Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

szukam wodnych starterów POKEMON sun
13.01.2017, 22:09,
szukam wodnych starterów POKEMON sun
Hej jak w temacie. Najlepiej Empoleon lub swampert. Jeżeli ktoś ma niepotrzebne to z chęcią przyjmę, Niestety niedawno zacząłem i nie mam jeszcze nic ciekawego na zamianę
Odpisz
14.01.2017, 10:57,
RE: szukam wodnych starterów POKEMON sun
a greninje xDD nie oddam
Odpisz
14.01.2017, 14:04,
(13.01.2017, 22:09)leejuxa napisał(a): Hej jak w temacie. Najlepiej Empoleon lub swampert. Jeżeli ktoś ma niepotrzebne to z chęcią przyjmę, Niestety niedawno zacząłem i nie mam jeszcze nic ciekawego na zamianę

Przecież bank jeszcze nie ruszył, skąd ktoś ma je wziąć.
Odpisz
14.01.2017, 16:45,
Może kolega nowy i jeszcze nie wie? Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości: w S/M dostępnych jest na razie 301 pokemonów (z niewielkim okładem w postaci kilku linii ewolucyjnych, tu polecam poszukać). Jeżeli ktoś twierdzi, że ma cokolwiek ponadto, to albo kłamie, albo zwyczajnie jest cheaterem, bądź dostał takiego stworka od cheatera, nie wiem jak działają systemy wyłapujące takie rzeczy. Podsumowując, z wodnych starterów poza Popplio dostępny jest jedynie Totodile i Samurott z funkcji Island Scan. Osobiście nie posiadam, więc nie pomogę Wink

FC: 4227-3480-7541
IGN VI Gen : Ravy
IGN VII Gen: Alciel

Operacja Shiny Dex rozpoczęta.
Odpisz
14.01.2017, 17:15,
Dzięki i sorry, jestem nowy i nie wiedziałem
Odpisz
16.07.2017, 0:39, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.07.2017, 0:40 przez Vic.)
Jeżeli posiadasz dowolną grę z 6 generacji, to mogę ci w każdej chwili wysłać po jednym egzemplarzu. (tylko jajka załatwię). Jeżeli nie, to o ile nikt się nie zgłosi wcześniej, musisz poczekać aż uda mi się rozwiązać problem z pokebankiem (nie przyjmuje mi opłaty i tym samym nie mogę wykupić przepustki) i przerzucić je samemu do gier z 7 geny, coby móc normalnie puścić na wymianę.

Edit: Nie ogarnąłem daty posta... piękny początek na forum Smile
Ale jeśli potrzeba dalej jest aktualna, to proszę bardzo

[Obrazek: v1s7Ewb.jpg][Obrazek: ZPC0Ixw.jpg]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości