Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Mechanical Marvel i nowy sezon anime!
18.11.2016, 12:53, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.11.2016, 13:00 przez Nilson.)
Mechanical Marvel i nowy sezon anime!
Na 5 grudnia stacja Disney XD zaplanowała pokemonowy maraton! Swoją amerykańską, telewizyjną premierę będzie miał najnowszy film Volcanion and Mechanical Marvel oraz kolejny sezon anime Pokémon the Series: Sun and Moon.

Japończycy już wczoraj mogli obejrzeć dwa pierwsze odcinki nowego anime. Data polskiej premiery pozostaje wciąż nieznana.

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
18.11.2016, 16:34,
RE: Mechanical Marvel i nowy sezon anime!
Ważna kwestia - Pokemon przenosi się z CN do Disney XD w USA, myślę, że to może przynieść pewne ożywienie serii w Ameryce bo zapewne Pokemony będą emitowane teraz częściej i o lepszej godzinie. Jest też cicha nadzieja, że TPCi będzie się lepiej starać z dubem (może trochę dłuższe openingi?), ciężko stwierdzić w jakim stopniu stacja ma wpływ na to co robi TPCi.
Odpisz
22.11.2016, 2:18,
Strasznie ciężko jest mi się przyzwyczaić do nowego wyglądu Ash'a oraz pokemonów. Myślicie, że nowa seria odniesie sukces, czy raczej zostanie słabo odebrana ?Wink Takie luźne pytanie Angel
Odpisz
22.11.2016, 7:32,
(22.11.2016, 2:18)Soutwind napisał(a): Strasznie ciężko jest mi się przyzwyczaić do nowego wyglądu Ash'a oraz pokemonów. Myślicie, że nowa seria odniesie sukces, czy raczej zostanie słabo odebrana ?Wink Takie luźne pytanie Angel

Myślę, że ludzie się przyzwyczają do nowego stylu. Z jednej strony animacja jest dynamiczniejsza, z drugiej wszystko jest mniej szczegółowe i jakby wyprane z kolorów (w porównaniu do serii XY, na którą naprawdę przyjemnie się patrzyło). Poza tym, różnica nie jest aż taka duża, jak się wydaje. Tylko Ash i Oak wyglądają wyraźnie inaczej, reszta już nie rzuca się tak w oczy. Tak naprawdę, sukces serii zależy po części od scenariusza i w większości od marketingu.

Pikaj się tym, tak jak pika to mnie.
Odpisz
22.11.2016, 10:03,
Za każdym razem, kiedy padnie słowo "Disney XD", to zawsze mam na myśli polskiego Disneya. Teraz będę się częściej gubił. Dzięki Ameryko :p

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
22.11.2016, 10:11,
Ciekawi mnie czy w potencjalnie przyszłych seriach zostaną przy nowej "kresce" postaci, czy może wrócą do starego rysunku jak było to wcześniej, ale wydaje mi się że mogłoby to być trochę bezsensuBig Grin
Odpisz
24.11.2016, 17:20,
Ufff... dobrze, że to nie polska premiera anime S&M. Ja jeszcze tkwię w D&P.

[Obrazek: latest?cb=20120401235032]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości