Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Anime Sun & Moon w Japonii
11.08.2019, 21:45
RE: Anime Sun & Moon w Japonii
(11.08.2019 21:09)Magor napisał(a):  
(11.08.2019 15:33)Brookens napisał(a):  Mam ogromną nadzieję, że Ash wygra wreszcie ligę. Dużym hintem może być fakt, że Meltan ewidentnie wzywa pozostałe... Być może Melmetal pozwoli popielaczkowi zwyciężyć. Ciekawe tylko, w jakim formacie będzie rozgrywka? Mam nadzieję, że co najmniej 3vs3... A jeśli 6vs6, to co z szóstym pokiem Asha? Kiedyś miałem teorię, że w takiej sytuacji Rotom może wyskoczyć z Dexa i uratować sytuację.

A co z Gladioem? On ma tylko 4 wiec brakuje mu az 2 pokow
W sumie wiemy tylko że używa 4. 5 licząc Noiverna, bo równie dobrze może należeć do niego. Może mieć znacznie więcej stworków, tylko nie zostało to pokazane. Nie pierwszy raz.

"[...] chciałem żyć świadomie, [...] czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
Odpisz
12.08.2019, 12:25
(11.08.2019 21:09)Magor napisał(a):  A co z Gladioem? On ma tylko 4 wiec brakuje mu az 2 pokow
Gladion to nie problem, normą jest, że nie znamy wszystkich 6 poków rywali. Tak na szybkiego to wydaje mi się, że tylko Gary, Paul, Trip i Virgil mieli znany pełny skład przed ligą.

A co do wygranej Asha to zdecydowanie bezpiecznej jest założyć, że przegra. Co prawda ta liga jest dość mocno rozbudowana, co mogłoby sugerować, że będzie "ważniejsza" od poprzednich, ale nie ukrywam, że już od DP straciłem nadzieję, że Ash kiedykolwiek wygra.
Odpisz
12.08.2019, 20:38
(11.08.2019 15:33)Brookens napisał(a):  Mam ogromną nadzieję, że Ash wygra wreszcie ligę. Dużym hintem może być fakt, że Meltan ewidentnie wzywa pozostałe... Być może Melmetal pozwoli popielaczkowi zwyciężyć. Ciekawe tylko, w jakim formacie będzie rozgrywka? Mam nadzieję, że co najmniej 3vs3... A jeśli 6vs6, to co z szóstym pokiem Asha? Kiedyś miałem teorię, że w takiej sytuacji Rotom może wyskoczyć z Dexa i uratować sytuację.
Nie nastawiał bym się że Ash wygra z Guzmą a co dopiero całą lige i nie sugerował bym się openingiem gdzie pokazane niby jest jak Ash walczy z Profesorkiem w lidzeSmile. 6vs6 w półfinale raczej też radze sobie z główki wybić 3vs3 może ale prędzej stawiam na 2vs2 skoro do tej pory skompili i dali 1vs1Smile także brak poków u praktycznie wszystkich nic tu nie przeszkadza ciekaw jestem 3 poka Guzmy czy dadzą mu kogoś z gier czy może jakiegoś ze starszej generacjii bo jak z Gier to chyba na 99% będzie to Pinsir(może mega w pakiecie??) ewentualnie Masquerain a jeśli ktoś inny to stawiam na kogoś z tego grona Armaldo,Scolipede,Ariados albo ostatniego robaka z tej geny czyli Araquanid nawet pasuje wyglądem;p.To że Meltan evolnie to jest pewne ciekawe czy będzie musiał zjeść swoich towarzyszy by to osiągnąćBig Grin troszke zadystycznie by to wyglądało jak na cukierkowe Sun&Moon;p predzej bedzie podobna ewolucja jak u Punichan w Zygarde
Odpisz
13.08.2019, 0:35
Trochę żałuję takiego podziału, bo moim zdaniem walka Gladion VS Guzma i Ash VS Kiawe byłaby ciekawsza.

Co do finału, tytuł "The Finals! The Strongest Rival Showdown!!" raczej zdradza, że to Ash i Gladion będą walczyć. Śmiem nawet wierzyć w to, że Ash może wygrać tą całą Ligę. Powód - główna nagroda, czyli walka z Masked Royal. Najwięcej sensu będzie mieć, jeżeli to Ash będzie z nim walczyć. A może w finale uraczą nas remisem? To by było coś nowego. Z innej znów strony potyczka Guzma VS Kukui byłaby bardziej interesująca. No ale, przecież nie pozwolą by ten zły wygrał Ligę. To też miałoby oznaczać brak walki między Gladionem i Ashem, a przecież obiecali sobie to starcie.

Ta seria jest tak nieprzewidywalna, że może jeszcze Meltan okaże się być UB i tym swoim ostatnim zachowaniem ściągnie na Alolę inne bestie, a wraz z nimi Mohna i tych kolesi z Ultra Recon Squadu, a wszystkich pokona najpotężniejszy pok we wszechświecie czyli Mega-hiper-ultra-tapu Bewear xD W tej serii już chyba nic mnie nie zdziwi...
Odpisz
13.08.2019, 22:12
Akurat pięknie zdradzają nam, że Ash wygra dzięki aktywowaniu Emerygency Exit dlatego następny odcinek będzie poświęcony furii Guzmy, a potem "finał z rywalem" czyli oczywiście Ash vs Gladion, który nie ma większego powodu, żeby wygrać.
Odpisz
18.08.2019, 13:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.08.2019 13:55 przez KNB1307.)
Czy Asha pogięło Dodgy (używa ognistego poka na wodnego - wiem że tam jest też Scizor, ale to przesada)

No w końcu nie ma walk 1 na 1
https://filb.de/anime/sm/135

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: D81Ek9AXoAEvq84.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
18.08.2019, 15:14
(18.08.2019 13:49)KNB1307 napisał(a):  Czy Asha pogięło Dodgy (używa ognistego poka na wodnego - wiem że tam jest też Scizor, ale to przesada)

w pierwszej generacji uzywal pikacza na onixa wiec nie powinien cie dziwic taki wybor poka

Mój fc 4313 4689 7522
Odpisz
18.08.2019, 19:26
(18.08.2019 13:49)KNB1307 napisał(a):  Czy Asha pogięłoDodgy (używa ognistego poka na wodnego - wiem że tam jest też Scizor, ale to przesada)
W poprzedniej lidze użył wodnego na ognistego (Greninja vs Charizard) i przegrał, więc teraz postanowił zrobić na odwrót Tongue
A tak na serio, to w anime często typy nie mają aż takiego znaczenia. Ba!, nieraz w walkach online używa się niewłaściwych typów, np. Clefable nieźle kontruje Ferrothorna, więc nie powinno to aż tak dziwić...
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Piotrek1113
18.08.2019, 22:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.08.2019 22:39 przez Blaze.)
(18.08.2019 13:49)KNB1307 napisał(a):  Czy Asha pogięło Dodgy (używa ognistego poka na wodnego - wiem że tam jest też Scizor, ale to przesada)

Golispod to Bug/Water czyli tak jakby się balansuje ta moc wodnego nad ognistym bo Fire jest z koleji mocne na Bug czyli 1 do 1 a co do Scizora to wiadomka Fire jest zabójczy na jego 2 typy także wybór ognistego niedziwi.
Ps.Zapomniałem że Fire od dawna już nie jest efektywne na RobakiSmile także fakt zgupiałSmile

Kto tu pisał że będzie 6 vs 6 teraz ^^Smile a nie mówiłem że 2vs2 będzie a pewnie 3 vs 3 w finaleSmile troszke Marowak mnie zawiódł mógł więcej pokazać w walce z Lycanrockiem spodziewałem się bardziej zaciętej walki.Raczej Turtonator po tym Outrage już długo nie wytrzyma z Silvally tymbardziej że ten może użyć Rock/Dragon/Ice memory i dać Multiattack na ten typ superefektywnySad Chciałbym by to Kaki wygrał jako jedyny chyba zasługuje na wygranie ligi bo Guzma i Gladio to wyglądają jakby im nie zależało Guzmie przedewszystkim a Ash jest poprostu za słaby na wygranie i kiedyś fart musi się skończyćSmile
Odpisz
Wczoraj, 7:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj 8:57 przez Magor.)
(18.08.2019 22:19)Blaze napisał(a):  

Golispod to Bug/Water czyli tak jakby się balansuje ta moc wodnego nad ognistym bo Fire jest z koleji mocne na Bug czyli 1 do 1 a co do Scizora to wiadomka Fire jest zabójczy na jego 2 typy także wybór ognistego niedziwi.
Ps.Zapomniałem że Fire od dawna już nie jest efektywne na RobakiSmile także fakt zgupiałSmile

Kto tu pisał że będzie 6 vs 6 teraz ^^Smile a nie mówiłem że 2vs2 będzie a pewnie 3 vs 3 w finaleSmile troszke Marowak mnie zawiódł mógł więcej pokazać w walce z Lycanrockiem spodziewałem się bardziej zaciętej walki.Raczej Turtonator po tym Outrage już długo nie wytrzyma z Silvally tymbardziej że ten może użyć Rock/Dragon/Ice memory i dać Multiattack na ten typ superefektywnySad Chciałbym by to Kaki wygrał jako jedyny chyba zasługuje na wygranie ligi bo Guzma i Gladio to wyglądają jakby im nie zależało Guzmie przedewszystkim a Ash jest poprostu za słaby na wygranie i kiedyś fart musi się skończyćSmile
ale ash zawsze przegrywl lige wiec szczescie nigdy mu specjalnie nie dopisywalo jesli o to chodzi.

Mój fc 4313 4689 7522
Odpisz
Wczoraj, 21:58
(Wczoraj 7:56)Magor napisał(a):  
(18.08.2019 22:19)Blaze napisał(a):  

ale ash zawsze przegrywl lige wiec szczescie nigdy mu specjalnie nie dopisywalo jesli o to chodzi.
Bardziej chodzi o to że w tej lidze ma farta najpierw ledwo przeszedł Royal Battle 151 gdyby nie Gladio i jego motywacja to lipnie by było potem walka Hypno vs Meltan szkoda komentować znowu jakiś cudowny ruch pomaga wygrać bitwe tym razem zjedzenie wahadła przeciwnika.Walka z Hau farta ciąg dalszy Deciduye powinien z Rowletta zrobić miazge a tymczasem ten unika jego Z-moves choć niemógł się ruszyć potem jakiś ślepy sędzia ogłasza werdykt poczym Hala protestuje bo Rowlett zasnął choć w normalnych okolicznośćiach taki stan rzeczy dawno by został ogłoszony jako walkower bo przeciwnik nie jest w stanie dalej walczyć normalnie jaja jakieś.Jak Ash wygra tą lige to będzie głupota ze strony twórców że dali tą wygraną tutaj a zabrali w Kalos gdzie dosłownie wszystko wskazywało na to że wreszcie będzie ten 1 raz(niby 2 ale Orange Island to bardziej jak taki Trial niż pełnoprawna liga).
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości