy odpoczynek to 8 generacja może wyjść już w 2018. Wszystkie Pokemony z 7 generacji zostały ujawnione, eventy z Pikachu w czapkach już lecą, Z-kryształ dla Mew dostaliśmy. Coś nowego już powstaje, na pewno.
Odpisz
2.06.2017, 17:56,
w sprawie gier chciałbym aby mega kamienie i zmovy nie były eventowe chyba że były by to jakieś specjalne

Mój fc 4313 4689 7522
Odpisz
30.10.2017, 16:15,
Do ósemki jeszcze chwila ale coś już można powoli skrobać...

Region pewnie powróci w azjatyckie klimaty, chociaż dobrym pomysłem byłaby np. Afryka.

Startery:
Grass/Dark - Po babskim Delphoxie i Primarinie tym razem wypada dać babską roślinkę. Może coś w rodzaju szopa?
Fire/Fairy- Królik? Niech tym razem ognisty będzie tak cool jak Greninja i Decidueye!
Water/Poison- Kawał mięsa na wzór Chesnaughta i Incinerora, tym razem spaślak. Mam na myśli którąś z tych spasłych jaszczurek, ale nie pamiętam nazwy gatunku :/

Co jeszcze?
Ghost i Fight Eevee. Mamy już Dark i Psychic, więc trzeba zamknąć kółko.
Powrót fossili. Np. taki ichtiozaur(wyczekiwany delfin) czy triceratops.

Tradycyjnie pikaklon. Może Electric/Fight?

Na legendy i zły team nie mam pomysłu,ale pewien jestem powrotu Gymów.
Odpisz
30.10.2017, 17:13,
Myślałem, że jak podam chłodny klimat to będę pierwszy. Tongue
Ale tak, chcę tego bardzo. Kanada, Norwegia, Rosja *.* to moi faworyci.

Startery:
Grass/Rock - Łosiek ;D
Fire - Panda Czerwona
Water/Fighting - Niedźwiedź

To byłaby dobra okazja do wzmocnienia lodowego typu.
Podążające Pokemony
Gymy, gdzie przed walką z liderem musisz wykonać misję
Gymy w dowolniejszej kolejności
Totemy występujące dziko, które rozdają Z-Kryształy
Powrót mega ewolucji (pojawiają się dopiero w post game)
Odpisz
30.10.2017, 19:18, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.10.2017, 19:19 przez Makion.)
Grass Dark - ktoś może mi wyjaśnić skąd ten mem z kombinacją tych typów? Ja rozumiem, że trawiaste startery nie są takie popularne, ale naprawdę chcecie ukrzywdzić biedne trawiaste, tak tragiczną kombinacją typów? Już pure Grass type byłby lepszy... a i pragnę, by GF w końcu przestali z tą koncepcją, jeden waifu mon, drugi cool, a trzeci spaślak. Niech teraz dadzą wszystkie czworonogi, lub te pełzające. Tongue
Odpisz
30.10.2017, 19:27,
Niech dadzą cos adekwatnego do ub. I tak nas to pewnie czeka :p
Odpisz
30.10.2017, 20:39,
(30.10.2017, 19:18)Makion napisał(a): Grass Dark - ktoś może mi wyjaśnić skąd ten mem z kombinacją tych typów? Ja rozumiem, że trawiaste startery nie są takie popularne, ale naprawdę chcecie ukrzywdzić biedne trawiaste, tak tragiczną kombinacją typów? Już pure Grass type byłby lepszy... a i pragnę, by GF w końcu przestali z tą koncepcją, jeden waifu mon, drugi cool, a trzeci spaślak. Niech teraz dadzą wszystkie czworonogi, lub te pełzające. Tongue

A jaki był w taj genie waifu mon? Niby primarina?

[Obrazek: pokemon-ragnarok.png]

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości