Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Prezentacja Nintendo Switch
9.03.2017, 15:58,
RE: Prezentacja Nintendo Switch
(9.03.2017, 13:05)sinclar napisał(a): Jak zwykle wyszło na moje. Obojętnie czy to produkcja chińska czy japońska. Te gierki nie mają prawa działać. Wydali je chyba odrobinę za szybko. Wpierw powinni zrobić więcej testów i potwierdzić czy owe konsole będą naprawdę działały. Miałem słuszność żeby nie wydawać od razu tych 1.5k na tą gierkę. Zaczekam pół roku i zobaczę wówczas czy jest sens nad jej kupnem. Do tego czasu powinni naprawić wszystko oczywiście jeśli mają takie plany.

https://youtu.be/0pooD_o673o

Tu masz wszystkie wady i zalety tej konsoli. Arhonowi warto wierzyć bo zna się jak mało kto.
Nie siej defetyzmu i czekaj spokojnie aż się konsolka rozwinie.

https://youtu.be/qBVyF0I2Ruo

A tu taki bonusik mały xD
Trzeba przyznać że wytrzymała ślubna jest.

Mój fc 0533-8056-1205
Odpisz
9.03.2017, 17:05,
Bardzo jest wytrzymała tą konsolkę kupiło 2 moich kumpli. U jednego ekran wysiadł po uruchomieniu gry tylko same paski wyświetlają się i nie można jej wyłączyć a u 2 ten system dokujący czy jak się nazywa gdzie wkłada się konsole do tej puszki porysował mu cały wyświetlacz. Naprawdę konsola idealna
Odpisz
9.03.2017, 17:46, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 9.03.2017, 17:47 przez Misiurkapl.)
(9.03.2017, 17:05)sinclar2 napisał(a): Bardzo jest wytrzymała tą konsolkę kupiło 2 moich kumpli. U jednego ekran wysiadł po uruchomieniu gry tylko same paski wyświetlają się i nie można jej wyłączyć a u 2 ten system dokujący czy jak się nazywa gdzie wkłada się konsole do tej puszki porysował mu cały wyświetlacz. Naprawdę konsola idealna

Aż ciężko uwierzyć ale ok niech ci będzie.
Tylko prośba: to że ty jesteś negatywnie do konsoli nastawiony nie obowiązuje cię do narzucania swojej opinii innym tak. Ja chciałem kupić ale fundusze nie pozwoliły więc postanowiłem zaczekać co z tego wyjdzie.
A co do psujących się konsol to tak jak PISALEM wcześniej: nawet Microsoft i Sony na premierę konsol swoich miały problemy ze słabymi podzespołami czyli to nie tylko switch tak ma OK.
Poza tym na 100% wyprodukowanych konsol na razie odnotowano ok 20% wadliwych czyli nie tak źle.

A i zdecyduj się z którego konta piszesz Wink

Mój fc 0533-8056-1205
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości