Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Hacki/modyfikacje [jakie polecacie?]
18.11.2016, 23:09,
Hacki/modyfikacje [jakie polecacie?]
Witam, od zawsze grałem jedynie w podstawowe wydania gier, ale wczoraj zainteresowałem się modyfikacjami/hackami. Przeszedłem Pokemony Liquid Crystal i byłem wręcz zachwycony. Dlatego miałbym do Was pytanie: jakie hacki polecalibyście oprócz Liquid Crystal? Które są najbardziej znane i mają najlepszą opinię?
18.11.2016, 23:48,
RE: Hacki/modyfikacje [jakie polecacie?]
Flora Sky, Light Platinum (WesleyFG)
19.11.2016, 0:47,
Dzięki za odpowiedź, na pewno przejdę Flora Sky.

Mam jeszcze jedno pytanie. Potrzebowałbym też hacka do gry Pokemon Fire Red / Leaf Green, który sprawia, że gra staje się trudniejsza i liderzy sal mają więcej pokemonów na wyższych poziomach. Istnieje jakiś w pełni ukończony hack, który zawiera takie zmiany?
19.11.2016, 0:56,
(19.11.2016, 0:47)Sc0rpow napisał(a): Dzięki za odpowiedź, na pewno przejdę Flora Sky.

Mam jeszcze jedno pytanie. Potrzebowałbym też hacka do gry Pokemon Fire Red / Leaf Green, który sprawia, że gra staje się trudniejsza i liderzy sal mają więcej pokemonów na wyższych poziomach. Istnieje jakiś w pełni ukończony hack, który zawiera takie zmiany?

Można powiedzieć, że Fire Red Omega jest na tyle trudny i ukończony, że można w niego zagrać.
19.11.2016, 10:05,
Rozmowy o piractwie, hackach i emulacji na tym forum są surowo zakazane

Zagrajmy, Walki Wi-Fi, Streamy
[Obrazek: h6-whiter2pkf.jpg]
/\ Mój kanał YouTube /\

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości