Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemonowe rysunki ^_^
26.11.2016, 19:12,
Heart  pokemonowe rysunki ^_^
Dawno nie rysowałam żadnych pokemonów... A że ostatnio grywam sobie w Emeraldy na moim okropnym różowym gba to wróciły one do moich zainteresowań.

Na początek szybki szkic Charizarda

[Obrazek: iPRilcC.png]

AngelAngelAngelAngelAngelAngel

AngelAngelAngel

[Obrazek: tumblr_inline_o9of7v2GGR1rknxll_500.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu, Drakonis, lol20240, malva, max 353, vulpi, Viger, Ragnar
26.11.2016, 19:57,
RE: pokemonowe rysunki ^_^
świetne ma łapy Wink

[Obrazek: 6.gif] [Obrazek: tumblr_myhmu3PFAO1s66mjco1_250.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: vivec
27.11.2016, 14:20,
Wow, masz genialny styl rysowania! Pełen szacun!

[Obrazek: iiINfx3.png]
Odpisz
27.11.2016, 22:45,
Bardzo mi się podoba styl Wink
Nie pasują mi jednak łapy, przypominają kurze. Wydaje mi się też, że początek ogona powinien być odrobinę grubszy - jeśli jednak jest to "szybki szkic", to jest świetnie.

FC: 1521-7173-5704
Odpisz
27.11.2016, 22:53,
Fajne kolory. A łapki trzyma tak, jakby chciało mu się siku x'D

3DS FC: 0877-4796-7248
Switch FC: 1417-3818-8493
Odpisz
28.11.2016, 0:38, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.11.2016, 0:41 przez vivec.)
(27.11.2016, 22:53)Tyma napisał(a): Fajne kolory. A łapki trzyma tak, jakby chciało mu się siku x'D

Tongue tu jest skrót perspektywiczny i on po prostu trzyma je zwisające na dół, jak duży teropod o podłużnym poziomo tułowiu

a jeśli chodzi o kurze łapki to też dlatego że starałam się żeby wyglądały jak u dużego teropoda, ale wiem że nie każdemu musi przypaść do gustu Shy

=====

dzięki za komentarze! Heart ^_^ następny bazgroł

[Obrazek: sqXvsYP.png]

moja nowa trenerka w firered i jej obecny team. to znaczy chciałabym żeby się dało tak wyglądać w fr jako dziewczyna, bo nie lubię nosić spódnic i ta czapka którą nosi żeńska postać wygląda dziwnie :x

AngelAngelAngel

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: lol20240, vulpi, max 353, Viger
28.11.2016, 17:44,
nie wygląda jak dziewczyna :/ jedną nogę ma jakby złamaną. Ogólnie to moim zdaniem pokemony lepiej Ci wychodzą Wink

[Obrazek: oXoScFx.png]
Friend Code 3626-2680-9960
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: malva
28.11.2016, 18:25,
Ok, po prawdzie postać rzeczywiście wyszła trochę gorzej. Krzywe nogi i mało kobiecości, chyba że taki miał być zamysł.
Ale te Pokemony! To kolorowanie! Ten styl graficzny! Świetne i bardzo interesujące prace o niespotykanym dla mnie stylu graficznym! Więcej!

Odpisz
28.11.2016, 21:39, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.11.2016, 21:43 przez vivec.)
(28.11.2016, 17:44)Shinobu napisał(a): nie wygląda jak dziewczyna :/

LOL jak twoim zdaniem ma wyglądać dziewczyna Tongue jak się nie nosi spódnicy i make-upu idąc na wielomiesięczną wyprawę podczas której łazi się po górach i lasach, i nie ma się przesadzonej figury o kształcie klepsydry to się nie wygląda jak dziewczyna? konstruktywna krytyka nie ma co ^_^

@vulpi dziękuję!! ^_^ na pewno będzie więcej, a jako podziękowanie za to że komentujesz to czy masz jakieś życzenie co do tego jakiego pokemona powinnam narysować jako następnego? Tongue

AngelAngelAngel

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Vapek
29.11.2016, 19:33, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.11.2016, 19:35 przez Shinobu.)
(28.11.2016, 21:39)vivec napisał(a):

LOL jak twoim zdaniem ma wyglądać dziewczyna Tongue jak się nie nosi spódnicy i make-upu idąc na wielomiesięczną wyprawę podczas której łazi się po górach i lasach, i nie ma się przesadzonej figury o kształcie klepsydry to się nie wygląda jak dziewczyna? konstruktywna krytyka nie ma co ^_^

można zrobić kobiecą dziewczynę, bez make-upu, figury i spódnicy, ale tutaj po prostu nic nie wiedzę co pomogłoby mi rozpoznać poprawnie płeć tej osoby. No chyba że jestem ślepy, ale to proszę o jakieś przykłady które potwierdzają tezę że to dziewczyna (opis się nie liczy). Moim zdaniem nie wygląda mi na krytykę, bo nie ma cech kobiecej anatomii, więc to jest konstruktywna krytyka.

wygląda jak chłopak, bo ma krótkie włosy, szerokie barki, ogólnie solidną figurę i na dodatek ubrana jak męski protagonista. sorry not sorry.

Odpisz
29.11.2016, 20:50, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.11.2016, 20:52 przez vivec.)
(29.11.2016, 19:33)Shinobu napisał(a):
(28.11.2016, 21:39)vivec napisał(a):

można zrobić kobiecą dziewczynę, bez make-upu, figury i spódnicy, ale tutaj po prostu nic nie wiedzę co pomogłoby mi rozpoznać poprawnie płeć tej osoby. No chyba że jestem ślepy, ale to proszę o jakieś przykłady które potwierdzają tezę że to dziewczyna (opis się nie liczy). Moim zdaniem nie wygląda mi na krytykę, bo nie ma cech kobiecej anatomii, więc to jest konstruktywna krytyka.

wygląda jak chłopak, bo ma krótkie włosy, szerokie barki, ogólnie solidną figurę i na dodatek ubrana jak męski protagonista. sorry not sorry.

lol nie wierzę że to robię bo to trochę chore i powinnam sobie dać spokój ale: popatrz sobie na szerokość bioder względem talii i na to jak obłe ma ręce, oraz na ewidentne zakrzywienie na koszulce spowodowane obecnością biustu. jeśli chcesz iść o krok dalej ze swoją krytyką zachęcam cię do otwarcia rysunku w photoshopie i użycia narzędzia liquify aby zademonstrować mi jak szerokie powinny być twoim zdaniem czyjeś biodra żeby była Kobieca Anatomia Angel

zrób tak a potem koniec tematu bo średnio mi się widzi żeby mój wątek z rysunkami pokemonów był miejscem zażartej debaty o to czy zmyślona postać w brzydkich spodenkach którą nabazgrałam w parę minut jest dostatecznie dziewczęca

AngelAngelAngel

Odpisz
29.11.2016, 21:09,
(28.11.2016, 21:39)vivec napisał(a): @vulpi dziękuję!! ^_^ na pewno będzie więcej, a jako podziękowanie za to że komentujesz to czy masz jakieś życzenie co do tego jakiego pokemona powinnam narysować jako następnego? Tongue

Heh, nie ma sprawy, bardzo lubię takie rysunki w innych stylach. Ja oczywiście bardzo chętnie zbieram wszystkie vulpixy od wszystkich, mam już małą kolekcję Big Grin

Odpisz
30.11.2016, 1:00, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.11.2016, 1:03 przez Vapek.)
(29.11.2016, 20:50)vivec napisał(a): ...zmyślona postać w brzydkich spodenkach którą nabazgrałam w parę minut...

tak myślałem xD
obserwowałem dokładnie pierwszy i drugi obreazek i zastanawiałem sie, jak można uzyskać taki efekt "szybkich i niedokładnych kresek tworzacych pseudo-lineart", myslałem że pewnie chodzi o robienie szybkich kresek na tzw. "odwal", ale nie wybrażam sobie takiego braku kontroli nad rysowaniem (jestem typem, który nigdy nie narysuje perfekcyjnej kreski za pierwszym razem xD)

styl ten jest wyjątkowy, na dodatek poki rysowane w sposób jakby były wzorowane na prawdziwych zwierzetach (bardziej niż takich prosto z kreskówki) jak dla mnie są świetne - nawet, jeśli nie jestem fanem takiego stylu =)

zgaduje, że opanowałaś pewnie już tradycyjny rysunek na perfect i rysowanie w kilka minut dla ciebie to norma

zazdro totalne ;____;

@edit

co do dyskusji na temat płci - nie róbcie gównoburzy nad tematami LGBT, od tego jest tumblr a nie umieralnia dariusza xD

[Obrazek: pIn34s5.jpg]
Odpisz
30.11.2016, 17:22,
po prostu oceniam moim zdaniem pracę, bo chyba po to tutaj założyłaś wątek. Żeby mieć krytykę, to masz. Mnie się nie podoba, bo już tłumaczyłem czemu i tyle. Też nie widzę sensu debaty, więc raczej żegnam się z wątkiem.

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości