Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Co dalej z Pokemon Valhallą
Wczoraj, 8:49
RE: Co dalej z Pokemon Valhallą
(Wczoraj 1:36)Twister napisał(a):  
(12.12.2018 18:48)Sheanheavel napisał(a):  Witam wszystkich jak co jakiś czas Wink Panie Conquest Twister i cała reszto- co Państwo z całym szacunkiem za banialuki prawią. Nawet jeżeli nie ma tak wielkiej aktywności co jakiś czas widać wzrost powstawania nowych postów (zwłaszcza przy premierach nowych gier Poksów). Nawet jeżeli forum nie jest tak aktywne jak kiedyś nie oznacza to że miejsce to jest kopalnią informacji dla nowych jak i dla starych użytkowników. Może zamiast biadolić nad obecnym stanem rzeczy od czasu do czasu napisać coś konstruktywnego. Szanujmy pracę wielu ludzi na tej dosyć sporej przestrzeni lat i korzystajmy a nie wiecznie hejtujmy. Ot taka moja perspektywa Wink

Nie hejtuję tego forum. Kocham Valhallę, zawsze była moim domem Smile Ale być może w dobie serwisów społecznościowych klasyczne fora internetowe nie mają już racji bytu. Nie wiem, głośno myślę Smile

Tiaaa, gdzie panuje nieuporządkowanie, chaos, nieład i wszystko co złe, sam jestem w grupie jednej i korzystam z niej bardzo, rzadko, właśnie przez to iż wszystko tam jest w rozsypce, oraz jest wręcz za dużo ludzi, z nikim raczej tam jakiejkolwiek relacji nie wybudujesz, a tu możesz zawsze z kimś się polubić, z kimś poczubić i to wszystko w uporządkowanych tematach, mimo okazyjnych offtopów

[Obrazek: RhOX9uj.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari, Dagroth
Wczoraj, 14:49
(Wczoraj 8:49)Waren78657 napisał(a):  mimo okazyjnych offtopów

Co do offtopów, myślę, że po części zdarzają się, jak się chce napisać o czymś, co nie jest dość duże na własny wątek, a nie ma istniejącego odpowiedniego.

Na innym forum, które odwiedzam, istnieje temat zatytułowany "The Truly Off-Topic Thread", gdzie ludzie swobodnie piszą o wszystkim i o niczym, może załóżmy coś podobnego?

I tu kończę tego konkretnego offtopa. Wink

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Waren78657
Wczoraj, 16:28
(Wczoraj 14:49)Dagroth napisał(a):  
(Wczoraj 8:49)Waren78657 napisał(a):  mimo okazyjnych offtopów

Co do offtopów, myślę, że po części zdarzają się, jak się chce napisać o czymś, co nie jest dość duże na własny wątek, a nie ma istniejącego odpowiedniego.

Na innym forum, które odwiedzam, istnieje temat zatytułowany "The Truly Off-Topic Thread", gdzie ludzie swobodnie piszą o wszystkim i o niczym, może załóżmy coś podobnego?

I tu kończę tego konkretnego offtopa. Wink

De Facto to nie był offtop bo odnosił się do tematu, a co do tego to dział "inne" do tego służy

[Obrazek: RhOX9uj.gif]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości