Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

PTCGO
14.11.2016, 21:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.11.2016 22:04 przez Toyo.)
PTCGO
Nie wiem czy jest ktoś kto aktualnie grywa w tą gierkę ale jeśli tak to śmiało piszcie tutaj . Można by było powalczyć albo rozegrać mały turniej.

[Obrazek: giphy.gif]
Odpisz
14.11.2016, 22:07
RE: PTCGO
gram od jakiegoś czasu, naprawde mnie wciągneło

żałuje, że omineły mnie czasy formatu BW, karty i strategie były naprawdę niesamowite. Teraz Meta w standardowym formacie jest przewidywalna i praktycznie wszystko kręci się nad mega OP kartami, które jednym atakiem zabija wszystko, a o takie nie trudno do wyciagnięcia z nowych bosterków

olso, shymin ex jest jakąś powaloną kartą-memem xDDDD

[Obrazek: pIn34s5.jpg]
Odpisz
14.11.2016, 22:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.11.2016 22:19 przez Toyo.)
(14.11.2016 22:07)Vapek napisał(a):  gram od jakiegoś czasu, naprawde mnie wciągneło

żałuje, że omineły mnie czasy formatu BW, karty i strategie były naprawdę niesamowite. Teraz Meta w standardowym formacie jest przewidywalna i praktycznie wszystko kręci się nad mega OP kartami, które jednym atakiem zabija wszystko, a o takie nie trudno do wyciagnięcia z nowych bosterków

olso, shymin ex jest jakąś powaloną kartą-memem xDDDD

Aż tak rozgarnięty nie jestem aby ogarniać do końca Metę, jak na razie stworzyłem swoją pierwszą talię i nie narzekam. Gra mi się nią wygodnie.
Lecz ostatnio wyłożyłem się na decku z Trevenant'em.

Na kilka decków z Megami też trafiłem, i grało mi się przeciwko nimi mieszanie, raz przyjemnie raz znowu koszmarnie.

Kto chce niech dodaje w grze, mój nick to : PokemonFanPL

[Obrazek: giphy.gif]
Odpisz
15.11.2016, 20:28
ptcg.eu/forum

@Vapuś
Posiadam 2. FA i RA. Fakt, karta jest sporo warta, sam zamierzam sprzedać teraz 2 sztuki. Meta jest bardzo ciekawa, niestety Shaymin napędza 90% decków. Ciężko znaleźć coś co działa bez niego. Dobrym zamiennikiem jest Octillery, w deckach takich jak Greninja BREAK czy ostatnio modnym Gyaradosie. Deck bez Shaya i Octu, to zdecydowanie Houndoom mill deck - typowy discardujący karty przeciwnika

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
Odpisz
17.11.2016, 13:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.11.2016 13:35 przez M16.)
Gra się super, udało mi się zdobyć praktycznie wszystkie niezbędne karty kosztem niecałych 60 zł. Wczoraj udało mi się dorwać Shaymina-EX FA.

Najlepszy deck w tym momencie to M Scizor - wybornie mi się nim gra, M Mewtwo i M Ray (którą też lubię grać) nie mają do niego podjazdu. Oczywiście w grze online, bo w realu na ten moment Scizor nie błyszczy.

Jedynej karty jakiej nie mam a jest potrzebna to chyba tylko Virbank City Gymy i Computer Search do Legacy.

A co do turniejów w tę girkę, to zapraszam do tej grupy na fejsie.

https://web.facebook.com/groups/10659477...8/?fref=ts

FC 3ds: 5344 3297 0977
Odpisz
23.11.2016, 14:16
(17.11.2016 13:31)M16 napisał(a):  Gra się super, udało mi się zdobyć praktycznie wszystkie niezbędne karty kosztem niecałych 60 zł. Wczoraj udało mi się dorwać Shaymina-EX FA.

Najlepszy deck w tym momencie to M Scizor - wybornie mi się nim gra, M Mewtwo i M Ray (którą też lubię grać) nie mają do niego podjazdu. Oczywiście w grze online, bo w realu na ten moment Scizor nie błyszczy.

Jedynej karty jakiej nie mam a jest potrzebna to chyba tylko Virbank City Gymy i Computer Search do Legacy.

A co do turniejów w tę girkę, to zapraszam do tej grupy na fejsie.

https://web.facebook.com/groups/10659477...8/?fref=ts

EDIT: Już mam Computer Search i Virbanki Big Grin

FC 3ds: 5344 3297 0977
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości