Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Anime Sun & Moon w Japonii
13.01.2019, 17:27
RE: Anime Sun & Moon w Japonii
(13.01.2019 14:03)KNB1307 napisał(a):  Nowy zwiastun:

https://filb.de/anime/sm/104

[Obrazek: DP73.jpg]
I ending (usnęłam w połowie z nudów):

Boze ten nowy ending to porazka, komplatnie utracony jest klimat tej serii animca zamiast tego jest piosenka pasujaca raczej do bozonarodzeniowego filmu niz anime rozgrywajacego sie na tropikalnej wyspie

HeartHeart PG is my senpaiHeartHeart
Mój fc 4313 4689 7522
Odpisz
14.01.2019, 20:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.01.2019 20:01 przez Ari.)
Niech mnie kule biją, Hapu dubbinguje Takeuchi Junko, czyli ta sama osoba co użycza głosu Naruto. W życiu bym nie poznała jakbym nie sprawdziła Tongue Swoją drogą Rica Matsumoto też się nieźle głosem maskuje.

Wygląda na to, że według anime, dziadek Hapu wciąż żyje. Zrezygnował z roli kahuny ze względu na swój wiek i nastąpiło to nie tak dawno temu. Do tego Hapu mieszka sama, w grach mieszkała z babcią z tego co pamiętam.

Oglądaliście opening do końca? Zdradza dlaczego Kukui musiał się na parę dni pozbyć uczniów - ma ważną sprawę do załatwienia:
[Obrazek: RmId2iN.png]
Liga sama się nie zbuduje...

Ash wpadł do wody przypadkowo czy popłynął szukać Tapu Fini? xD
[Obrazek: 185.jpg]

Ending... no cóż, ja tam nie mam nic przeciwko utworom gospel, ale ten brzmi jak kolęda. Do tego zaczyna się od zimowej scenerii, przez co moja pierwsza myśl była taka, że zrobili bożonarodzeniowy ending. Miło z ich strony, ale zdałam sobie sprawę to jo już po świętach :/ Ponoć miał śpiewać Taiiku Okazaki WSPÓLNIE z chórem, a tutaj gościa nie słyszę. Dziwne rzeczy się stały i przykro mi z tego powodu Sad
Odpisz
14.01.2019, 22:45
Wątek Kukuiego smuci. To naprawdę zbliża się ku końcowi

i przywołuje wspomnienia z zawodu jakim był finał poprzedniej ligi... Oby tym razem wygrała osoba która bardziej się przysłużyła fabule serii, a nie jakiś random ze speciali :V

Odpisz
Wczoraj, 13:04
Tę serię mi się tak dobrze ogląda, że aż nie chcę żeby się skończyła. Trochę żałuję że Popielaczek nie ma pełnego składu, ale z drugiej strony mamy szanse w lidze zobaczyć stare pokemonyRolleyes. No i jak się pojawiła Plumeria to i Guzma się pokaże Heart

W sumie to Plumeria to jakieś kwitnące drzewko, a Guzma ma imię od Guzmani (taki kwiotek). Czyżby Plumeria miała zostać nową panią profesor? xD

"[...] chciałem żyć świadomie, [...] czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
Odpisz
Wczoraj, 14:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj 14:16 przez Makion.)
Ciekawe, czy komiczny styl utrzyma się w 8 generacji i czy nie powrócą do "powagi" sztywnej jak drut z XY. Jednak nie mogę się doczekać ligii, niepełny zespół Asha jest zastanawiający. Możliwe, że wystąpią stare poki, byle Incineroar (wątpię jednak, że Torracat ewoluuje, bo Incineroar prof. Kukui to taki rywal dla niego) i Greninja nie skradli czasu antenowego mniej popularnym pokom Asha. Smile

Shad - w Sun i Moon większość z tych ważniejszych postaci ma imiona po nazwach roślin/kwiatów. Chyba nie przesadzili z roślinami, bo będą mieli problem z nazwaniem nowego psorka. Mogą wykorzystać jeszcze platana, skoro w angielskiej wersji jest zamieniony na Sycamore Tongue

PS:
Ale Plumeria jako naukowiec? Wygląda na ogarniętą, a takiej psorki jeszcze nie było Big Grin
Odpisz
Wczoraj, 16:46
Szkoda ze gena sie konczy bo liczylem na powrot Piopole, wiecej Gladiona i szkoda mi bedzie rozstania Asha z jego obecna ekipa (szczegolnie Gladiona i Lilie) i pokemi oraz najprawdopodoniej rotomdexem jako iz w kazdej genie jet nowy pokedex a Rotom jako pokemon juz nie bedzie tym samym plus jeszcze szkoda rozstania z legendami ktore tu mialy tu wiekszy wklad poza pojedynczymi epizodami jak w powszednich generacjach ((pomijajac XYZ)).Mam nadzieje ze Gladion i LIlie oraz jego pokemony powruca w przyszlej generacji lub udadza sie z Ashem na do nowego regionu, to samo chcialbym z Serena i Greninja gdzie z ta pierwsza, pierwszy raz dali jasne "sceny milosne" a po utracie UBeka licze na to ze Ash bedzie jednak mial jakiegos wyjatkowego poka (((chyba ze to on powruci w 8 genie albo najlepiej oboje))).To samo chcialbym zeby stalo sie z legendami w szczegolnosci Lunala i Solgaleo

HeartHeart PG is my senpaiHeartHeart
Mój fc 4313 4689 7522
Odpisz
Wczoraj, 19:40
Pojechali po całości z tą serią. Jak zobaczyłam tego Kukuiego stojącego nad stadionem, po raz pierwszy poczułam, że seria zbliża się ku końcowi Sad Tyle postaci z tak dopracowanymi charakterami się tu przewinęło. Wątek śmierci i ślubu, powrót Brocka i Misty. Baa, nawet Delia nie została pominięta. Pod tym względem, poprzednie serie tej do stóp nie dorastają. Jedyny mankament to ta kreska dla 4-latków :/

Co do ligi to modlę się o to by to Gladion był ostatnim rywalem Asha. Hau pewnie też się gdzieś tam przewinie. Może nawet i Kahili jak wcześniej nie znajdą dla niej ważniejszej roli... a może to ona wygra?
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości