Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon
Najnowsze tematy na forum

Pokémon Duel
31.01.2017, 11:06
RE: Pokémon Duel
Przyznam, że to bardzo przyjemna gierka Smile Wciągnęła mnie i bez bicia przyznam, że wczoraj do późnych godzin w nią tłukłem. Mikropłatności nie drażnią, spokojnie da się bez nich żyć.

[Obrazek: beautifulandbooold.png]
[Obrazek: sj2.png]
Czasami tak bywa... że rozbić się może nawet plastikowa butelka.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: malva
31.01.2017, 12:01
Odwołuje narzekanie na wymóg internetu. Ta gra ma u mnie jedyny zasadniczy minus - przerwy techniczne. Nie wiem jak u innych, ale u mnie o 7 wyskoczyło, że dzisiejsza będzie trwać do 10, a przed chwilą jak chciałam grać - do 19:40. No i jak mam sobie pograć, kiedy przez ponad 12 godzin jest przerwa techniczna, a ja chcę się wyspać?

[Obrazek: Leaked-Pokemon-Sun-Moon-Footage.gif]
Odpisz
1.02.2017, 21:05
(31.01.2017 12:01)malva napisał(a):  Odwołuje narzekanie na wymóg internetu. Ta gra ma u mnie jedyny zasadniczy minus - przerwy techniczne. Nie wiem jak u innych, ale u mnie o 7 wyskoczyło, że dzisiejsza będzie trwać do 10, a przed chwilą jak chciałam grać - do 19:40. No i jak mam sobie pograć, kiedy przez ponad 12 godzin jest przerwa techniczna, a ja chcę się wyspać?

To prawda, przerwy są zdecydowanie za często. Ściągnęłam grę kilka dni temu, z czego włączyłam może 5 razy i tylko raz (!) udało mi się rozegrać jedną jedyną walkę online, bo po odświeżeniu wyskoczył mi taki komunikat, w pozostałych przypadkach przerwa techniczna już trwała. Muszę mieć okropnego pecha, albo robią te przerwy co chwilę. Za to dzisiaj też się zalogowałam i widzę, że w ramach przeprosin dali graczom bonusowe 50 kryształków, więc chociaż taki gest z ich strony ^-^

3DS FC: 0877-4796-7248
Switch FC: 1417-3818-8493
Odpisz
2.02.2017, 20:28
Przyjemna wciągająca gierka. Są mikroplatności jak w kazdej tego typu grze ale jak narazie nie wygląda to na gre Pay To Win.
Odpisz
2.02.2017, 21:39
Mam jeszcze małe pytanko odnośnie gry. Z jakiej paki np. jak kupię booster to muszę płacić za odbiór poków 10 rubinów, a czas na odbiór to 30 dni. Każdy tak ma?

[Obrazek: oWV18WW.png]

[Obrazek: yZsqrgL.png]

[Obrazek: ZLjMV6p.png]

3DS FC: 2123 - 0276 - 4015
Friend Safari:
Pokemon X: Ponyta and Braixen
Pokemon Omega: Ponyta and larvesta
Odpisz
2.02.2017, 22:23
(2.02.2017 21:39)TheKillerPL napisał(a):  Mam jeszcze małe pytanko odnośnie gry. Z jakiej paki np. jak kupię booster to muszę płacić za odbiór poków 10 rubinów, a czas na odbiór to 30 dni. Każdy tak ma?

Chodzi o to że możesz mieć max. 50 figurek (w tym kostek z expem) i jak masz więcej to musisz niektóre sfuzjować/sprzedać, żeby mieć miejsce na tamte 30-dniówki. Złote kostki polecam sprzedawać, bo dostaje się za nie najwięcej hajsu, a mają tylko po 1 EXPie. A opłata tych 10 rubinów... no u mnie niczego takiego nie ma :/

[Obrazek: Leaked-Pokemon-Sun-Moon-Footage.gif]
Odpisz
16.06.2017, 15:53
Odkopuję temat z nadzieją, że ktoś mi pomoże. ^^

Aktualnie gram na emulatorze, który mam zainstalowany na komputerze. Z nieznanej mi przyczyny gra nie chce odpalić się na moim telefonie. Zainstalowałam ją, uruchomiłam, jednakże przy dodatkowym pobieraniu dochodzi jedynie do granicy 99% i wyrzuca mnie do ekranu głównego telefonu. Zastanawia mnie co jest nie tak. ;/ Mam androida 5.0, ok 600 mb wolnego miejsca.
Odpisz
17.06.2017, 7:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.06.2017 7:22 przez Brookens.)
Droga moja, to ośmioliterowe słowo na "E", kończące się na "R", to na tym forum podobny temat tabu jak wypowiadanie imienia Voldemorta w Harrym Potterze, traktowane gorzej jak przeklinanie. Co do samej gry - korzystasz z danych komórkowych czy Wi-Fi? jeśli z tych drugich, to Duel czasami wariuje jak masz w zasięgu dwa routery, z którymi komórka może się powiązać - śmieszne, ale prawdziwe, znam z doświadczenia, w moim domu były dwa routery, jeden na parterze, drugi na piętrze i niektóre Apki potrafiły głupieć od czasu do czasu, gdy komórka sama z siebie przełączała źródło neta. Ale dziwne, że masz problem zawsze pod koniec pobierania. Średnio wygląda to zatem na serię takich przypadków. Drugie primo - średnio się znam na Androidach, ale 5.0 to dość stara wersja i być może w tym sęk (Nie zwracaj uwagi na to, że dana pozycja teoretycznie pójdzie na wersji starszej niż masz, bo ten sam system inaczej zareaguje na przykładowo Samsungu Galaxy S5, a inaczej na S6)
Próbuj reinstalować, może to w czymś pomoże.

[Obrazek: beautifulandbooold.png]
[Obrazek: sj2.png]
Czasami tak bywa... że rozbić się może nawet plastikowa butelka.
Odpisz
17.06.2017, 21:50
Zatem przepraszam, nie będę już tak paskudnie bluźnić. Proszę o rozgrzeszenie!

Co do tematu. Korzystam tylko i wyłącznie z wi-fi. Myślałam, że obecna wersja gry posiada jakiś bug - kierowałam się komentarzami w sklepie play. A w domu posiadam tylko jeden router. Zastanawiam się czy czasem nie zwolnić na telefonie jak najwięcej miejsca. Może mam za mało wolnego? Niestety nie mam żadnego źródła z którego mogłabym dowiedzieć się ile gra ogólnie zajmuje włącznie z pobraniem danych przy pierwszym uruchomieniu na nowym urządzeniu. Reinstalacji robiłam już chyba z pięć...
Odpisz
18.06.2017, 15:44
Najlepiej zwolnić pamięć do 1 GB bo poniżej tej wartości aplikacje czasem odmawiają możliwości instalacji mimo iż zmieściły by się bez problemu. Też kiedyś miałem taki problem z inną grą na poprzednim telefonie. Aplikacje po zainstalowaniu i uruchomieniu często rozrastają się w pamięci a sam android potrzebuje tych kilkaset megabajtów żeby móc buforować dane w cache. Wersja systemu niewiele ma do rzeczy zainstaluje się i na 4.0. Podaj jeszcze model i markę telefonu jeśli będziesz mieć problem.
Odpisz
8.08.2017, 17:58
Mam pytanie. Czy wiecie do czego służy carmonite i jak się go używa?

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka
Odpisz
9.08.2017, 16:30
Pozwala zwiększyć level poka powyżej poziomu 5. Używa się go w "Fusion" jak Cube'y, tylko pokemon musi już mieć poziom 5.

[Obrazek: 29486.png]
Odpisz
9.08.2017, 16:34
Dzięki

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości