Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo[FR/LG] Kiedy ewoluować pokemona?
4.02.2017, 0:34, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.02.2017, 0:35 przez plonacapiescace.)
#1
Kiedy ewoluować pokemona?
1. Kiedy najlepiej ewoluować pokemona za pomocą kamienia ( np. moon stone ). Kiedy to się najbardziej opłaca, na jakim lv? Posiadam w swojej drużynie Nidorine, będę chciał ją ewoluować, ale na którym lv jest najlepiej? Podajcie prosze też powody dlaczego akurat na tym lv.

2. Czy pokemon po ewolucji musi zdobyć więcej doświadczenia aby wbić poziom następny mimo takiego samego lv? Czy pokemon po ewolucji zdobywa więcej punktów statystyk?

3.Jest też kilka npc w grze którzy chcą się z nami wymienić pokemonami. Czy taki pokemon z wymiany jest silniejszy od zwykłego złapanego? Czym się różni?

4. Czy warto w jakimś przypadku zatrzymać ewolucje za pomoca kamienia everystone? Jakie są powody w zatrzymywaniu evolucji pokemona? Dlaczego to się robi?
Odpisz
4.02.2017, 9:11,
#2
RE: Kiedy ewoluować pokemona?
1. Najlepiej jest spojrzeć na ataki, jakich uczy się pokemon przed ewolucją oraz po niej i wybrać sobie odpowiedni moment. W przypadku Nidoriny wybrałabym poziom 22, Nidorina nauczy się wtedy Bite, a Nidoqueen, Body Slam (dotyczy gier FR/LG)

2.Nie, będzie musiał zdobyć tyle samo doświadczenia, co jego preewolucja i tak, będzie zdobywać więcej punktów statystyk.

3. Różni się tym, że zdobywa trochę więcej doświadczenia oraz po wbiciu zbyt wysokiego poziomu może przestać się słuchać. W takim przypadku wystarczy zdobyć kolejną odznakę i pok znów będzie posłuszny.

4. Ja tam zawsze zatrzymuję ewolucję Dragonaira w Dragonite'a ze względu na paskudny wygląd tego drugiego. x3 Najczęstsze powody zatrzymania ewolucji z jakimi się spotkałam to paskudny wygląd wyższej formy lub chęć używania Eviolite, który mocno podnosi obronę i specjalną obronę niewyewoluowanych pokemonów.Odpisz
4.02.2017, 21:56,
#3
RE: Kiedy ewoluować pokemona?
Dziękuje za odpowiedź Smile
Odpisz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości