Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Zwiastun i nowe informacje o dwudziestym filmie Pokemon
8.04.2017, 17:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.04.2017 17:15 przez Daru.)
Zwiastun i nowe informacje o dwudziestym filmie Pokemon
Dzisiaj nad ranem na oficjalną japońską stronę dwudziestego filmu o Pokemonach Pokemon, wybieram cię! (ang. Pokemon, I Choose You!; jap. ポケットモンスター キミにきめた! Poketto Monsutaa Kimi ni kime ta!) dodano nowy zwiastun oraz opisy fabuły i poszczególnych postaci. Zwiastun filmu i poszczególne opisy przetłumaczone na polski zamieszczamy poniżej.

Do wszystkich fanów Pokémonów:
To historia o "spotkaniu" i "obietnicy" naszej dwójki.
Najnowszy rocznicowy dwudziesty film!

Pocket Monsters (Kieszonkowe Stworki) lub w skrócie "Pokémon":
Tajemnicze formy życia skrywające wiele tajemnic.
Ciągle nie wiemy jeszcze wielu rzeczy o strukturze ich ekosystemu.

Nawet dzisiaj,
Trenerzy Pokémonów nadal podróżują,
mając na celu spotkanie Pokémonów, których nigdy wcześniej nie widzieli…

Nareszcie nadszedł dzień dziesiątych urodzin Asha Ketchuma, młodego chłopaka mieszkającego w Alabastii, dzień, w którym mógł zostać zarejestrowany jako Trener Pokémonów. Serce Asha przepełnione było pragnieniem poznania Pokémonów, których nigdy wcześniej nie widział, i świata, którego nie miał okazji zwiedzić, ale zaspał na rozdanie Pokémonów partnerów w laboratorium profesora Oaka, w związku z czym został dla niego tylko Pikachu, Pokémon nieprzywiązany do ludzi.
"Nienawidzisz mnie? A ja cię lubię!" Chociaż początkowo nie potrafili się ze sobą dogadać, ich przyjaźń stopniowo się pogłębiała. Kiedy w dniu, w którym ruszyli w podróż, razem patrzyli na lecącego w przestworzach legendarnego Pokémona, Ash i Pikachu trzymając jedno z Tęczowych Piór złożyli przysięgę:
"Spotkajmy go razem któregoś dnia!"

Ash, który wyruszył z Pikachu w podróż w celu stania się największym Mistrzem Pokémonów na świecie, natrafił na swojej drodze na trenerów zwanych Makoto i Soji, a także poznał legendę o Ho-Oh'le.
"Ci, którzy prowadzeni przez Tęczowe Pióro spotkają Ho-Oha, staną się Bohaterami Teczy."
Ash i przyjaciele są prowadzeni przez Marshadowa, tajemniczego Pokémona, który czai się w cieniu Asha niezauważony przez nikogo, i w końcu trafiają na zamieszkiwaną przez Ho-Oha Górę Tensei, jednak tam pojawia się przed nimi silny przeciwnik. Czy Ash i Pikachu dadzą radę dotrzeć do Ho-Oha?! Aby dotrzymać obietnicy złożonej w pierwszym dniu podróży, zaczną oni podróż, która będzie trwała póki nie staną się "prawdziwymi partnerami"!

[Obrazek: ash-f20.png]
Ash Ketchum (jap. Satoshi)
Pokémon partner: Pikachu
Aktorka: Rica Matsumoto
Chłopak, który chce zostać największym mistrzem Pokémonów na świecie. Jest trochę roztrzepany, ale ma czyste serce.

[Obrazek: soji-f20.png]
Soji
Pokémon partner: Lucario
Aktor: Kanata Hongo
Młody trener, który chce zostać Pokémonowym Profesorem. Lubi często mówić: "Pamiętaj o tym, że…".

[Obrazek: makoto-f20.png]
Makoto
Pokémon partner: Piplup
Aktorka: Shiori Sato
Ta trenerka jest energiczną chłopczycą. Wydaje się, że lubi podróżować, ale tak naprawdę...

[Obrazek: bonji-f20.png]
Bonji
Aktor: Arata Furuta
Badacz, który próbuje spotkać się z Ho-Ohem od dłuższego czasu. Autor książki "Moje życie to Ho-Oh".

[Obrazek: joy-f20.png]
Joy
Aktorka: Shoko Nakagawa
Pielęgniarka, która zajmuje się Pokémonami w Centrum Pokémonów.

[Obrazek: cross-f20.png]
Cross
Pokémon partner: Incineroar
Chłopak, który wierzy, że siła to jedyne, co się liczy. Chce zostać "trenerem ostatecznym".

[Obrazek: marshadow-f20.png]
Marshadow
Aktor: Koichi Yamadera
Mityczny Pokémon, który pojawił się w cieniu Asha w reakcji na Tęczowe Pióro.

[Obrazek: ho-oh-f20.png]
Ho-Oh
Legenda głosi, że Ho-Oh z lśniącymi piórami w kolorach tęczy pojawi się przed trenerami o czystych sercach.

Najważniejsze projekty: Pokemon Valhalla, Dubbingpedia, Dubbing. Portfolio wkrótce!
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest, Maddox, Ad-M
8.04.2017, 17:57
RE: Zwiastun i nowe informacje o dwudziestym filmie Pokemon
Jeśli Soji to nie jest japońska nazwa jakiegoś drzewa, to sorry ale #spoileralert: nie zostanie profesorem :v

[Obrazek: 202.gif]
[Obrazek: quickball.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Daru
8.04.2017, 23:35
Ash - Bohater tęczy matko, ale to źle brzmi Tytuł jakby był Troskliwym misiem, albo ze środowiska LGBT. Dobra, czekam na film Big Grin. Chociaż wybór poke-partnerów mi się nie podoba. Piplup - był dla mnie najbardziej męczącym ze wszystkich pokemonów. Jak jeszcze siedział w pokeballu Dawn było spoko, jak zaczął podróżować poza kulą nie mogłam go zdzierżyć. Tak samo Lucario. Lubię tego pokemona, ale też już go za dużo jest. Czekam na nową mini-legędę. Co pokaże i czemu skrywa się w cieniu Asha.

"[...] chciałem żyć świadomie, [...] czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
Odpisz
9.04.2017, 15:52
Może i na co dzień mało się pan tu udziela panie Dareczku, ale tego nie mogę nie docenić jako ktoś kto startował od Pokemon Gold oraz posiadał wspaniałego Ho-oh w swoim pierwszym teamie w życiu.

Widzę iż jadą po bandzie ostro, ponieważ wiele wskazuje na to że będą w tym filmie miały miejsce wydarzenia wbrew oficjalnej fabule. Pierwszy kontakt z TR a Misty ani widu ani słychu i nic nie wskazuje na to aby się miała pojawić w ogóle, co więcej ten Charmander. Mogę jedynie mieć nadzieję na to że to wiadomo kto, ale raczej tak będzie wiedząc jak mocno ciągną z jego ostatecznej formy, a to w końcu ten sam pok. Niezwykle się ciesze faktem że zapowiada się na to iż tym razem miałoby miejsce skupienie się pierwszej jego formie, także to od niej zaczynając oryginalnie gościa polubiłem.

Dość przypadkowy dobór głównych pokemonów dla najważniejszych postaci drugoplanowych, jednak widać pewien pattern - To są same poki które już kiedyś były w grupie tych najważniejszych w anime głównym lub poprzednich filmach.

Pierwszy film bez oficjalnych partnerów. Istotnie mocne zakończenie świętowania 20-lecia się zapowiada.

[Obrazek: 8cm05uz.gif]

KNB i Sceptile wymiatają. Teraz i na wieki wieków amen.
Odpisz
6.05.2017, 0:21
"Nareszcie nadszedł dzień dziesiątych urodzin Asha" - jakies 20 lat temu.

Mimo wszystko oglądnę. Taki rimejk w formie filmu. Może byc ciekawie Wink

[Obrazek: tdgsdgd.jpg]
Odpisz
17.05.2017, 0:44
Sory za off top, ale daję kod na eventowego Lycanroca, którego już nie potrzebuje bo zdobyłem z innego źródła. Kod to E7A4JZ3FLPC4553P

[Obrazek: poke.jpg]
[Obrazek: 2a6adca4e22186a1med.jpg]
FC Pokemon White 5372-3791-5838
FC Pokemon Platinum 0862-8363-8709
FC Pokemon Heart Gold 2322-7921-0160
FC Pokemon Black 2 3611-9535-3467
Odpisz
17.05.2017, 9:31
(17.05.2017 0:44)Pikaforek777 napisał(a):  Sory za off top, ale daję kod na eventowego Lycanroca, którego już nie potrzebuje bo zdobyłem z innego źródła. Kod to E7A4JZ3FLPC4553P

Jest specjalny temat o tym w dziale poniżej Smile
Odpisz
25.05.2017, 3:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.05.2017 3:27 przez Kerkun.)
Światowa premiera filmu jednak nie odbędzie się 15 lipca, gdyż... będzie miała ona miejsce 6 lipca podczas Japan Expo w Paryżu. Projekcja będzie z francuskimi napisami. Źródło: http://www.japan-expo-paris.com/en/progr...s_2041.htm
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości