Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Anime Sun & Moon w Japonii
9.12.2018, 14:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 9.12.2018 16:43 przez Ari.)
RE: Anime Sun & Moon w Japonii
Genialny odcinek! Tak właśnie powinny być przedstawiane Ultra Bestie - siejące grozę i zniszczenie, ultra trudne do pokonania i posiadające potężne ataki. Zupełne przeciwieństwo pasywnej Celesteeli, czy walki na fajerwerki Xurkitree i Blacephalona.

Gdzie Ash wylądował, w wymiarze Guzzlorda? Bo przez tego shiny Koko mam wrażenie, że to alternatywna Alola, wiecie ta w grach osiągalna z Lake of the Moone. Dlatego jest taka zniszczona i ponura, że nawet Tapu wyglądają tam mrocznie. Ciekawe czy pozostałą trójkę shiny-strażników też pokażą.

Wkroczenie Zeraory było wyśmienicie przedstawione. Jego walka z Pikachu też świetna i pomimo tego, że krótka. Ot taka dynamiczna i bez zbędnego gadania. Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że Zeraora to taki Lucario. Podobne ruchy i zachowanie Tongue Mam też jakieś wrażenie, że duet Dia & Zeraora, to taki Tobias & Darkrai Big Grin

Ash, jeżeli w tym plecaku był Rowlet, a ty nim tak po prostu rzuciłeś... nie daruję xD
[Obrazek: 116.jpg]

To młody Dia? Wygląda zupełnie jak Red
[Obrazek: 521.jpg]

A może Ash to alternatywny Red :O A co jak wszystkie shiny pokemony pochodzą z alternatywnego świata, a przedostały się tu przez jakieś dziury w przestrzeni? No niee... tamte Rattaty i Grubbin były normalnego koloru... teoria obalona Sad
Odpisz
9.12.2018, 20:48
ciekawe czemu Ash zostal wyslany do wymiaru Dia (oprucz pomocy w pokonanu Guzzlorda)

HeartHeart PG is my senpaiHeartHeart
Mój fc 4313 4689 7522
Odpisz
9.12.2018, 23:48
(9.12.2018 20:48)Magor napisał(a):  ciekawe czemu Ash zostal wyslany do wymiaru Dia (oprucz pomocy w pokonanu Guzzlorda)

Może to dlatego, że Tapu Koko i lśniący Tapu Koko użyli jednocześnie tego samego ataku. Atak Tapu Koko z normalnej Aloli zetknął się z atakiem Pikachu w momencie, kiedy Tapu Koko z Ultra Ruiny użył tego samego ruchu i to mogło spowodować jakieś uszkodzenie w materii wymiaru, co przetransportowało Asha i Pikachu do innego wymiaru.

I najwidoczniej, żeby wrócić do normalnej Aloli, Ash i Pikachu będą musieli zawalczyć z alternatywnym Tapu Koko.

http://imageshack.us/photo/my-images/705/pokeiris.jpg
To niedopuszczalne! Ten trener powinien być winny! - Iris
Zgadzam się - Pikachu
Racja. - Scraggy
Przegrał. - Pansage
Co za łotr - Snivy
Tak. Oshawott, daj mu po twarzy Wodną Bronią - Emolga
zzzzz... (sen) - Oshawott
(facepalm) o rany - Emolga.
Odpisz
10.12.2018, 0:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.12.2018 0:50 przez Axel.)
Cytat:Gdzie Ash wylądował, w wymiarze Guzzlorda? Bo przez tego shiny Koko mam wrażenie, że to alternatywna Alola, wiecie ta w grach osiągalna z Lake of the Moone. Dlatego jest taka zniszczona i ponura, że nawet Tapu wyglądają tam mrocznie. Ciekawe czy pozostałą trójkę shiny-strażników też pokażą.
Skopiowali tutaj fabułę z gier. Ash wylądował w Ultra-Ruinach, które są zniszczonym Hau'oli. Zresztą pod koniec odcinka było widać zniszczoną Pokészkołę po tym dało się to rozpoznać.
Inna kwestia, że Dia jest odpowiednikiem Asha z innego wymiaru, więc poniekąd w końcu dane nam było zobaczyć dorastającego Asha, a więc może za kolejne 20 lat zobaczymy prawdziwego Asha w starszej wersji?
Odpisz
10.12.2018, 17:28
(9.12.2018 23:48)Nejo napisał(a):  
(9.12.2018 20:48)Magor napisał(a):  ciekawe czemu Ash zostal wyslany do wymiaru Dia (oprucz pomocy w pokonanu Guzzlorda)

Może to dlatego, że Tapu Koko i lśniący Tapu Koko użyli jednocześnie tego samego ataku. Atak Tapu Koko z normalnej Aloli zetknął się z atakiem Pikachu w momencie, kiedy Tapu Koko z Ultra Ruiny użył tego samego ruchu i to mogło spowodować jakieś uszkodzenie w materii wymiaru, co przetransportowało Asha i Pikachu do innego wymiaru.

I najwidoczniej, żeby wrócić do normalnej Aloli, Ash i Pikachu będą musieli zawalczyć z alternatywnym Tapu Koko.

Nie chodzilo mi o to w jaki sposub Ash przedostal sie do Ruin Aloli tylko w jaki celu bo nawet jesli tapu koko i jego lsniaca wersja nie byli swiadomi ze ich odpowiednik z alternatywnego swiata uzywa tego samego ataku (oczywiscie biorac ze twoja teoria jest prawdziwa) czego skutkiem jest wyrwa miedzywymiarowa czego tez mogli nie wiedziec w co watpie w obdwu przypadkach (uzycia ataku i samego faktu ze uzucie przez nich tego samego ataku otworzy portal) to i tak takie akcje nigdy nie sa przypadkowe tylko maja swoj cel wiec zastanawiam sie czy i jaki byl drugi cel podruzy asha do tego swiata (pierwszym bylo pokonanie UBka)

Mój fc 4313 4689 7522
Odpisz
10.12.2018, 17:46
(10.12.2018 17:28)Magor napisał(a):  (...) wiec zastanawiam sie czy i jaki byl drugi cel podruzy asha do tego swiata (pierwszym bylo pokonanie UBka)

Drugim było przedstawienie nam Zeraory Tongue

Serio, ale jeżeli to naprawdę Ultra Ruins, to od dzisiaj uznaję Tapu za Ultra Bestie :/
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Victoriatus
10.12.2018, 23:49
(10.12.2018 17:46)Ari napisał(a):  Serio, ale jeżeli to naprawdę Ultra Ruins, to od dzisiaj uznaję Tapu za Ultra Bestie :/
Chcesz mi powiedzieć, że nie złapałaś jeszcze wszystkich Tapu w beast Balle, tak jak być powinno? D:

Odpisz
11.12.2018, 8:09
Dawno tak dobrego odcinka nie było! Wreszcie ukazali Ultra Bestię jako złą istotę, a nie upchali w komiczny lub infantylny wątek (OK, Nihilego też miał fajną akcję).
Jeżeli chodzi o alternatywne rzeczywistości, to zdecydowanie wolę właśnie te w animcu SM, gdzie zgrabnie są wkomponowane w główną linię czasową niż ostatnie filmy, które są kompletnie z choinki urwane. Dia, głównie jego wygląd w retrospekcjach, wzór na czapce to smaczki na podstawie których fani już snują teorie - a to niby kolejny alternatywny Ash, a to jego ojciec itd.

Dzięki Bogu w Japonii nie było ostatnio żadnego trzęsienia ziemi, bo wycięliby po raz kolejny bardzo dobry odcinek.

[Obrazek: beautifulandbooold.png]
[Obrazek: sj2.png]
Czasami tak bywa... że rozbić się może nawet plastikowa butelka.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari
11.12.2018, 18:47
Brookens - nie kracz bo jeszcze nie wyemitowali drugiej części

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari
11.12.2018, 18:49
(10.12.2018 23:49)Victoriatus napisał(a):  Chcesz mi powiedzieć, że nie złapałaś jeszcze wszystkich Tapu w beast Balle, tak jak być powinno? D:

Ano nie, bo dla mnie to najbrzydsza z kulek, ale widzę jak popularna w śród fanów jest Tongue Ja Tapusy lubię, więc łapałam je w mojego ulubieńca, czyli:
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Victoriatus
11.12.2018, 18:57
(10.12.2018 17:46)Ari napisał(a):  
(10.12.2018 17:28)Magor napisał(a):  (...) wiec zastanawiam sie czy i jaki byl drugi cel podruzy asha do tego swiata (pierwszym bylo pokonanie UBka)

Drugim było przedstawienie nam Zeraory Tongue

Serio, ale jeżeli to naprawdę Ultra Ruins, to od dzisiaj uznaję Tapu za Ultra Bestie :/
To tez ale tak sobie mysle ze znajac takie akcje to pewnie Ash ma jakos wplynac na Dia (tak jak to bylo np z Paulem)

Mój fc 4313 4689 7522
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości