Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon
Nowości na stronie

Hanna Kinder-Kiss - Wywiad Głos: Trener Pokémon Ash Ketchum
16.01.2017, 0:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.01.2017 0:41 przez Hikomikos.)
Video Hanna Kinder-Kiss - Wywiad Głos: Trener Pokémon Ash Ketchum
Witam Wszystkich! Tu Hikomikos!
10 stycznia 2017 roku miałem zaszczyt zaprosić na organizowane przezemnie spotkanie PokeMeet Panią Hannę Kinder-Kiss. Rozmawiamy o Pokémonach, dubbingu i nadchodzącej serii anime Pokémon Seria Sun i Moon (Pokémon Seria Słońce i Księżyc). Miłego słuchania Wink

KONKURS! GIVEAWAY!:
Do wygrania:
- 1x Kaseta VHS z filmem Pokémon Film Pierwszy z autografem
- 1x Karta Pokémon Pikachu z autografem

Z pośród wszystkich osób, które polubią i udostępnią ten filmik rozlosujemy dwie osoby, które zostaną nagrodzone. Ogłoszenie wyników pod koniec kwietnia Smile

[Obrazek: Hiko_Sygna.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Frogadier, Piotrek1113, Conquest, jasiek759, Ari, Nilson, MagicMuppetMan, Maddox, skm94, Thom, Axel, Tyma, vulpi, Kaeru, SunOfSquirtle
16.01.2017, 0:44
RE: Hanna Kinder-Kiss - Wywiad Głos: Trener Pokémon Ash Ketchum
Byłaby możliwość umieszczenia też tego wywiadu w formie pisanej? Tak to bym sobie przeczytał na wykladzie czy w autobusie, a słuchanie w takich przypadkach nie jest najlepszym pomysłem Smile

[Obrazek: 29486.png]
Odpisz
16.01.2017, 1:05
(16.01.2017 0:44)Axel napisał(a):  Byłaby możliwość umieszczenia też tego wywiadu w formie pisanej? Tak to bym sobie przeczytał na wykladzie czy w autobusie, a słuchanie w takich przypadkach nie jest najlepszym pomysłem Smile

Jak ktoś będzie chciał przepisać to czemu nie Smile
Ja mam tylko pytania napisane.

Odpisz
16.01.2017, 1:39
Super! Naprawdę fajny wywiad Big Grin

[Obrazek: Alan_Card.png]

Taktyczny Numer GG: 59153270

Pokemon AMV by Mr. Parnassus
Zapraszam na mój kanał YouTube !!!!!!!!!!!!!
Link poniżej
Big Grin
KLIKNIJ TUTAJ

Musze sobie zrobić nową kartę trenera tylko pomysłu brak
Odpisz
16.01.2017, 9:58
Miło słyszeć, że po tylu latach Pani Hania nadal cieszy się z dubbingowania Asha Smile

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Luty 2017
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Czerwiec 2016
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest, SunOfSquirtle
16.01.2017, 11:43
Ta radość w jej głosie jest niesamowita do tego bardzo wygadana. Słychać po niej, że nie robiła łaski fatygując się na ten wywiad, tylko poszła z przyjemnością. Prywatnie musi być naprawdę miłą osobą. Cieszę się, że dubbingowanie Asha sprawia jej frajdę, a nie, że robi to tylko dlatego, że musi. Asha głos przypadł mi do gustu od samego początku i jestem szczęśliwa, że wciąż dane jest nam go słyszeć. Sun Studio tylko narobiło zamieszania (choć głos Dawn był naprawdę dobry).

Jakoś tak nie spojrzałam na czas nagrania, myślałam, że to jakieś 5 minut trwało. Dopiero potem patrzę - prawie kwadrans. Świetnie się słuchało. Czytanie tego wywiadu tylko zabiłoby całą przyjemność. Znakomita robota Hikomikos!
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest, Hikomikos, skm94, Thom
16.01.2017, 14:03
Bardzo dobry wywiad, naprawdę Big Grin

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
16.01.2017, 14:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.01.2017 14:25 przez Ertix.)
Naprawdę świetna robota. Wink
Gdyby dało radę tak zrobić jeszcze wywiady z innymi aktorami to by było wspaniale. Smile
Pani Hania widać, że lubi to, co robi. Osobiście ja bym zadał jeszcze wiele innych pytań (pamiętam jak mój wywiad z którymś z polskich aktorów filmowych trwał ponad godzinę),jednak cieszę się z tego co jest. Smile
Najbardziej mnie ucieszył fragment w którym p. Hania wspomniała o interwencji ze strony fanów, oraz o tym jakie wartości ten serial niesie. Nudny, bo może i nudny, jednak konkluzja jest taka jak ta wspomniana przez aktorkę, serial ma bardzo dużo pozytywnych cech, i żadne akcje ze stron katolickich środowisk nie są w stanie zmienić tegoż. Wiadomym jest, że innym się podobać nie będzie, jednak ktoś kto się do niego już przywiązał i go czuje, dopiero wtedy zrozumie jak wiele straci rezygnując z niego. Prędzej bądź później.
Ucieszyła mnie także odpowiedź p. Hani o samej Japonii. Chętnie bym się dowiedział od niej więcej przemyśleń i odczuć na ten temat.

Odpisz
18.01.2017, 1:18
(16.01.2017 14:17)Ertix napisał(a):  Naprawdę świetna robota. Wink
Gdyby dało radę tak zrobić jeszcze wywiady z innymi aktorami to by było wspaniale. Smile
Pani Hania widać, że lubi to, co robi. Osobiście ja bym zadał jeszcze wiele innych pytań (pamiętam jak mój wywiad z którymś z polskich aktorów filmowych trwał ponad godzinę),jednak cieszę się z tego co jest. Smile

Bardzo chętnie jeśli znów będę w Polsce to będę działał. W tej chwili nawiązuję kontakt z ... a wolę nie mówić Big Grin Niech to pozostanie znów niespodzianką Big Grin

Ogólnie po za nagraniem na luzie rozmawialiśmy ponad 1,5 godziny i dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy Big Grin Rozmawialiśmy o grach pokemon, Dubbingu w Diablo i innych grach komputerowych i wielu innych.

Czy wiesz, że Hanna Kinder-Kiss brała też udział w castingu do roli Jessie?

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix, Ari, Piotrek1113, Maddox, vulpi, Thom
19.01.2017, 14:33
Chcę tylko powiedzieć że nikt nigdy nie był dla mnie tak wspaniałomyślny jak ty i nie wiem czym sobie na to zasłużyłem, ponieważ jest multum osób które na "To" zasłużyły o wiele bardziej niż ja. Nie mniej dzięks tak duże jak tylko można wyrazić w ludzkim języku ziom. Zostanie to ze mną na zawsze.

Enigmatic much? I bardzo dobrze. Powinno takie być.
Odpisz
20.02.2017, 9:15
Mam ogromną chrapkę na tą VHS :-)

Moja firma to wywóz odpadów kraków
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości