Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon
Nowości na stronie

Prezentacja Nintendo Switch
12.01.2017, 16:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.01.2017 16:48 przez Nilson.)
Prezentacja Nintendo Switch
Z fejsbuka Dystrybutora Nintendo Polska:

Już dzisiaj w nocy (lub, jak kto woli, jutro wczesnym rankiem) prezentacja Nintendo Switch 2017 i mnóstwo szczegółów oraz zapowiedzi na temat nowej konsoli Nintendo! Aby obejrzeć prezentację, odwiedźcie stronę http://www.nintendo.co.uk/switch.

[Obrazek: Screen_Shot_2017_01_12_at_15_38_12.png]

Początek w piątek, 13 stycznia o godzinie 5 rano czasu polskiego. Na jakie zapowiedzi liczycie najbardziej?
PS. Prezentacja odbędzie się w języku japońskim i będzie nadawana na żywo z angielskim lektorem.

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: ash1986_26, max 353
12.01.2017, 17:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.01.2017 17:46 przez ash1986_26.)
RE: Prezentacja Nintendo Switch
może to prawda że będzie gra pokemon stars. lub remake sinnoh?
Odpisz
12.01.2017, 18:26
jeśli zapowiedza nowe poksy na switcha to do końca tego roku zegnam się ze swoim 3dsem Confused

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: ash1986_26, Tyma
12.01.2017, 19:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.01.2017 19:46 przez Makion.)
(12.01.2017 18:26)Asmod napisał(a):  jeśli zapowiedza nowe poksy na switcha to do końca tego roku zegnam się ze swoim 3dsem Confused

Ja już przy premierze S/M postanowiłem odstawić swojego 3DS-a na zasłużoną emeryturę. Mam jeszcze w planach zaopatrzyć się w SMT4, SMT4 Apocalypse i Etrian Odyssey V, a powolutku ciułam piniendze na Switcha. Osobiście nie spodziewam się żadnych zapowiedzi odnośnie Pokemonów, ale jak coś zapowiedzą to się nie obrażę. Tongue
Mam takie marzenie, by GF poszli na całość i nie ujawnili jedynie trzeciej wersji 7 generacji, ale dodatkowo trzecią wersję 6 generacji. XY w porównaniu z SM wydawały się na niedokończone, a nowe formy Zygarde potraktowano po macoszemu (a jakiś czas przed premierą Masuda wkręcał, że rola Zygarde w Aloli będzie wyjaśniona, a okazało się, że po prostu tam jest i nic poza tym). Dlatego chciałbym dwie gry - jedna z Complete Zygarde na okładce, a druga z Necrozmą oraz dwie krainy do eksploracji, czyli rozbudowane Kalos i Alola. Mam tylko nadzieję, że Switch chyba nie będzie padaką i jest w stanie udźwignąć dwa regiony. Big Grin
No, ale za bardzo poniosła mnie fantazja, bo GF nigdy nie zrobiłby czegoś takiego. Wink

Oprócz Pokemonów, chciałbym aby na prezentacji ujawniono nową część Fire Emblem oraz potwierdzili port Xenoblade Chronicles X, albo nawet jego kontynuację.
Odpisz
12.01.2017, 20:03
To będzie sama prezentacja sprzętu. Jeśli chodzi o gry to czytałem coś, że ma być jeszcze druga prezentacja o godzinie 15:30 naszego czasu.
Odpisz
12.01.2017, 20:18
Nie licze na nic Pokemonowego i szczerze mowiac... nawet nie chce. Sun i Moon troche mnie zawiodly i naprawde nie chcialbym zeby kolejna gra to znow byla Alola a przynajmniej nie tak od razu - w przeszlosci miedzy pierwszymi grami a trzecia wersja bywaly zwykle dwa lata. Powrot do Aloli od razu bylby troche nie zrozumialy zwlaszcza ze gra zarobi na siebie wiecej jesli dadza jej troche czasu. Remake Diamond i Pearl - ok ale tez troche zaczekajmy.

[Obrazek: 2ztm0ao.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Brendan Birch
12.01.2017, 22:41
Zapowiedzi nowych Pokemonów nie doczekamy się jeszcze przynajmniej przez kilka miesięcy. Robienie czegoś takiego półtorej miesiąca po premierze SuMo było by co najmniej głupie (z biznesowego punktu widzenia), zwłaszcza, jeśli miała by to być trzecia wersja ich właśnie. Jedyne na co można ewentualnie liczyć w najbliższym czasie to konwersja Pokkena.

Pikaj się tym, tak jak pika to mnie.
Odpisz
13.01.2017, 7:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.01.2017 7:37 przez Makion.)
Udana prezentacja. No i dostałem to czego oczekiwałem, czyli nowa pełnoprawna odsłona Xenoblade, krótki teaser nowego Shin Megami Tensei, potwierdzenie portu Skyrima, Dragon Quest też zapowiada się ciekawie, a ta nowa Zelda to chyba pierwsza gra z serii, którą zamierzam kupić, a szkoda że nigdy nie grałem w żadną z poprzednich części. No i to chyba na tyle... Pokemonów nie było, ale mnie jako gracza, który lubi tytuły od Nintendo, to prezentacja przekonała do kupna Switcha.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Tyma, lol20240, fildzio20
13.01.2017, 8:55
Po pierwsze, jestem pod wrażeniem, ile zdołali upchnąć w tą konsolę technologi. Po drugie, trochę zmartwił mnie abonament za usługi sieciowe, ale można było się tego spodziewać - takie czasy, skoro wszyscy to robią, to czemu tylko Nintendo miałoby rezygnować z kupy kasy, jaką to zapewnia. Po trzecie, bardziej liczyłem na konwersję Xenoblade X, niż dwójkę, ale może jeszcze nic straconego. Po czwarte, cieszę się, że premiera jednak na początku marca, a nie pod koniec. Ciekawe tylko czy Polska zalicza się do tych "major european countrys", bo jakoś mam wątpliwości... No i szkoda, że nie potwierdzili Pokkena.

Pikaj się tym, tak jak pika to mnie.
Odpisz
13.01.2017, 11:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.01.2017 11:34 przez KNB1307.)
Idę o zakład że mimo tych sznurków kontrolery i tak będą latały po całym pomieszczeniu (zwłaszcza podczas takich gier jak Arms).
Jak sądzicie u nas będzie pewnie ponad 1200 zł za ten "cud techniki" (który według mnie wygląda jak jakiś staroć z szafy dziadka).
Pewnie kupię te konsolę choć martwi mnie cena (obym się myliła i była niższa).

O ile Pokken bez problemu jestem w stanie wyobrazić sobie na tym (może sterowanie będzie łatwiejsze) to gier głównej serii nie - bez podwójnego ekranu to już nie będzie to samo.

Błagam powiedźcie że to żart:

[Obrazek: wz6EppS.jpg][Obrazek: wfMO9l1.jpg]
Odpisz
13.01.2017, 11:45
Ale oni Cenę podbili... było 1022 zł a teraz wyjdzie 1233... żenada... trzeba czekać na jakiś spadek...
Odpisz
13.01.2017, 12:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.01.2017 12:38 przez Allsix.)
Kiedy Pokemon przechodzil na 3DS-a nie tylko porzadnie obnizyli cene konsoli ale tez wypuscili 2DS-a, specjalnie na te okazje

Od poczatku nie wierzylem ze Pokemon mialby byc wiodacym tytulem nowej konsoli wlasnie ze wzgledu na cene ktora - jak mozna bylo se spodziewac - okazala sie wysoka, nawet wyzsza niz niektorzy oczekiwali

Te plotki o Stars mowily ze ujawnia gre juz w styczniu. To sie nie sprawdzilo i w ogole przejscie na inna konsole w srodku generacji wydaje sie dziwne, przeciez wiadomo ze lepiej sprzedalaby (siebie sama i konsole) sie nowa generacja a nie odswiezony kotlet. Nawet jesli Stars istnieje to mysle ze wyjdzie jeszcze na 3DS-a, no chyba ze Nintendo juz ma jakas tania wersje konsolki w zanadrzu a w to watpie

[Obrazek: 2ztm0ao.jpg]
Odpisz
13.01.2017, 13:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.01.2017 14:44 przez Makion.)
Myślę, że Switch ruszy ze sprzedażą dopiero wtedy, jak cena zostanie obniżona, bo inaczej ma małe szanse na zdobycie rynku. Z tego co pamiętam to 3DS krótko po premierze kosztował w granicach 1000 zł i już wtedy było za dużo i sprzedawał się kiepsko, dlatego po kilku miesiącach musieli obniżyć cenę i obawiam się, że w przypadku NS będzie to samo. Sam nie wiem, czy Switch naprawdę jest mocną konsolą, bo cena byłaby odstraszająca, gdyby okazało się, że jest tylko trochę lepsza od Wii U. Ja dopiero kupię konsolę za pół roku oraz jak wyjdzie więcej gier. Uważam, że sama Zelda na premierę to dla mnie trochę za mało.

EDIT:
Allsix napisał(a):Te plotki o Stars mowily ze ujawnia gre juz w styczniu. To sie nie sprawdzilo i w ogole przejscie na inna konsole w srodku generacji wydaje sie dziwne, przeciez wiadomo ze lepiej sprzedalaby (siebie sama i konsole) sie nowa generacja a nie odswiezony kotlet. Nawet jesli Stars istnieje to mysle ze wyjdzie jeszcze na 3DS-a, no chyba ze Nintendo juz ma jakas tania wersje konsolki w zanadrzu a w to watpie

Nic mi o tym nie wiadomo, że "Stars" miało być ujawnione w styczniu. Jedynie co wyczytałem, że Stars będzie remasterem SM z ulepszoną grafiką (pewnie po prostu podbiją rozdzielczość do 720p, bo akurat wszystkie trójwymiarowe modele są w wysokiej jakości) i rzekomo zostanie dodanych 20 nowych poksów, ale mogą to być ME, albo alolańskie formy. No i ostatnio Gamestop w opisie Switcha zasugerowało o "Pokemon at home with Nintendo Switch", ale po jakimś czasie cały opis został usunięty. A o to leaker, który zrobił skrina tegoż opisu: https://twitter.com/Stealth___/status/81...wsrc%5Etfw
Odpisz
14.01.2017, 19:47
Ja to bym wolał przykładowo kupić wersję bez stacji dokującej. Lepiej by to wyglądało cenowo a gdyby rodzeństwo chciało sobie kupić drugą taką samą konsolę to dwa doki były by zbędne. Trochę lipa z tym abonamentem bo człowiek płaci za internet swoją drogą za poke bank swoją a tu jeszcze dopłacaj by móc sobie trochę pograć z innymi przez internet. Rozumiem gdyby abonament dotyczył jakichś specjalnych dodatkowych usług sieciowych jak aktualizacje, YouTube, inne serwisy/usługi premium a nie zwykłe granie online. Zapłać im a oni później serwery w grach wyłączają a ty biedny pozostajesz na lodzie. Jakby ten abonament był dajmy na to jakąś skromną kwotą 20-30zl/rok to jeszcze może jakoś by to przeżył, ale w to wątpię. Ciekawe jak będzie się miała sprawa kompatybilności wstecznej z grami oraz kontami Nintendo ID i czy zrobią wreszcie zapis profilu w sieci i ewentualnie save w chmurze zamiast lokalnego N ID jak w 3ds (te migracje to głupota). Na ten temat nic nie wspomnieli a w tej chwili jest to jedno z kluczowych pytań jakie sobie zadają gracze konsolowi (szkoda było by się rozstawać z obecną kolekcją gier 3ds w wersji cyfrowej). Co do ceny 1100-1200zl to była do przewidzenia, choć wcale bym się nie zdziwił jak w naszej Polsce cena ta będzie zawyżona. Spora ilość graczy zainteresowanych jak zwykle poczeka rok albo dwa na obniżkę ceny albo ściągnie zza granicy (brak region locka sprzyja takim zakupom).
Odpisz
14.01.2017, 22:05
dwa słowa: totalna porażka

[Obrazek: pIn34s5.jpg]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości