Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Czy Ebay to dobre miejsce do kupna konsoli?
18.05.2017, 14:16
Czy Ebay to dobre miejsce do kupna konsoli?
Cześć! To znowu ja C: Zadecydowałem że kupie sobie Nintendo 3ds ale....gdzie? Porównałem ceny z allegro, olx i innymi podobnymi, i najtaniej wychodzi na ebayu (ostatnio widziałem starą akcje z angielskiego ebaya i nintendo z pokemon sun za 51 euro). Czy kupował ktoś tam coś do konsoli i da jakąś porządną recenzje? Z góry dziękuje o raz kolejny Big Grin
Odpisz
22.05.2017, 15:05
RE: Czy Ebay to dobre miejsce do kupna konsoli?
Pamiętaj, że nie zawsze trzeba patrzeć na cenę Wink Niektóre mogą być po prostu oszustwem, ale to mało prawdopodobne - taka mała rada na przyszłość.
Osobiście polecam Ci tam kupić tą konsolę, ale możesz poszukać np. na ceneo.pl czy jest gdzieś indziej jeszcze taniej.

Odpisz
16.06.2017, 18:45
ebay jest bardzo bezpiecznym miejscem jeżeli chodzi o kupno czegkolwiek. Dzięki zsynchronizowaniu płatności z PayPalem w wypadku jakiegokolwiek zgrzytu po stronie sprzedawcy możesz po prostu założyć spór - zaś w wypadku jego nierozwiązania ekipa PayPal po prostu zwraca ci twoją kasę na konto, jednocześnie automatycznie ściągając ją z konta sprzedawcy i nie ma on tutaj nic do gadania.

Weteranka licznych sporów z tej strony Tongue
Odpisz
1.08.2017, 12:18
kumpel kiedyś kupował na ebay i niestety mu nie przywieźli :/
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości