Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Anime Sun & Moon w Japonii
13.09.2018, 22:09
RE: Anime Sun & Moon w Japonii
(13.09.2018 14:17)Shad napisał(a):  I tu niespodzianka! Czyżby nowa eevolucja została potwierdzona? (wiadomo, muszą jakoś rozreklamować serię). I Ci co się obawiali już nie muszą, dostaniemy Hau (pewnie jako rywala dla Popielaczka). I mamy powrót Misty i Brocka, tylko co oni w Aloli będą robić? Jako że są na plakacie zapewne będą na dłuższy okres niż dwa odcinki.
W eeveelucję wątpię. Już po samym plakacie widać, że to ma być ewidentna promocja LGPE, a w tych grach Eevee-partner ewoluować nie może. Poza tym Pikachu i Eevee dostaną milijon nowych ataków i jakieś partnerskie ruchy, które muszą jakoś pokazać. Chociaż sam Eevee już mi bokiem wychodzi i fakt, że ma go posiadać Ash nieco mnie przeraża... Ale oprócz tego na plakacie same plusy. Poprzednie odcinki pokazały Brocka i Misty dość dobrze, więc ich powrót powinien wyjść dobrze. Chociaż nie chciałbym, żeby dołączyli do szkolnej grupy, lepiej żeby byli postaciami drugoplanowymi pojawiającymi się raz po raz. No i Hau. Choć wyskoczył nieco znienacka, Ashowi brakowało rywala, który kopnąłby go w Cheeksqueeka i zmusił do treningu.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ariba11
13.09.2018, 23:38
Szczerze to wątpię, Axel, żeby uwielbiający Malasady optymista stał się powodem, dla którego Ash postanowi ciężko potrenować. Jeśli już, to Gladion. Mam tylko cichą nadzieję, że z tym Eevee-nerdem (nerd zawsze ma takie rozczochrane fryzy) nie będzie tak samo, jak z Poipolem (czyli złapanie przez Asha, pozostanie w jego ekipie przez kilkanaście odcinków, a potem powrót do dziczy). Jak już mówiłem, jeden niezwykle rzadki Pokemon w ekipie Asha na stałe raczej nie zaboli, a Poipole byłby idealnym kandydatem, prawda?
Poza tym widać na tym plakacie Stuffula w towarzystwie Zespołu R. Coś mi mówi, że albo to dziecko Beweara, który każe mu pilnować swoich "przyjaciół" i wkrótce ewoluuje w Beweara (wtedy to będzie niezła dawka przytulasa bólu dla Rakietowców) albo powód, dla którego Bewear jest taki nadopiekuńczy w stosunku do nich.

http://imageshack.us/photo/my-images/705/pokeiris.jpg
To niedopuszczalne! Ten trener powinien być winny! - Iris
Zgadzam się - Pikachu
Racja. - Scraggy
Przegrał. - Pansage
Co za łotr - Snivy
Tak. Oshawott, daj mu po twarzy Wodną Bronią - Emolga
zzzzz... (sen) - Oshawott
(facepalm) o rany - Emolga.
Odpisz
14.09.2018, 13:19
Jeśli Ash faktycznie będzie miał Eevee, to prawdopodobnie będzie też chciał zdobyć ten specjalny Kryształ Z.
Co do odcinka o Dolinie Pikachów... Może wkońcu wyjaśni się dokładniej, dlaczego Mimikyu tak nie znosi Pikacha. Ciekawe, czy to tylko TEN Mimikyu, czy wszystkie? Może jak był młodszy, to dostał bęcki od Pikacha i teraz chce się mścić?
A co z wątkiem Ultra-Bestii? Chyba go nie zakończyli? Będą kolejne wezwania na misje?
Odpisz
14.09.2018, 15:50
1. Cóż, Ilima już ma Eevium-Z. Zakładam, że aby zdobyć taki kryształ, Ash będzie musiał się zmierzyć z całą ósemką Eeveelucyjnych Trenerów ^^".
2. Kto wie? Może rzeczywiście w Dolinie Pikachu jest coś, co ma związek z szaloną nienawiścią Mimikyu.
3. Też mnie to ciekawi. Przecież zostali jeszcze Pheromosa, Kartana oraz Guzzlord.

http://imageshack.us/photo/my-images/705/pokeiris.jpg
To niedopuszczalne! Ten trener powinien być winny! - Iris
Zgadzam się - Pikachu
Racja. - Scraggy
Przegrał. - Pansage
Co za łotr - Snivy
Tak. Oshawott, daj mu po twarzy Wodną Bronią - Emolga
zzzzz... (sen) - Oshawott
(facepalm) o rany - Emolga.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ariba11
15.09.2018, 14:26
https://www.youtube.com/watch?v=osKzhZ9KzvM

HeartHeart PG is my senpaiHeartHeart
Mój fc 4313 4689 7522
Odpisz
16.09.2018, 10:04
Ta pioseneczka od 30 sekundy w trailerze to czyżby theme z nowego openingu?
Oby tylko nowa seria nie miała podtytułu „Let’s go!”, bo wtedy już padnę na ryj.

[Obrazek: beautifulandbooold.png]
[Obrazek: sj2.png]
Czasami tak bywa... że rozbić się może nawet plastikowa butelka.
Odpisz
16.09.2018, 11:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.09.2018 12:01 przez Victoriatus.)
edit: trup, niedoczytanie

Odpisz
16.09.2018, 12:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.09.2018 12:48 przez Makion.)
(16.09.2018 10:04)Brookens napisał(a):  Ta pioseneczka od 30 sekundy w trailerze to czyżby theme z nowego openingu?

To jest z obecnego endingu Smile

Po plakacie widzę, że sezon będzie inspirowany let's go. Oby nie poświęcili temu za dużo czasu. Tongue Ciekawe jakie role dostaną Brock i Misty? Już przy obecnej grupie Mallow i Sophocles są często pomijani, to przy obecności starej pary, Lana i Kiawe chyba też zostaną zepchnięci na dalszy plan... akurat oni mogą z nimi konkurować Wink
Odpisz
18.09.2018, 10:58
Ten Eevee bez nowej przemiany będzie jedynie narzędziem do promocji lgpe, a w lidze Aloli smoki Ryukiego odgryzą mu łeb :/
Ale liczę na odrobinę polotu w anime, taki Battle bond na linii Brock-Toxicroak (nazwa robocza Bro-xicroak) mile by mnie zaskoczył. :v
Odpisz
19.09.2018, 20:20
(13.09.2018 22:09)Axel napisał(a):  
(13.09.2018 14:17)Shad napisał(a):  I tu niespodzianka! Czyżby nowa eevolucja została potwierdzona? (wiadomo, muszą jakoś rozreklamować serię). I Ci co się obawiali już nie muszą, dostaniemy Hau (pewnie jako rywala dla Popielaczka). I mamy powrót Misty i Brocka, tylko co oni w Aloli będą robić? Jako że są na plakacie zapewne będą na dłuższy okres niż dwa odcinki.
W eeveelucję wątpię. Już po samym plakacie widać, że to ma być ewidentna promocja LGPE, a w tych grach Eevee-partner ewoluować nie może. Poza tym Pikachu i Eevee dostaną milijon nowych ataków i jakieś partnerskie ruchy, które muszą jakoś pokazać. Chociaż sam Eevee już mi bokiem wychodzi i fakt, że ma go posiadać Ash nieco mnie przeraża... Ale oprócz tego na plakacie same plusy. Poprzednie odcinki pokazały Brocka i Misty dość dobrze, więc ich powrót powinien wyjść dobrze. Chociaż nie chciałbym, żeby dołączyli do szkolnej grupy, lepiej żeby byli postaciami drugoplanowymi pojawiającymi się raz po raz. No i Hau. Choć wyskoczył nieco znienacka, Ashowi brakowało rywala, który kopnąłby go w Cheeksqueeka i zmusił do treningu.

Jak dobrze rozumiem będzie to ostatni sezon na wyspie Alola? Wraz z ostatnim Openingiem i Endingiem bo to będzie już czwarty Smile

A tak btw, jak pewnie już wiecie lub też nie, 2 tygodniowa przerwa jest również spowodowana podwójnym odcinkiem Boruto w najbliższy czwartek Smile
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości