Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Legendy - która gra?
10.02.2017, 0:20
Legendy - która gra?
Hej

Jestem posiadaczem Pokemon X oraz Pokemon Sun, ale zdecydowanie brakuje mi legend z poprzednich generacji. Która gra jest waszym zdaniem najlepsza jeśli chce zdobyć jakieś cenne i przydatne legendy? Myślałem o Pokemon Platinum (bardzo chciałbym mieć Giratinę), ale ceny tej gry są już dość zaporowe. Spoglądałem też na OR/AS, bo jest tam całkiem sporo legend, ale taka Giratina wymaga posiadania zarówno Palkii jak i Dialgi z drugiej wersji gry tak samo jak Kyurem wymaga Reshirama oraz Zekroma w teamie. Musiałbym przejść dwukrotnie grę przechowując legendy dla OR, by potem je wymienić na te z drugiej wersji, a może to zająć trochę zbyt dużo czasu - no i nie wiem czy w chwili obecnej znajdę w ogóle kogoś do wymiany kiedy wszyscy przenoszą poki do Sun/Moon skąd nie ma odwrotu. Jaka jest wasza opinia?
Odpisz
10.02.2017, 0:27
RE: Legendy - która gra?
Kup OR/AS, legend pełno, na wonder trade można czasem coś złapać, albo trade'nąć za coś. Palkie/Dialge itd też idzie obie naraz załatwić w teamie.

3DS FC: 0490-9621-6582
Odpisz
10.02.2017, 0:40
ORAS plus XY i masz praktycznie wszystkie Pokemony. Speedrun po legendy nie jest zły -- 10 godzin na grę i można łapać. Jeśli zależy Ci na cenie, najlepiej upolować cały zestaw. W ostateczności ograniczyłabym się do ORAS, odpuszczając legendy z I generacji. Powodzenia.

2DS FC: 1994-0052-8812
OR IGN: Cyndaquil

Quest to Living Shiny Dex:
https://www.youtube.com/playlist?list=PL...bzIPCnh7Gl
Odpisz
10.02.2017, 16:49
Platinum drogie? Na Ebay, bez pudełka można za 30zł dostać.

[Obrazek: latest?cb=20120401235032]
Odpisz
10.02.2017, 17:20
Pamiętaj jednak że przeniesienie stworków z Platinium do OR/ASów wymaga przeniesienia ich pierw do B/W/B2/W2.
To natomiast wymaga posiadania dwóch konsol znajdujących się obok siebie(dowolna konfiguracja konsol z rodziny DSów i 3DSów).
Zdecydowanie OR/ASy, zdecydowanie polowanie na GTSach, Wonder Tradach, Giveawayach i innych.

Ew. jeśli zależy Ci na samej Giratinie to możesz pożyczyć Dialgię/Palkię, złapać Smokoducha i oddać Dialgię/Palkię.

3DS FC: 2767-0201-8496

[Obrazek: tenor.gif?itemid=5889177]
Odpisz
11.02.2017, 2:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.02.2017 2:24 przez Ivrin.)
Dziękuję wszystkim za rady. Dobrze, że o tym mówisz kowalt, nie miałem pojęcia, iż to aż tak skomplikowane.

@cyndaquilka a gdzieś latają całe zestawy? Na alledrogo jeszcze nie widziałem.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości