Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Karty Pokemon ponownie w polskich sklepach TESCO!
18.05.2017, 22:14
RE: Karty Pokemon ponownie w polskich sklepach TESCO!
(18.05.2017 21:52)Maddox napisał(a):  Hej Reel, o tinach nie było mowy w ulotce i u mnie ich nie było! Pamiętasz może ich cenę?

(18.05.2017 12:09)MagicMuppetMan napisał(a):  Ja to już do 30-stki dobijam, a zajarałem się jak szczyl Wink

Ziom, pan Maddox ma 28 (chociaż czuje się na 25, młody duchem dziad jeden), tak więc wie o co chodzi.

Maddie ja to jutro jadę do miasta 15km dalej by tylko wpaść do Tesco i zakupić Wink jeżeli będą, a jak wiesz też młody nie jestem Smile
Odpisz
18.05.2017, 22:17
(18.05.2017 22:14)Waren78657 napisał(a):  Maddie ja to jutro jadę do miasta 15km dalej by tylko wpaść do Tesco i zakupić Wink jeżeli będą, a jak wiesz też młody nie jestem Smile

No ty to jesteś stara dupa. Ale za to esencjonalnie jak wino - Im starsze tym lepsze. Poza tym, debeściakom wiek dodaje mistrzostwa.

No to opowiedz nam wszystkim potem o pullach ziomek.

[Obrazek: 8cm05uz.gif]

KNB i Sceptile wymiatają. Teraz i na wieki wieków amen.
Odpisz
18.05.2017, 23:04
Tak jak obiecywałem jest pierwszy unboxing Big Grin

Odpisz
18.05.2017, 23:13
(18.05.2017 23:04)Reel napisał(a):  Tak jak obiecywałem jest pierwszy unboxing Big Grin

Nice catch Wink

Po.s. Maddie na pewno nie omieszkam się pochwalić jeśli to wypali Wink
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Maddox
18.05.2017, 23:16
That's awesome bro. We're waiting.

Niop, szacun Reel.

Odpisz
19.05.2017, 1:04
(18.05.2017 23:04)Reel napisał(a):  Tak jak obiecywałem jest pierwszy unboxing Big Grin

Ten album jest całkiem niezłą gratką dla takiego amatora kart jak ja XD. Ciekawe czy u mnie w Tesco będzie.

.
Odpisz
19.05.2017, 10:22
15km odemnie nie ma niestety, muszę jechać do Rzeszowa czyli ok 80km Wink
Odpisz
19.05.2017, 11:43
Ja znalazłem jeszcze talie tematyczne Guardians Rising i pudełeczko 36 boosterków, tyle tego to już ceny nie znalazłem...

3DS FC: 1779-2155-4756
Odpisz
19.05.2017, 16:31
Wrzucam kolejny unbox, myślę, że nie będę więcej spamować w tym wątku, więc jak ktoś będzie ciekawy to zapraszam na mój kanał - postaram się resztę wrzucić jak najszybciej Smile

Odpisz
19.05.2017, 18:44
Miałem się pochwalić to pochwalę [Obrazek: 10qkz68.jpg]
Odpisz
19.05.2017, 20:13
Nosz ty w życiu, to mój ukochany i ulubieny Lycanrock jest! Blood thirsty eyes, nazwa dla ataku nie mogłaby być bardziej seksowna niż ta.

Czyli naukowo potwierdzone - Opłaca się kupować w Tesco jak pieron.

Odpisz
19.05.2017, 20:27
(19.05.2017 20:13)Maddox napisał(a):  Nosz ty w życiu, to mój ukochany i ulubieny Lycanrock jest! Blood thirsty eyes, nazwa dla ataku nie mogłaby być bardziej seksowna niż ta.

Czyli naukowo potwierdzone - Opłaca się kupować w Tesco jak pieron.

Z darów jeszcze Minior i Dhelmise więc nie jest źle jak na dwa boostery, zaraz zamawiam jeszcze talię i dodatkowe boostery na necie Wink
Odpisz
20.05.2017, 1:07
Ło panie.
Ja kupiłem dzisiaj tylko cztery paczki pojedyncze i dwie takie w dodatkowym kartonie, i trafiłem dwa GX ^^
Lycanrocka tego co ty Waren i Vikavolta (btw Vikavolt jest zaś MOIM ulubionym pokiem Maddox Big Grin)
ciekawe jest to że oba GX miałem właśnie z tych w kartonie, podejrzewam że te zestawy to gwarantowany GX ^_^
BTW
U mnie tesco coś biedne było bo tylko pojedyncze saszetki były może będzie coś więcej bo liczę na ten durzy zestaw

Mój fc 0533-8056-1205
Odpisz
20.05.2017, 1:48
To może i ja się pochwalę wczorajszą zdobyczą Wink

[Obrazek: 33tneyh.jpg]

Pierwszy raz od bardzo dawna skusiłam się na zakup kart i opłacało się. Co prawda na 7 saszetek trafił mi się tylko jeden GX i kilkanaście powtórek ale i tak jestem zadowolona Wink
W moim Tesco już praktycznie pustki, zostało kilka talii, ze cztery albumy i same pojedyncze saszetki.

FC: 1521-7173-5704
Odpisz
20.05.2017, 3:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.05.2017 3:25 przez Waren78657.)
(20.05.2017 1:48)Sol napisał(a):  To może i ja się pochwalę wczorajszą zdobyczą Wink

Pierwszy raz od bardzo dawna skusiłam się na zakup kart i opłacało się. Co prawda na 7 saszetek trafił mi się tylko jeden GX i kilkanaście powtórek ale i tak jestem zadowolona Wink
W moim Tesco już praktycznie pustki, zostało kilka talii, ze cztery albumy i same pojedyncze saszetki.

No ta jedna karta Ci cenowo pokrywa wartość jednego boostera, rzadsza od mojej Wink masz duże szczęście, ja teraz zamówiłem jeszcze dodatkowo talię tematyczną i 3 boostery w inernetach, bo dziś by dojechać tam i spowrotem (a były tylko saszetki) zajęło mi grubo ponad 3h jak sekrety strasznie się w tej edycji udały, czekam szczeże na któregoś Wink

(20.05.2017 1:07)Misiurkapl napisał(a):  Ło panie.
Ja kupiłem dzisiaj tylko cztery paczki pojedyncze i dwie takie w dodatkowym kartonie, i trafiłem dwa GX ^^
Lycanrocka tego co ty Waren i Vikavolta (btw Vikavolt jest zaś MOIM ulubionym pokiem Maddox Big Grin)
ciekawe jest to że oba GX miałem właśnie z tych w kartonie, podejrzewam że te zestawy to gwarantowany GX ^_^
BTW
U mnie tesco coś biedne było bo tylko pojedyncze saszetki były może będzie coś więcej bo liczę na ten durzy zestaw

Niestety i też na szczęście nie jest tak kolorowo, gx nie są w każdym boosterów, ogólnie zawsze jest jeden gwarantowany rare, ale gx to ultra rare i tu już zależy od szczęścia, choć coś mi się wydaje, że straciły chyba na swojej ultra rzadkości, albo mamy jeruńskie szczęście, ja miałem tyle fuksa np. że na dwa boostery trafił się Ur i dwa HR y widzisz Sol dostała jeden na 8 packów, więc jednak nie w każdej saszecie jest błysczące szczęście
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości