Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon
Nowości na stronie

Ratin Battle
17.02.2017, 15:26
Ratin Battle
Witam serdecznie moje pytanie to takie o co chodzi z walkami RATING, nie moge używać części pokemonów oraz czemu jest skalowanie do 50 lvl, czy statystyki też sie skalują ? oraz czy warto wchodzic na rating battle niewytrenowanym pokiem np z lvl 69 ? oraz czy pokemon z 3 best iv warto trenować mam sporo poków legendarnych z 6 iv itd ale czesc z nich jest zablokowana na walkach
Odpisz
17.02.2017, 22:10
RE: Ratin Battle
Skalowanie do 50 jest ustawione by ustawic poki na jednym poziomie (by nie było różnicy np 20 lvl) i by dac równe szanse wszystkim. Obecnie w rating battle mozna uzywac poków tylko z Aloli (te w Alola Dex) bez legend typu Solgaleo, Magearna, ale dozwolone Uber Beasty i Tapu.
Co do statystyk te są skalowane to 50 lvl (tzn. punkty ze statystyk są ustawiane wg. wzoru (z bulby) dla 50 lvl.
Z niewytrenowanym pokiem (bez EV) nie warto wchodzić na rating, bo często różnica jest druzgocąca (nawet 20-30 pkt w stacie)
6 iv legendy (90% to hacki) i legendy to takie feeee (chyba ze chcesz być proplayerem) z 3 iv w zależności od poka mona coś próbować, ale lepiej wyżebrać 6IV ditto lub złapać golden bottle cap i go dać DDitto i breedować do 5-6 IV.

Warto czasem grać dla fanu!!! (jak ja)

[Obrazek: k7K2acm.png]
Odpisz
18.02.2017, 0:10
czyli te Hacki to gówno warte te ich 6 iv to jest złudne ? ? bo ja mam kilka pro poków z eventów i kilka z wymiany np Togekiss z 5 iv na best
Odpisz
28.02.2017, 2:45
(18.02.2017 0:10)Vincent napisał(a):  czyli te Hacki to gówno warte te ich 6 iv to jest złudne ? ? bo ja mam kilka pro poków z eventów i kilka z wymiany np Togekiss z 5 iv na best

Ogólnie rzecz biorąc nie powinno w ogóle używać pokemonów z trade'a, do tego większość legend można rozłożyć umiejętnie skleconym zwykłym pokiem, jeśli masz jakieś zwykłe z trade'a, a z dobrymi IV nie polecam ich używać do walki, ale do rozpłodu powinny nadawać się świetnie, a potomstwo jeśli jest się wystarczająco cierpliwym może być lepsze od oryginału (egg move'y, perfekt iv przy zastosowaniu destiny Knota i dużej cierpliwości, lepsza natura)
Odpisz
28.02.2017, 9:41
(17.02.2017 22:10)Key napisał(a):  lepiej wyżebrać 6IV ditto lub złapać golden bottle cap i go dać DDitto i breedować do 5-6 IV.

Hyper Trainowanowane statystyki nie są traktowane w Breedzie jako maxy,! Dziecko przejmie pierwotną wartość IV. Tak samo Hyper Trainowane IVy nie generują typu Hidden Powera.

[Obrazek: beautifulandbooold.png]
[Obrazek: sj2.png]
Czasami tak bywa... że rozbić się może nawet plastikowa butelka.
Odpisz
28.02.2017, 15:46
(28.02.2017 9:41)Brookens napisał(a):  
(17.02.2017 22:10)Key napisał(a):  lepiej wyżebrać 6IV ditto lub złapać golden bottle cap i go dać DDitto i breedować do 5-6 IV.

Hyper Trainowanowane statystyki nie są traktowane w Breedzie jako maxy,! Dziecko przejmie pierwotną wartość IV. Tak samo Hyper Trainowane IVy nie generują typu Hidden Powera.

Potwierdzam i polecam capnąć po prostu 4IV ditto na s.o.s chainingu (przy odrobinie szczęcia nawet 5IV lub jeden blisko maxa) dać mu destiny knota, i breedować z pokami które nadrabiają braki w IV tego ditto, po kilkunastu do kilkudziesięciu jajach trafi się IV6 breed później jego podmienić do dalszego breedu lub wogóle ściągnąć ditto jeśli ma się innego poka z wysokim IV w tym samym egg group
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości