Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokémon Stars na Nintendo Switch
18.11.2016, 16:32, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.11.2016, 17:07 przez Nilson.)
Pokémon Stars na Nintendo Switch
Sun i Moon ledwo co wyszły w Stanach i Japonii (u nas za kilka dni) a już mamy "przeciek", że trzecia wersja gry będzie nazwana Pokémon Stars i ukaże się na nową konsolę Nintendo Switch w przyszłym roku. Gra ma byc usprawnioną, ulepszoną i pełniejszą wersją S&M tak jak kiedyś Emerald czy Platinum.

[Obrazek: Screen_Shot_2016_11_18_at_15_51_00.png]

Czyżbyśmy dostali tylko wersję testową?

Link do pełnego artykułu.

[Obrazek: 2ztm0ao.jpg]
Odpisz
18.11.2016, 16:50,
RE: Pokemon Stars na Nintendo Switch
Plus i Minus, tyle w temacie

3DS FRIEND CODE: 2294-7201-8675
POKEMON GO FRIEND CODE: 1288 5407 8342
Odpisz
18.11.2016, 18:10,
RE: Pokémon Stars na Nintendo Switch
MEGA nie dość ze powrót do trzecih czesci na gene to jeszcze na nowa konsole ^^ biore bez zastanawiania się.

Mój fc 0533-8056-1205
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Krwiopijca
18.11.2016, 18:20,
W sumie to za bardzo nie podoba mi się ten pomysł. Tak jak ktoś powyżej napisał: Plus i minus tyle w temacie. Uważam tak samo.
Odpisz
18.11.2016, 18:29, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.11.2016, 18:32 przez Shad.)
Czy ja wiem czy dostaliśmy betę? Zawsze jak wychodziła ta 'druga' wersja była poprawiona pod jakimiś względami. Mam wrażenie że wielkie N chce jak najszybciej wydać nową grę spod loga Pokemonów żeby napędzić sprzedaż Swicha. A szybciej im będzie dorobić jakieś smaczki do istniejących skryptów, niż od nowa pisać nową grę. Poza tym lepiej wyjść z samymi znanymi markami (Zelda, Mario, Pokemon), ot, prosty marketing.

Jedynie mnie wkurza nazwa 'Stars'. Słońce to też gwiazda. I ni jak się ma do księżyca. Nie lepiej by było Earth, Comet czy Asteroid?

Mniejsza z tym, zobaczymy ile w tym prawdy. Za jakieś pół roku myślę.

"[...] chciałem żyć świadomie, [...] czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
Odpisz
18.11.2016, 18:55,
Czyli mam rozumieć, że Sun/Moon zostało wydane tylko po to, żeby fani nie gryźli, że nie ma gier w dwudziestolecie?
Odpisz
18.11.2016, 19:06,
(18.11.2016, 18:55)Axel napisał(a): Czyli mam rozumieć, że Sun/Moon zostało wydane tylko po to, żeby fani nie gryźli, że nie ma gier w dwudziestolecie?

No walsnie to mnie dziwi najbardziej bo jednak poprzednie "trzecie gry" wychodzily jakis czas po pierwszych (zazwyczaj dwa lata po) a tu niby pracowali nad oboma jednoczesnie

Mozna odniesc wrazenie ze wydali SM bo chcieli jeszcze cos wydac na 3ds ale wlasciwa gra idzie na switcha

Odpisz
18.11.2016, 19:08,
powiem tak, jeśli następna gra wyjdzie na switcha to pewnie pożegnam się z marką
ogólnie nie podoba mi się dokąd to wszystko zmierza od 5 geny
sun przejdę, może mi się spodoba, może nie, ale kupować znowu konsolę, bo nintendo znowu próbuje nie zrobić przycisku do papieru? no thanks
3dsa z grami sprzedam i tyle, ewentualnie citra

Odpisz
18.11.2016, 19:31,
3ds to już starzejąca konsola - w przyszłym roku stuka jej 6lat. ds wyszedł oficjalnie w 2004 do 2011 w którym pojawił się 3ds(czyli tylko 7lat). Advance powstał w 2001 (3lata... ej serio? tylko 3 lata między Advancem, a Dsem?) Więc w sumie najwyższa pora żeby stworzyli coś nowego, niezależnie czy zerwiesz z marką czy nie. Rynek idzie do przodu, są coraz nowesze technologie więc i sprzęt się starzeje (nie mówiąc już o grach). I tak wielu się spodziewała że Sun i Moon będą już na nowe konsole, a tutaj przedłużyli żywotność 3dsa.

Poza tym wyjście Poków na dwie różne konsole to nic nowego - Pokemon Mystery Dungeon z 2005 roku - jedna część na Advanca, druga na Dsa.

"[...] chciałem żyć świadomie, [...] czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Sandy
18.11.2016, 19:38, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.11.2016, 19:45 przez KNB1307.)
Jakoś nie chce mi się w to wierzyć - coś mi tu nie gra (za szybko coś - no dobra mieliśmy dłuższą przerwę, ale nawet nie zdążymy się nagrać w nowe gry gdy wyjdą kolejne). Jakoś nie mogę wyobrazić sobie gier głównej serii bez podwójnego ekranu.
A co do nazwy to poszli po najmniejszej linii oporu typowy zestaw: słońce, księżyc i gwiazdy.

Z resztą czy na nową konsolę nie lepiej wydać najpierw remake gier z 4 geny?

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: D81Ek9AXoAEvq84.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
18.11.2016, 19:45,
(18.11.2016, 19:31)Shad napisał(a): 3ds to już starzejąca konsola - w przyszłym roku stuka jej 6lat. ds wyszedł oficjalnie w 2004 do 2011 w którym pojawił się 3ds(czyli tylko 7lat). Advance powstał w 2001 (3lata... ej serio? tylko 3 lata między Advancem, a Dsem?) Więc w sumie najwyższa pora żeby stworzyli coś nowego, niezależnie czy zerwiesz z marką czy nie. Rynek idzie do przodu, są coraz nowesze technologie więc i sprzęt się starzeje (nie mówiąc już o grach). I tak wielu się spodziewała że Sun i Moon będą już na nowe konsole, a tutaj przedłużyli żywotność 3dsa.

Poza tym wyjście Poków na dwie różne konsole to nic nowego - Pokemon Mystery Dungeon z 2005 roku - jedna część na Advanca, druga na Dsa.

w pełni rozumiem Cię, że się 3DS starzeje i pora na zmiany (chociaż boli, ze swojego kupiłem rok temu, a już mu wsparcie chcą kończyć xD), ale kurczę, wszyscy dobrze wiemy, że stacjonarki od Nintendo nie są jakoś wybitnie udanym sprzętem, a tym bardziej, że plany maja ambitne, Skyrim i w ogóle, więc imho to nie może się udać

no i no, od 5 geny w górę coraz mniej mnie poksy jarają, nie czuję już tego, miałem całkiem spory hype przy Sun/Moon, zapowiadało się całkiem fajnie, a tu nagle ultra bestie Confused niemniej jednak czekam, a nuż zmienię zdanie, ale wątpię, żeby nawet perspektywa ulepszonej wersji SM nakłoniła mnie do kupna NX

Odpisz
18.11.2016, 19:55,
Poza tym to by tylko pokazalo jak bezsensowny byl brak Pokemon Z (tudziez X2Y2). GF rezygnuje ze zrobienia 3 wersji (choc XY potrzebuje tego i to bardzo) po czym robia krok w tyl i robia trzecia wersje dla gry gdzie akurat fabula jest bardzo dopracowana? Gdzie tu logika? Ot jedna ziejaca dziura w historii Pokemona bo GF-owi sie nie chcialo?

Juz serio bym wolal remaki DP, zwlaszcza ze pozostawanie w tropikach przez ok 5 lat (Oras 2014-Stars byc moze 2017 a kolejna gra to pewnie tak z 2019) to troche monotonne tematycznie

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: max 353
18.11.2016, 21:08,
Ja liczę przynajmniej na jakieś 2 gry z seri pokemon na nintendo 3ds.
A jeśli chodzi o mnie to na Switcha może wychodzić tyle gier z serii pokemon ile chce. Ja planuje zakup tej konsoli dopiero po premierze projektu Scorpio wtedy bedze też zapewne obniżka cen konsol.
Odpisz
18.11.2016, 21:57,
Chciałbym tylko zwrócić uwagę hejterom, że "Stars" to nazwa kodowa, a nie oficjalna (która i tak byłaby dużo lepsza niż hajpowane na youtube "Eclipse").

Pikaj się tym, tak jak pika to mnie.
Odpisz
18.11.2016, 22:19, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.11.2016, 22:59 przez Makion.)
I komu tu teraz wierzyć jak Nintendo dopiero co zapewniało, że wsparcie dla 3DS'a jeszcze będzie przez długi czas po wyjściu Switcha... ale z drugiej strony, to chyba będzie dla mnie najlepsza okazja na przesiadkę na nową konsolę, o ile ta plotka z wydaniem Pokemon Stars się potwierdzi, a jeśli nie, to nie mam jeszcze takiej potrzeby, by przenosić się na Nintendo Switch. Na razie wolę zaczekać na rozwój wydarzeń, gdyż może się okazać, że Stars w porównaniu z Sun i Moon będzie miał do zaoferowania jedynie wyższą rozdzielczość i stabilny framerate, bez żadnych zmian w mechanice, czy nowego contentu. Jeżeli trzecia wersja będzie podobna do Emerald, albo Platinum, a nie tylko podrasowanym portem, to na pewno trzeba będzie się nią zainteresować. No i najważniejsze, jaka byłaby potencjalna data premiery tej gry? Według tego artykułu, wersja ta miałaby ukazać się latem, ale przez przerwę na dokończenie S/M ma pojawić się później.
MagicMuppetMan napisał(a):Chciałbym tylko zwrócić uwagę hejterom, że "Stars" to nazwa kodowa, a nie oficjalna (która i tak byłaby dużo lepsza niż hajpowane na youtube "Eclipse").
O ile się nie mylę, wersja kodowa Sun i Moon to chyba było "Niji", czy jakoś tak... co po przetłumaczeniu na angielski to "Rainbow".
Myślę, że nazwa może być związana z Necrozmą, czyli najpewniej Pokemon Prism. Albo jeszcze inaczej... "Stars" może być powiązane z Marshadow, nawet w jego Z-Moves pojawia się jakaś konstelacja gwiazd:
https://www.youtube.com/watch?v=Y4V1Ixfb1RM
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości