Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon
Nowości na stronie

Polska PokeScena - Blog Conquesta
19.02.2017, 20:23
Polska PokeScena - Blog Conquesta
Witajcie, Kochani! Zbierałem się do tego od lat, nie zauważyłem jak minęło ich pięć - postanowiłem wreszcie otworzyć bloga o Polskiej PokeScenie. Kto mnie zna, ten wie, że trochę się już tym zajmuję, więc ów ruch nie powinien być niczym dziwnym*.

Będę pisał o obecnych wydarzeniach, ale skupię się przede wszystkim na ogólnych analizach i wspominkach, co docelowo ma nieco "wyedukować" czytelników na temat PPS-u.

Bez zbędnego przedłużania: zapraszam na bloga, dawno temu powstałego twittera oraz dopiero założonego na potrzeby projektu fanpage'a (konia z rzędem dla tego, kto zrozumie ten żart). Poza pierwszym wpisem pt. Polska PokeScena 2017 - co mamy? , zapraszam szczególnie do przeczytania strony Polska PokeScena. Niebawem pojawi się bardziej szczegółowa treść.

*no, chyba, że bierzemy pod uwagę aktywność Wink

Odpisz
20.02.2017, 5:00
RE: Polska PokeScena - Blog Conquesta
Hmm. Zerknę. Ale to tak trochę... o kilka lat za późno się do tego zebrałeś.

3DS FC: 0877-4796-7248
Switch FC: 1417-3818-8493
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Asmod, Conquest, Raik
20.02.2017, 11:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.02.2017 12:10 przez Nid.)
Trochę razi, że najpierw jest opis P.GO a potem PokeSpeciala Tongue
No i niemniej uważam, że strona jest bardzo aktywna. Ja, Konus, Niklas i Artur zapierniczamy przy niej codziennie, oprócz świąt i sesji (vapek NIECO mniej). Może ukryte przez rybokota menu sprawia wrażenie, że na stronie dzieje się mało. Co do aktywności - użytkownicy są bardzo aktywni jak na stronę, która zajmuje się niszowym, jednolitym tematem. Szkoda wręcz, że zamiast na stronie masowo korespondują przez pocztę i GG (a zowcie mnie hipsterką). Może założę Discorda Tongue? Także tego.... strona jest aktywna Smile

To odpowiedź na podsumowanie "mamy jedną aktywną stronę, na która nikt nie wchodzi i jedno aktywne forum, na którym nic się nie dzieje. Idealne warunki na start bloga Smile"

Również w dobie Facebooka powinno się o nim wspomnieć. Grupa licząca ponad 3 tyś członków jest często gęsto ignorowana w tego typu zestawieniach, a przecież tam teraz tam znajdują się pokefani, żywo reagują na wstawiane teksty, komentują, lajkują, jest tam nieustanny ruch - to tam toczy się obecne pokeżycie (nie, żeby mi się to podobało). Oczywiście mam na myśli grupę Pokemon Polska. Powinna być wspomniana w odrębnej kategorii lub razem z forami

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest, Vapek
20.02.2017, 12:19
imho to w tym jednym poście to temat PPSu jest wyczerpany, co będziesz pisał dalej, że Daru je salceson, Nilson choragiewa, ja marudzę a Ty nie umiesz naboru i Volcaniona do konca doprowadzić? xD

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Tyrantrum, Conquest
20.02.2017, 17:14
Ciekawy pomysł, szkoda tylko że na PPSie nic ciekawego się teraz nie dzieje. Kiedyś fora żyły, a dziś nawet dramy ze święcą szukać.

[Obrazek: 1zvstvr.jpg] Uszanowanko
http://ask.fm/The_Punisher91 - Ciekawe pytanka proszę
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest
20.02.2017, 17:27
(20.02.2017 5:00)Tyma napisał(a):  Hmm. Zerknę. Ale to tak trochę... o kilka lat za późno się do tego zebrałeś.

To prawda, ale kilka lat temu musiałbym pisać kilka postów dziennie, aby być na bieżąco - teraz praktycznie sam mogę sobie być sterem, żeglarzem, okrętem. Na moją obecną ilość czasu, aktywność PPS-owa jest bardzo adekwatna do pisania o niej. Wcześniej mimo wszystko skupiałem się na działalności redakcyjnej, a nie publicystycznej, choć cośtam się opublikowało. Nie jest powiedziane też, że mimo, że jest źle nie może być lepiej, w końcu parę osób ciągle coś grzebie w pokeinternecie.

(20.02.2017 11:53)Nid napisał(a):  Trochę razi, że najpierw jest opis P.GO a potem PokeSpeciala Tongue

Kolejność była losowa. Do tworzenia rankingów mi daleko.

(20.02.2017 11:53)Nid napisał(a):  No i niemniej uważam, że strona jest bardzo aktywna. Ja, Konus, Niklas i Artur zapierniczamy przy niej codziennie, oprócz świąt i sesji (vapek NIECO mniej). Może ukryte przez rybokota menu sprawia wrażenie, że na stronie dzieje się mało. Co do aktywności - użytkownicy są bardzo aktywni jak na stronę, która zajmuje się niszowym, jednolitym tematem. Szkoda wręcz, że zamiast na stronie masowo korespondują przez pocztę i GG (a zowcie mnie hipsterką). Może założę Discorda Tongue? Także tego.... strona jest aktywna Smile
To odpowiedź na podsumowanie "mamy jedną aktywną stronę, na która nikt nie wchodzi i jedno aktywne forum, na którym nic się nie dzieje. Idealne warunki na start bloga Smile"

To zdanie, które zacytowałaś odnosiło się do stron ogólnotematycznych. Faktycznie nie sprecyzowałem. A "dość aktywna" przecież oznacza aktywna, nigdzie nie pisałem, że PokeSpe brakuje aktualizacji.

(20.02.2017 11:53)Nid napisał(a):  Również w dobie Facebooka powinno się o nim wspomnieć. Grupa licząca ponad 3 tyś członków jest często gęsto ignorowana w tego typu zestawieniach, a przecież tam teraz tam znajdują się pokefani, żywo reagują na wstawiane teksty, komentują, lajkują, jest tam nieustanny ruch - to tam toczy się obecne pokeżycie (nie, żeby mi się to podobało). Oczywiście mam na myśli grupę Pokemon Polska. Powinna być wspomniana w odrębnej kategorii lub razem z forami

Powinna? XD
Nie no, o Facebooku będzie, ale potem. Nie chciałem wyczerpać podstaw w jednym poście... choć i tak nadal mam wrażenie, że o czymś zapomniałem.

(20.02.2017 12:19)Asmod napisał(a):  imho to w tym jednym poście to temat PPSu jest wyczerpany

Asmod, złośliwcze xD Poza tym co jest mam do opisania 16 lat historii PokeSceny, której NIKT nie zna, w tym ja, ale z WA można sporo wyciągnąć. Tematy się znajdą, może nawet ktoś coś kiedyś zrobi.

(20.02.2017 12:19)Asmod napisał(a):  co będziesz pisał dalej, że Daru je salceson, Nilson choragiewa, ja marudzę a Ty nie umiesz naboru i Volcaniona do konca doprowadzić? xD

Ale to już są oczywiste oczywistości i nie warto o tym wszystkim pisać. No chyba, że mnie poniesie i mi się zbierze na śmieszkowanie.

Dzięki za wszelki odzew.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: The_Punisher
21.03.2017, 8:43
chyba umarło to to, zanim w ogóle zaczęło żyć

Odpisz
29.03.2017, 17:20
(21.03.2017 8:43)Nid napisał(a):  chyba umarło to to, zanim w ogóle zaczęło żyć

Nie no, czasem coś opublikuję. Przy obecnej sytuacji nawet 2-3 wpisy miesięcznie to niezły wynik. Tak więc zapraszam: http://polskapokescena.blogspot.com/2017...n-sun.html

Odpisz
2.04.2017, 12:44
Wreszcie było o czym napisać, więc aż napisałem: http://polskapokescena.blogspot.com/2017...owrot.html

Odpisz
2.04.2017, 23:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2.04.2017 23:50 przez D'e.)
Zastanawia po co linkujesz do domeny *.pokemonpl.net skoro nie istnieje od dawna.

edit: nie bylo tematu, moj ISP szaleje

Odpisz
26.04.2017, 19:12
Ostatnio tu nie pisałem, ale na blogu pojawiło się kilka nowych wpisów:
Zapraszam do zerkania!

Odpisz
29.06.2017, 20:56
Fajny blog, a widzę że dawno nie było nowości Sad
Odpisz

Skocz do: