Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon
Nowości na stronie

Stare odcinki pokemonów w dobrej jakości
9.05.2017, 2:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.05.2017 0:43 przez Twister.)
Stare odcinki pokemonów w dobrej jakości
Witam. Czy ktoś się orientuje gdzie mogę pobrać pierwsze sezony pokemonów w dobrej rozdzielczości?

Regulamin forum.
Zamykam.
~Twister
9.05.2017, 9:54
RE: Stare odcinki pokemonów w dobrej jakości
Bla, bla, bla... regulamin... bla, bla, bla... zakaz podawania linków do pirackich stron... bla, bla, bla... szukaj stary gdzie indziej.

[Obrazek: trainercard_shadic_by_shadicwarrior-damas71.png]
[Obrazek: 350x20-userbar.png]

"The servers are the seven Chaos...
Chaos is power, enriched by the heart...
The controller exists to unify the chaos!"
9.05.2017, 14:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 9.05.2017 14:44 przez DarkSteel???.)
Sytuacja jest dziwna. Nic nie jest tak trudne do zdobycia w dobre jakości jak Pokemony. Nawet Shinden co ma mnóstwo anime (napisy) nie ma Pokemonów. CHOLERA! Znajdziesz je po pl w HD - znajdziesz w HD wszystko.
Ja szczęście posiadam dość słaby wzrok więc jak oddalę się od ekranu to nie widzę tych deformacji obrazu.
A jak się już staram zdobyć je w HD aż płakać mi się chce. Rzadko jestem tak zrozpaczony. Nie ma na DVD, nie lecą już nigdzie. Jak je zdobyć? Napisać gdzieś?

[Obrazek: latest?cb=20120401235032]
9.05.2017, 16:20
Wersja angielska z polskimi napisami sezonu 1 (Indigo League) jest dostępna na Netflixie. Na czas abonamentu można ponoć nawet sobie ściągnąć odcinki i oglądać offline Smile

Poszukiwacz skamielin i smoczych jaj

[Obrazek: THrIHsU.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości