Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Karty Pokemon ponownie w polskich sklepach TESCO!
20.05.2017, 3:33
RE: Karty Pokemon ponownie w polskich sklepach TESCO!
Z GX trafił mi się Tauros, Turtonator i Tapu Koko.
Odpisz
20.05.2017, 10:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.05.2017 10:14 przez Misiurkapl.)
Pewnie tak Warden tyle że ja nie kupiłem boostera tylko pojedyncza saszetkę w dodatkowym kartonie :3
Btw zdradził by mi ktoś różnice między kartami? Bo trochę nieogar jestem bo do tej pory nie zbierałem a różne się trafiły, taki castform np. trafił mi się zwykły i taki połyskujący.
Mógłby ktoś wrzucić zdjęcie albo określić która karta jest żadsza od której?

Mój fc 0533-8056-1205
Odpisz
20.05.2017, 11:19
Waren7865 napisał(a):No ta jedna karta Ci cenowo pokrywa wartość jednego boostera, rzadsza od mojej Wink masz duże szczęście, ja teraz zamówiłem jeszcze dodatkowo talię tematyczną i 3 boostery w inernetach, bo dziś by dojechać tam i spowrotem (a były tylko saszetki) zajęło mi grubo ponad 3h jak sekrety strasznie się w tej edycji udały, czekam szczeże na któregoś

Tego nie wiedziałam, dzięki za informację Wink

konrad1994k napisał(a):Z GX trafił mi się Tauros, Turtonator i Tapu Koko.

Zazdroszczę Taurosa i rozpoczynam na niego polowanie Wink

Misiurkap napisał(a):Pewnie tak Warden tyle że ja nie kupiłem boostera tylko pojedyncza saszetkę w dodatkowym kartonie :3
Btw zdradził by mi ktoś różnice między kartami? Bo trochę nieogar jestem bo do tej pory nie zbierałem a różne się trafiły, taki castform np. trafił mi się zwykły i taki połyskujący.
Mógłby ktoś wrzucić zdjęcie albo określić która karta jest żadsza od której?

Spróbuję się dziś wybrać po tę saszetkę w dodatkowym kartonie, o której piszesz. Jeśli i mi trafi się w niej GX dam znać Wink

Też miałam o to prosić Wink Ostatnią styczność z kartami miałam bardzo dawno temu i za wiele z tego nie pamiętam. Wiem o tych znaczkach na dole karty (kółko, romb, gwiazdka) ale jak określić, która z kart jest rzadsza, jeśli obie mają ten sam znaczek? Przykład mojego Kommo-o - skąd wiadomo, że jest rzadsza od innej karty GX?

FC: 1521-7173-5704
Odpisz
20.05.2017, 12:47
Co do tych nietypowych saszetek kupiłem dzisiaj trzecia na próbę i znowu gx tym razem Tapu koko

Mój fc 0533-8056-1205
Odpisz
20.05.2017, 14:06
(20.05.2017 12:47)Misiurkapl napisał(a):  Co do tych nietypowych saszetek kupiłem dzisiaj trzecia na próbę i znowu gx tym razem Tapu koko

Kółko oznacza-commona to przeważnie Basic lub mniej przydatne itemy

Romb- to uncommon przeważnie 1 przemiana z dwóch czasem podstawowy pokarm z większą siłą, może być shining ja np. trafiłem na takiego hakam-o,

Gwiazdka- rare i tu się zaczyna zabawa bo występuje parę rodzajów, zwykłe rare mają tylko gwiazdkę, holo rare tło lub kawałek elementu pokemona błyszczący jak Minior i Dhelmise na poniższym zdjęciu, lub cała karta, ultra rare jak właśnie lycanroc gx, czy inne gx że względu na np. dodatkową mechanikę bo holo rare też może tak wyglądać ultra rare wąchają się ceny od paru do 30 dolców na ogół, później też zaliczane do ultra rare choć jeszcze rzadsze tzw. Full Arty i ostatni rodzaj secret rare które jak full Arty mają inny najczęściej niebłyszczący aż tak bardzo alternatywny artykuły dla poksa kommo-o linku pod zdjęciem
[Obrazek: nx50sp.jpg]

kommo-o secret rare
Odpisz
20.05.2017, 15:05
Mi w pierwszych dwóch 3-pakach wpadły:
- Alolan Ninetales GX
- Tapu Lele GX FA
- Chandelure Holo

Oczywiście wszystko uwiecznione na serwerach YouTube'a

Zagrajmy, Walki Wi-Fi, Streamy
[Obrazek: h6-whiter2pkf.jpg]
/\ Mój kanał YouTube /\
Odpisz
20.05.2017, 17:33
Moja fotorelacja z dzisiejszego nalotu na Tesco. Długo musiałem szukać, bo kart nie było w dziale dla dzieci, tylko w dziale papierniczym. No i nie w każdym Tesco te karty są, bo dopiero w drugim znalazłem własciwe stoisko (no ale pierwsze Tesco było malutkie i zakitrane w jakiejś dziurze, gdzie nawet nie wiedziałem że istnieje, tylko GPS wiedział xD). Kupiłem Album i dwa boostery póki co.

[Obrazek: Z8zSykU.jpg] [Obrazek: uAQZMCS.jpg]
[Obrazek: 23sdVKM.jpg] [Obrazek: 8mrcdv4.jpg]
[Obrazek: IFHSzGb.jpg]

[Obrazek: nLcekwG.jpg]

[Obrazek: sDBH4zW.jpg]

.
Odpisz
20.05.2017, 17:44
(20.05.2017 15:05)Hawkins006 napisał(a):  Mi w pierwszych dwóch 3-pakach wpadły:
- Alolan Ninetales GX
- Tapu Lele GX FA
- Chandelure Holo

Oczywiście wszystko uwiecznione na serwerach YouTube'a

To Tapu Ci wartością pokrywa z okładem cenę paczek naprawdę szczęście Ci dopisało
Odpisz
20.05.2017, 17:48
Dzięki Twister te paczki o których pisałem są na dwóch pierwszych zdjęciach. Trzy kupiłem w każdej był gx z czego jeden tapu koko

Mój fc 0533-8056-1205
Odpisz
20.05.2017, 17:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.05.2017 17:54 przez Waren78657.)
(20.05.2017 17:48)Misiurkapl napisał(a):  Dzięki Twister te paczki o których pisałem są na dwóch pierwszych zdjęciach. Trzy kupiłem w każdej był gx z czego jeden tapu koko

No to są booster packi ja też właśnie te kupiłem, w jednym był gx i Minior holo w drugim tylko holo Dhelmise bez gx niestety
tutaj pełna nazwa sleeved booster się to dokładnie nazywa
Odpisz
20.05.2017, 18:51
(20.05.2017 17:50)Waren78657 napisał(a):  
(20.05.2017 17:48)Misiurkapl napisał(a):  Dzięki Twister te paczki o których pisałem są na dwóch pierwszych zdjęciach. Trzy kupiłem w każdej był gx z czego jeden tapu koko

No to są booster packi ja też właśnie te kupiłem, w jednym był gx i Minior holo w drugim tylko holo Dhelmise bez gx niestety
tutaj pełna nazwa sleeved booster się to dokładnie nazywa

Hmmm czyli co to ja takim fartrem byłem że w każdej paczce miałem gx?

Mój fc 0533-8056-1205
Odpisz
20.05.2017, 21:25
Waren78657 napisał(a):No ta jedna karta Ci cenowo pokrywa wartość jednego boostera, rzadsza od mojej Wink masz duże szczęście

Waren78657 napisał(a):To Tapu Ci wartością pokrywa z okładem cenę paczek naprawdę szczęście Ci dopisało

Możesz mi wytłumaczyć jak określasz wartość kart? Jeżeli dobrze zrozumiałam jeden z Twoich wcześniejszych postów, to karty GX są ultra rare. Skoro mamy dwie karty GX (przykładowo niech będzie Kommo-o i Lycanroc) - to skąd wiadomo, która jest rzadsza?
Nie powinny mieć tej samej wartości?

Misiurkap napisał(a):Hmmm czyli co to ja takim fartrem byłem że w każdej paczce miałem gx?

Na to wychodzi Wink Kupiłam dziś cztery takie boostery i w żadnym nie było nic ciekawego - także gratuluję szczęścia Wink

Jeszcze jedno mnie zastanawia - ktoś może wie czym się różni ten Sleeved Booster od zwykłego Boostera bez kartonika? Cena ta sama, karty w środku też się (chyba) niczym nie różnią.

FC: 1521-7173-5704
Odpisz
20.05.2017, 22:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.05.2017 22:13 przez Reel.)
(20.05.2017 21:25)Sol napisał(a):  Możesz mi wytłumaczyć jak określasz wartość kart?

Nie on, tylko rynek. Składa się na to wiele czynników, ale decyduje przede wszystkim podaż (to jak rzadka jest karta) i popyt (czyli w głównej mierze to jak dobra jest dana karta, bo to przekłada się na to ilu graczy będzie chciało mieć ją w decku).

(20.05.2017 21:25)Sol napisał(a):  Jeżeli dobrze zrozumiałam jeden z Twoich wcześniejszych postów, to karty GX są ultra rare. Skoro mamy dwie karty GX (przykładowo niech będzie Kommo-o i Lycanroc) - to skąd wiadomo, która jest rzadsza?

Nie wiadomo, ale rzadkość nie jest równoznaczna z wartością, patrz wyżej.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Sol
20.05.2017, 22:32
Dokładnie tak jak Reel powiedział określam ich wartości po cenie rynkowej po jakiej chodzą na serwisach sprzedających pojedyńcze karty Wink
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Sol
21.05.2017, 3:10
A jak się ma wycena co do kart źle wydrukowanych? Miałem kiedyś taką.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości