Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Magazyn o Pokemonach
30.11.2016, 22:55
Magazyn o Pokemonach
Nie wiem czy ktoś już o tym wspominał, jeśli nie to przepraszam.

W związku z powrotem do naszego kraju pokemanii, powstał magazyn pdt. Pok'e'nGO. Nazwa to właściwie jedynie chwyt reklamowy, gdyż mimo dominacji tej gry mobilnej, to jest to magazyn o Pokemonach ogólnie. Nie spodziewał bym się, że w Polske taki magazyn może się pojawić!
[Obrazek: pokengo_okladka_c04f2.jpg]
W środku znajdziemy między innymi: Poradnik Compative do Pokemon GO (Pokedex z recenzjami Poków pod względem walk), historię powstania Pokemonów, oś czasu generacji, co nie co o anime i mandze, konkurs w którym można wygrać Pokemon S/M Deluxe i inne artykuły. I co? Byliście już w kiosku? Co sądzicie?

[Obrazek: latest?cb=20120401235032]
Odpisz
30.11.2016, 23:12
RE: Magazyn o Pokemonach
CD-Action ostatnio dość mocno polubił się z takimi specialami, chyba z dwa o majnkrafcie były.

Czyli typowo atencyjne wdzianko zbierające informacje, o których albo wiadomo, albo wiadomo, ale nie wszystkim.

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
Odpisz
30.11.2016, 23:23
(30.11.2016 23:12)KleszczRex napisał(a):  CD-Action ostatnio dość mocno polubił się z takimi specialami, chyba z dwa o majnkrafcie były.

Były o Minecrafcie (nadal je wydają) o LoLu i o CSie. Teraz celują w Pokemony. Postaram się jutro kupić i sprawdzić co to za cudo. Nie wiem czy wiecie, ale to jeden z nielicznych jeszcze w EUROPIE wydań 100% o Pokemon, które można kupić w kiosku! A już na pewno jedyny w języku Polskim!

[Obrazek: iiINfx3.png]
Odpisz
1.12.2016, 2:22
Okej, papierowe to może i fajne i papierowe, no i polskie (jeszcze zmienię się w polandballa), ale mam jeden problem.

Mówimy tu o grze, której fala zainteresowania ewidentnie minęła (nie mówię o braku zainteresowania - ludzie nadal w to pykają, jednak nie mówimy już o fenomenie), a na głównej stronie widzę:
- artykuły, które z pewnością można znaleźć w podobnej formie w Internecie
- zestawienia statystyk, liczb wszelakich, które też można znaleźć w Internecie
- listę prezentów... też do znalezienia w Internecie
- test powerbanków... zaraz, zaraz, pachnie mi tu kopiujwklejką testu z bodajże ostatniego czy przedostatniego wydania CDA (wiem, bo znalazłem gazetę, ogarnąłem i sam kupiłem jeden z wysoko ocenionych : P ). A, no i oczywiście test powerbanków, czyli wystarczy użyć Google i jazda.

Problemem jest dla mnie target. Bo zaawansowani gracze na pewno znaleźli liczne odpowiedzi w Internecie. Bliżej temu tytułowi do graczy niedzielnych, jednak czy nadal tak wiele osób zaczyna grę? No nie dam sobie ręki uciąć.

A może zaraz będzie kolejna fala, np II geny? Okej, ale wtedy pozmieniają się owe cyferki i nagle magazyn przestanie być aktualny.

No i wyszło mi, że w sumie fajnie, że można coś wygrać w konkursie - tyle z plusów.

PS: o, wiem, co chciałem podkreślić - czas wydania. W chwili gdy Pokemon GO jest przytłumione premierą siódmej geny, z chwilą oczekiwania na znaczące nowości czy nowe poksy... trochę późno na wydawanie papierowego magazynu.

Odpisz
1.12.2016, 6:42
Pomijając już fakt, że złoty okres gry był ponad 4 miesiące temu to te same informacje można znaleźć przez internet... i to za darmo, a za 13zł zjeść kebsa podczas czytania Reddita.
Trochę taki strzał w stopę z tym magazynem...

[Obrazek: X5YbP9G.png]
Odpisz
1.12.2016, 18:27
Po pierwsze: CD-Action jedynie poleca ten magazyn, ale nie jest jej autorem.
Po drugie: Nie widziałem nigdzie indziej poradników, które by recenzowały wszystkie Pokemony z I Geny. A po za tym jest różnica między poradnikiem z netu, a takim który możesz trzymać w rękach.

[Obrazek: latest?cb=20120401235032]
Odpisz
1.12.2016, 19:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.12.2016 19:14 przez KleszczRex.)
(1.12.2016 18:27)DarkSteel??? napisał(a):  Po pierwsze: CD-Action jedynie poleca ten magazyn, ale nie jest jej autorem.

Wydanie specjalne CD-Action w prawym górnym rogu...

No i numer ISSN identyczny. :|

(1.12.2016 18:27)DarkSteel??? napisał(a):  Po drugie: Nie widziałem nigdzie indziej poradników, które by recenzowały wszystkie Pokemony z I Geny. A po za tym jest różnica między poradnikiem z netu, a takim który możesz trzymać w rękach.

Hm... za poradnik internetowy, wykonywany przez fanów nie płacisz. Fakt, że papier to nie Internet, czy w drugą stronę, ale podpisuję się pod słowami Aglet, że zwyczajnie zbyt wiele już poradników powstało w sieci, by je ignorować. A za ten trzeba jeszcze płacić. (#cebuladeals)

Odpisz
1.12.2016, 19:47
Raczej kupić można jako ciekawostkę, lub jak się zbiera takie coś. Gra wziąć jest zmieniana, a taki magazyn szybko stanie się nieaktualny.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości