Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Z-Moves starterów i więcej Ultra Beasts!
14.11.2016, 19:19,
Z-Moves starterów i więcej Ultra Beasts!
Na chwilę przed premierą, kolejny zwiastun gier Pokemon Sun i Pokemon Moon!

Nowe Z-Moves!

Każdy starter dostał swój wyjątkowy Z-Move. Sinister Arrow Raid (Decidueye), Malicious Moonsalt(Incineroar) i Oceanic Operetta (Primarina) to nowo ujawnione ruchy w grach S&M.
[Obrazek: 5q4VFj5QAMhQKkqGLtP7LE-650-80.jpg]

Kolejne Ultra Beasts!

Oficjalnie, pierwszy raz ujawniono następne, tajemnicze Ultra Bestie.

[Obrazek: UB_03_Lighting_Lichtblitz_clair_Lumen_Resplando.png] [Obrazek: UB_05_Glutton_Vielfra_Gourmandise_Voracitas_Vor.png]

UB-03 Lighting i UB-05 Glutton

Kolejne formy Alola!
Mogliśmy zobaczyć je w wersji demo, teraz dowiemy się o nich trochę więcej!

[Obrazek: alolan_diglett.png] [Obrazek: alolan_dugtrio.png]
Alolan Diglett/ Alolan Dugtrio
TYPE: Ground/Steel
ABILITY: Sand Veil / Tangling Hair
Tangling Hair to nowa umiejętność obniżająca Speed przeciwnika, który zaatakuje ruchem fizycznym.

SPOILERY!

Przypominam, że wszystkie komentarze dotyczące fabuły i zawartości gier zamieszczamy w specjalnym WĄTKU SPOILEROWYM

[Obrazek: m19-character-200x200.jpg]

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
14.11.2016, 19:52,
RE: Z-Moves starterów i więcej Ultra Beasts!
moonsalt? to my wygląda na splash ale niech będzie xD Primarina ma najlepszy Z, reszta mnie strasznie nieciekawi Wink

[Obrazek: oXoScFx.png]
Friend Code 3626-2680-9960
Odpisz
14.11.2016, 22:50,
Matko jakie szkarady z tych Ultra Beats...
Odpisz
15.11.2016, 14:27,
Totalnie nie podoba mi się ten pomysł UB i tych Z-Moves Tongue Może jestem tu jedyny, ale jakoś tego nie kupuje. Może jak dostanę grę w swoje ręce to się do tego przekonam. Szkoda mi Mega-Ewolucji, bo na to wygląda, że oprócz dodania dodatkowych natur, czy innych form i to wyłącznie tych z Kanto... Hmmm czy tędy droga? Ewolucje starterów bardzo fajne i mam ciężki orzech do zgryzienia, którego wybrać Tongue
Odpisz
16.11.2016, 0:59,
Trochę mnie tu nie było i dopiero teraz zobaczyłam Diglett'a/Dugtrio z Aloli - to żart, prawda? Przez myśl by mi nie przeszło, że mogłyby im włosy wyrosnąć... nie podoba mi się ten pomysł. Do tej pory lubiłam oba te pokemony, może nie jakoś szczególnie ale podobały mi się. Do nowych form się na pewno nie przekonam. Chyba już wolę Persiana z Aloli, który też urodą nie grzeszy - myślałam, że już nic gorszego nie zobaczę, a tu taka niespodzianka Wink
Do tej pory nie rozumiem co jest fajnego w Z-moves i Ultra Bestiach, mam nadzieję, że dowiem się po premierze gier. Z ruchów starterów najbardziej spodobał mi się ten trawiastego startera - strzały są świetne. Najgorszy według mnie jest ruch Incineroar'a, po co ten ring? Ruch foczki jest taki nijaki w porównaniu do dwóch wcześniejszych, aczkolwiek mogło być gorzej - strasznie kojarzy mi się z Genki-Damą z Dragon Ball'a Wink

FC: 1521-7173-5704
Odpisz
16.11.2016, 1:04,
Gdy posyłasz Grażynę, by zrobiła obiad...

[Obrazek: alolan_dugtrio.png]

A ta stała się ziemniakami.

(tak, wiem, było, ale nadal śmieszy)

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
Odpisz
17.11.2016, 21:41, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.11.2016, 21:41 przez rasenshurikenbum.)
(14.11.2016, 19:19)Nilson napisał(a): Tangling Hair to nowa umiejętność obniżająca Speed przeciwnika, który zaatakuje ruchem fizycznym.

Nieprawda, obniża szybkość przeciwnika, który zaatakuje ruchem kontaktowym, a nie fizycznym.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości