Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Polska PokeScena - Blog Conquesta
7.11.2017, 15:24
RE: Polska PokeScena - Blog Conquesta
Nowe wpisy:

Odpisz
8.11.2017, 2:03
Pomijając fakt, ze AntyGaming nie jest portalem od dawna, a sam serwis pod domeną pełni rolę huba, no to nie bardzo rozumiem do czego ty właściwie sie przypie*dalasz. Że co, discord bedzie to shout umrze? No i? Srsly, co takiego waznego jest w shoucie, zeby istnial? Mamy nie zastepowac gorszego czatu tekstowego lepszym, bo... co? Bo zawsze byl?

No i ewidentnie widać, że o połowie rzeczy nie wiesz, ale z jakiegoś powodu uznałeś, że warto się wypowiedzieć. "Wyprowadzanie Valhalli z Valhalli" lol, że niby co to znaczy? Zapewne chodzi o różne akcje promocyjne, w których Twoim zdaniem vulpi się pewnie nahapał nie wiadomo ile, bo żerował na marce PV. Cóż, przykro mi mówić, ale vulpi równie dobrze mógł to robić i bez patronatu PV. Nie wiem skąd przeświadczenie, że marka PV ma jakiekolwiek przebicie. To nie jest tak, że vulpi jest adminem PV więc może więcej lol. Nie raz logo PV było wrzucane przy jakieś akcji na zasadzie "no bo co szkodzi, może ktoś wejdzie".

Innymi słowy cokolwiek by nie zrobił to raczej gorzej nie będzie.

Żadne metody na ożywienie PV się nie sprawdzą, bo dzisiaj content się konsumuje z social mediów i filmów, a nie wpisami na forum, które wyświetlają się jako newsy. Nikt nie ma tyle czasu i środków, żeby za darmo wprowadzać PV w nowoczesny świat. Z jednej strony narzekasz, że na PV nic się nie dzieje, a z drugiej strony piszesz, że PV będzie musiało przejść bolesne zmiany. To się zdecyduj w końcu, czy chcesz zmian czy nie. Ty chyba byś bardzo chciał, że to było jak 7 lat temu, no ale przykro mi.

Cały ton obu tych wypowiedzi to jest "JA żądam, żeby KTOŚ na PV COŚ zrobił".

Cytat:"Oczywiście z umiarem w naszych oczekiwaniach, aby nie przejechać się kolejny raz"

Czemu miałbyś się przejeżdżać na czymś lol? Przecież to nie Twoja strona, najwyżej możesz olać temat i pójść czytać co innego. Co, pre-order złożyłeś, że masz jakiekolwiek oczekiwania?

Zresztą plz, jakbyś na prawdę chciał to byś sam dupę ruszył i rozpoczął rewolucję.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: vulpi
8.11.2017, 8:42
Jak ty pięknie imputujesz twoje tezy i pretensjonalne podejście.

Odpisz
8.11.2017, 14:18
Ja podałem fakty i prognozy w oparciu o doświadczenie. I nie specjalnie rozumiem, czemu uważasz moje podejście za "pretensjonalne". No chyba, że masz na myśli pretensje, no to fakt - mam pretensje. Ale widzę, że chyba arbitralnie uznałeś, że masz rację i pola do dyskusji nie ma.

Odpisz
4.06.2018, 18:34
Blog spoko przydałoby się trochę graficznie go poprawić Smile

Zakupy on-line zapewnia hurtownia odzieży Beta Plus
Odpisz
31.07.2018, 18:12
W tzw. międzyczasie pojawiły się nowe wpisy. Zapraszam:

Odpisz
31.07.2018, 22:39
(31.07.2018 18:12)Conquest napisał(a):  W tzw. międzyczasie pojawiły się nowe wpisy. Zapraszam:

slowo międzyczas jest już od jakiegoś czasu oficjalnym słowem w języku polskim, zatwierdzone przez komisję, także nie trzeba już mówić w "tak zwanym"

[Obrazek: RhOX9uj.gif][Obrazek: 1200px-WarrenTheApeWiki.jpg]
Odpisz
31.07.2018, 23:03
Może scena i upadła, ale PokeSpecial trzyma się bardzo dobrze Smile

Odpisz
24.09.2018, 13:12
Los chciał, że tym razem wpisy powiązane są z PV:

Odpisz
Wczoraj, 23:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj 23:15 przez Nid.)
blog nie powinien nazywać się "Polska Pokescenia" tylko "Opowiem ci o Valhalli". Mocno skupione na jednej stronie, zero wspominek o projektach, które angażuje się sporo osób. Jestem w szoku, że ani słówka o Alola.pl przecież tam ludzie odwalają kawał dobrej roboty... Żeby odbudować valhallę to potrzeba albo 3-4 lat systematycznego pisania tekstów, albo najęcia 30 zmotywowanych redaktorów. Pisanie o rzeczach nierealnych i niepotrzebnym gdybaniu. Ja bym chętniej przeczytała jak połączyć najbardziej aktywne strony w jedno, wielkie, sprawnie prosperujące community. Jak stworzyć prawdziwą PokeScenę, a nie... bawienie się w Frankenstein'a

btw. tu link do pokespeciala nie jest poprawny Tongue http://polskapokescena.blogspot.com/p/po...scena.html

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Vapek

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości