Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon
Nowości na stronie

Wyjaśnienie
28.03.2017, 19:27
Wyjaśnienie
Witam.
Karty zbieram w corasz szerszym zakresie ale dalej nie wiem o paru rzeczach które mnie ciekawią.
1.Holo: Czy w setach od EX w zwysz karty holo mają inny numer kolekcji niż ich zwykła wersja?
2.Reverse Holo: Karty zwykłe i Reverse mają te same numery w kolekcji, ale ile ich jest w secie? Wątpie aby były to wszystkie karty.
3.Secret Rare: Pierwszą kartą tego typu był Raichu (Team Rocket). Czy jest kreślona ilośc takich kart w secie?
4.Promo: Czy jest określona lista kart promo z każdego setu? Puszki i specjalne boxy zawierają tego typu karty, a czy jest gdzieś lista tego typu kart?

PS: Byłby ktoś zainteresowany kupnem zbioru mieszaniny kart w różnych wariantach rzadkości? około 280 sztuk? Dołączam aktualny have.
PS1:Poszukuje kart base set: załączam want list.

Załączone pliki Miniatury

Odpisz
29.03.2017, 11:59
RE: Wyjaśnienie
(28.03.2017 19:27)kubaaaaaaaaaaaaa napisał(a):  1.Holo: Czy w setach od EX w zwysz karty holo mają inny numer kolekcji niż ich zwykła wersja?

Z tego co mi wiadomo karty holo nie mają "zwykłej" wersji w ramach setu, chyba że mówisz o full-artach, które mają inny numer w secie.

(28.03.2017 19:27)kubaaaaaaaaaaaaa napisał(a):  2.Reverse Holo: Karty zwykłe i Reverse mają te same numery w kolekcji, ale ile ich jest w secie? Wątpie aby były to wszystkie karty.

Reversem mogą być praktycznie wszystkie karty w secie za wyjątkiem secret rare'ów.

(28.03.2017 19:27)kubaaaaaaaaaaaaa napisał(a):  3.Secret Rare: Pierwszą kartą tego typu był Raichu (Team Rocket). Czy jest kreślona ilośc takich kart w secie?

Każdy set ma odrębną listę kart, nie ma narzuconej odgórnie ilości rarek/secret rarek per set.

(28.03.2017 19:27)kubaaaaaaaaaaaaa napisał(a):  4.Promo: Czy jest określona lista kart promo z każdego setu? Puszki i specjalne boxy zawierają tego typu karty, a czy jest gdzieś lista tego typu kart?

Karty promo nie zaliczają się do kart w ramach setu, choć mogą być alternatywną wersją karty z setu (ale mogą też być czymś odrębnym). Listy promek znajdziesz na stronach typu bulbapedia, tu masz listę z ery XY.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: kubaaaaaaaaaaaaa

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości