Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Anime Sun & Moon w Japonii
6.11.2019, 1:28,
RE: Anime Sun & Moon w Japonii
Według mnie, w grach te poki są bezpłciowe tylko dlatego, że w tamtym świecie istnieje tylko jeden taki pokemon i nie miałby z kim starać się o potomstwo. Poza tym, wydaje się jakby legendarne i mityczne poki były wieczne - nie muszą się obawiać śmierci ze starości.

W anime i filmach sprawa ma się inaczej - tych poków jest tam więcej i nic dziwnego, że szukają jakiś sposobów, by je rozróżnić. I według mnie to dobrze. Osobiście uważam, że poki powinny się różnić przynajmniej kolorem oczu - chociażby w momentach, gdzie występuje ich większa gromadka.

W SM miałam nieodparte wrażenie, że Solgaleo zdecydowanie był samcem, a Lunala samicą. Sam wygląd Tapusów też coś sugeruje, bo nie wyobrażam sobie, żeby nagle przy Lele i Fini postawić znaczek ♂ (chociaż... po historii z Gardevoir to nigdy nic nie wiadomo xD) Pamięta ktoś Lugię i jej dziecko z Master Quest? To niezaprzeczalny dowód, że legendarne poksy w anime też muszę mieć płeć. No, chyba, że rozmnażają się przez pączkowanie...
Odpisz
6.11.2019, 2:56,
Co do Shaymina, to ludzie znaleźli interesujące porównanie:
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Zważywszy na okoliczności, podczas których Mallow znalazła Shaymina, to by wiele wyjaśniało.

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
6.11.2019, 3:48,
zawsze pozostaje romnazanie sie z ditto

Mój fc 4313 4689 7522
Odpisz
6.11.2019, 23:27,
Zawsze uważałem, że to, że legendy są większości bezpłciowe jest raczej mechaniką gry niż rzeczywistą "częścią świata". Przecież wiemy, że Solgaleo i Lunala potrafią razem zrobić jajko (co samo w sobie jest całkowitym zaprzeczeniem mechaniki gier), Pokedex nawet nazywa je odpowiednio męską i żeńską ewolucją Cosmoga, więc można śmiało uznać, że mają płeć.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Brookens
8.11.2019, 22:09,
Axel napisał(a):Przecież wiemy, że Solgaleo i Lunala potrafią razem zrobić jajko (co samo w sobie jest całkowitym zaprzeczeniem mechaniki gier)

Dostałam oświecenia (tak, po dwóch dniach) więc dopiszę, że... Solgaleo i Lunala wcale nie zrobili jajka - od razu Cosmog się pojawił, więc to jakieś podwójne zaprzeczenie mechaniki z gier Tongue
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Axel
10.11.2019, 19:22,
Był dziś ten specjalny epizod z tej serii?
Odpisz
10.11.2019, 21:16,
Mówisz o Nowej Serii? Nie, dopiero za tydzień.

http://imageshack.us/photo/my-images/705/pokeiris.jpg
To niedopuszczalne! Ten trener powinien być winny! - Iris
Zgadzam się - Pikachu
Racja. - Scraggy
Przegrał. - Pansage
Co za łotr - Snivy
Tak. Oshawott, daj mu po twarzy Wodną Bronią - Emolga
zzzzz... (sen) - Oshawott
(facepalm) o rany - Emolga.
Odpisz
10.11.2019, 21:21,
Dzisiaj był odcinek taki nie-wiadomo-co. Najpierw streszczenie 1 odcinka, gdy Ash poznał Pikachu, scena ze Spearowami, dalej pokazanie wszystkich towarzyszy Asha. W międzyczasie przerwy na gadanie Japonki. A w drugiej części przebitki z drugiego odcinka z Ashem i Go którzy
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: PokeFAN, Cebulak1234

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości