Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Anime Sun & Moon w Japonii
23.12.2017, 18:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.12.2017 18:14 przez Makion.)
RE: Anime Sun & Moon w Japonii
A to nie cała seria SM jest komediowa? Torracat jeszcze byłby znośny, ale do "bohaterskiego" charakteru kociaka, Incineroar kompletnie nie pasuje, więc najprawdopodobniej będzie powtórka z BW: Torracat, Rowlet i Popplio. Z Rowletem nie ma takiego problemu, że jest clownem serii, tylko to że jest drugim Piplupem, czyli jest najpopularniejszy ze swojej linii, a szkoda, bo ciekawi mnie, jak przedstawiliby Decidueye w animacji. Nawet mogliby zrobić z nim epizod i nie musiałby być ten Ashowy. W każdym razie, GF chyba niespodziewali się że sowa będzie lubiana, bo widać że jedynie skupiają się na linii ewolucyjnej Littena. Podobno Froakie był pupilkiem GF w czasie 6 generacji i wcale się nie dziwię, że był promowany gdzie się da.
Odpisz
28.12.2017, 14:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.12.2017 11:10 przez KNB1307.)
Nowy zwiastun:

Galeria:
http://filb.de/anime/sm/056

i to:

Czyli co teraz po szkole będą zakładać obcisłe kombinezony i latać po mieście za bestiami? Naprawdę nie poznaję tego anime.

Nowy tytuł:
Episode 1001: Don't Cry-de, Mareanie!

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
28.12.2017, 15:14
(28.12.2017 14:48)KNB1307 napisał(a):  Czyli co teraz po szkole będą zakładać obcisłe kombinezony i latać po mieście za bestiami? Naprawdę nie poznaję tego anime.

Witaj w klubie, też mnie to trochę zdziwiło. Choć muszę przyznać, że Lillie w kombinezonie wygląda całkiem w porządku...

http://imageshack.us/photo/my-images/705/pokeiris.jpg
To niedopuszczalne! Ten trener powinien być winny! - Iris
Zgadzam się - Pikachu
Racja. - Scraggy
Przegrał. - Pansage
Co za łotr - Snivy
Tak. Oshawott, daj mu po twarzy Wodną Bronią - Emolga
zzzzz... (sen) - Oshawott
(facepalm) o rany - Emolga.
Odpisz
28.12.2017, 17:39
A Sophoclesowi zabrakło smoka, czy jest zbyt *puszysty*, żeby dzwigało go coś innego niż Metang?
Odpisz
28.12.2017, 18:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.12.2017 18:46 przez Axel.)
(28.12.2017 14:48)KNB1307 napisał(a):  Czyli co teraz po szkole będą zakładać obcisłe kombinezony i latać po mieście za bestiami? Naprawdę nie poznaję tego anime.
No też jestem zdziwiony. Kiedy to anime stało się czadowe? Cool . Następne odcinki szykują się dość ciekawie. Najbardziej czekam na odcinek z Jamesem. Dotychczas wszystkie odcinki, w których zegnal lub prawie-żegnał swojego Pokemona były świetne, ten szykuje się nie gorzej. Pościg za UB interesuje mnie nieco mniej, chociaż Bewear vs Przerośnięty Komar wygląda ciekawie. Marshadow? Eee, nie lubię go zbytnio. Zresztą wcisnęli go do filmu 20., więc chyba w anime nie musiał się pojawiać... No i wygląda na to, że Team Skull i Ula'Ula przesunięte na termin "może za pół roku", czyli nie ma co się spodziewać rychlego końca generacji.

A tak na marginesie. Co to za Pokémon za Jamesem? Jakoś nie poznaję tego cienia.
[Obrazek: DP154.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari
29.12.2017, 9:23
Wygląda jak mieszanka Alolańskiego Exeggutora (ogon) z Tyrantrumem i Guzzlordem.

FC: 4227-3480-7541
IGN VI Gen : Ravy
IGN VII Gen: Alciel

Operacja Shiny Dex rozpoczęta.
Odpisz
29.12.2017, 11:37
To tylko James fantazjuje o tym jak fajnie byłoby złapać jakiegoś maga rzadkiego pokemona by podlizać się szefowi Big Grin Chociaż, jak Misty marzyła o złapaniu morskiego potwora w serii Master Quest...
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
to po 11-tu latach doczekaliśmy się Maga Gyaradosa :O Może to zapowiedź 10 generacji?
Odpisz
29.12.2017, 11:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.12.2017 13:49 przez KNB1307.)
Według mnie wygląda jak zarośnięty Haxorus (może nowe formy regionalne dojdą i wtedy się dowiemy).
Było sporo takich wpadek jak ta z Mega Gyaradosem (najdłużej chyba na Exeggutora czekaliśmy):
[Obrazek: tumblr_obbdmcu2Go1tjyp7eo1_500.jpg]

Ciekawe czy pokażą to w anime:
[Obrazek: tumblr_p1dhdlfWQ01rxenr3o1_500.jpg]

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Victoriatus, Ari, AliVix
30.12.2017, 21:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.12.2017 21:33 przez Blaze.)
(28.12.2017 18:18)Axel napisał(a):  
No też jestem zdziwiony. Kiedy to anime stało się czadowe? Cool . Następne odcinki szykują się dość ciekawie. Najbardziej czekam na odcinek z Jamesem. Dotychczas wszystkie odcinki, w których zegnal lub prawie-żegnał swojego Pokemona były świetne, ten szykuje się nie gorzej. Pościg za UB interesuje mnie nieco mniej, chociaż Bewear vs Przerośnięty Komar wygląda ciekawie. Marshadow? Eee, nie lubię go zbytnio. Zresztą wcisnęli go do filmu 20., więc chyba w anime nie musiał się pojawiać... No i wygląda na to, że Team Skull i Ula'Ula przesunięte na termin "może za pół roku", czyli nie ma co się spodziewać rychlego końca generacji.

A tak na marginesie. Co to za Pokémon za Jamesem? Jakoś nie poznaję tego cienia.
[Obrazek: DP154.jpg]

Najbliżej temu czemuś do Feraligatr'a tylko może Alolan form

Bewear vs UB-02 Absorption o.O coraz ciekawsze się to Anime robi względem poczatkówSmile
Odpisz
5.01.2018, 18:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.01.2018 20:11 przez KNB1307.)
Nowe tytuły z serebii.net:
Episode 1002: Mallow & Lana: Bittersweet Memories!
Episode 1003: Lillie is Soaring Through The Air! The PokéSled Jump Tournament
Episode 1004: Set Off! You Are Our Ultra Guardians!

Drugi zwiastun:

Zwiastun, galeria i coś czego twórcy nie powinni robić

https://filb.de/anime/sm/057

[Obrazek: 462.jpg]

zwycięzca w kategorii mina odcinak: Rowlet
[Obrazek: 081.jpg][Obrazek: 088.jpg]

Czyli doczekamy się ewolucji i będzie z nimi w zespole ultra bestia (też ma ten znaczek na szyi)
[Obrazek: corocoro2181.jpg]

Odpisz
11.01.2018, 20:13
Fani Torracata mogą świetować. Jak w 5,6 i 7 nie mogłem liczyć na trawiastego startera, to niech w 8 będzie na najwyższej formie. Trudno, liczyłem na Decidueye w animacji, ale chyba się nie doczekam
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari, Victoriatus, Hidoi
12.01.2018, 20:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.01.2018 20:12 przez Ari.)
Jakoś po zapowiedzi odcinka spodziewałam się większej klapy, ale ten mnie pozytywnie zaskoczył. Można było posłuchać prawdziwego głosu Rotoma, a nie tego elektronicznego - brawa twórcą za zwrócenie uwagi na taki drobny szczegół Big Grin Zaskoczyła mnie wyjątkowa płynność kreski jak na taki fillerowy odcinek. Do tego smaczek w postaci Marshadow. Ciekawe czy odegra tu w przyszłości jakąś ważniejszą rolę, czy jednak jego epizod skończy się na filmie. Chyba tylko jedna rzecz mnie raziła - trochę nieładnie, że Joy się nie poznała, iż pralka jest nawiedzona przez Rotoma. W Końcu kto jak nie ona ma mieć największą wiedzę o pokemonach?

Nah, jeszcze dwa odcinki i w końcu Ash z załogą udadzą się na Ula'ula Smile (choć to pewnie tylko na jeden odcinek, ale zawsze coś). Sądzę, że nie przypadkowo za pierwszą lokację tam, wybrali Mount Lanakila - może chcą pokazać jak Góra Zwycięstwa wyglądać będzie przed i po zbudowaniu tam ligi, bądź ma natchnąć Kukuiego by właśnie tam ją umiejscowić?

Ależ mnie ciekawi starcie Buzzwole vs Bewear. Misiek w końcu trafi na godnego rywala - proszę, niech ich spotkanie nie skończy się na tym co pokazali w zapowiedzi D:

Czyli lada odcinek ewolucja - o ile Torracat dalej zostaje uroczym kotem, tak nie śpieszno mi do zobaczenia jego finalnej - człekokształtnej formy :/ Pojawić się może, ale nie u boku Asha.

Już wcześniej miałam to powiedzieć - śpiący Rowlet wygląda jak wańka-wstańka
I jeszcze jedno na plus odcinka: zdjęcie wykonane przez Rotoma jest z innej perspektywy - naprawdę się postarali Big Grin
[Obrazek: 031.jpg]

[Obrazek: LmT11D0.png][Obrazek: 2e4qWwB.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Makion
14.01.2018, 13:51
Drugi zwiastun:

przez ten skan ciągle zastanawiam się jakie anime oglądam pokemony czy power rangers Huh

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Hidoi
14.01.2018, 16:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.01.2018 16:02 przez Makion.)
(14.01.2018 13:51)KNB1307 napisał(a):  przez ten skan ciągle zastanawiam się jakie anime oglądam pokemony czy power rangers Huh

Go, go Pokesentai!

Te fillery przed wątkiem Ultra Power Rangers przedstawiają się okropnie, aż się nie chce tego oglądać... epizod z Mearenie to już ostatni, czy zostało coś przed UB?

Sytuacja z Poipole kojarzy mi się z rdzeniem Zygarde, będzie się wlekł za rendżersami, bardzo słaby w walce, ale zżyje się z Ashem do takiego stopnia, że gdy będzie zagrażało mu życie (np. podczas walki z Ultra bestią), Poipole nauczy się Smoczego Pulsu, ewoluuje, a po zakończeniu arcu opuści drużynę. Taki scenariusz przewiduję, co do tej bestii
Odpisz
14.01.2018, 16:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.01.2018 17:11 przez Axel.)
Nie bardzo rozumiem hejt na strój bohaterów. Przecież taki sam pojawił się w grach, to chyba dobrze, że twórcy się na nich wzorują, c'nie? Zresztą, powinni do tego stroju jeszcze dodać tę wielką, niepraktyczną czapkę.
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Poza tym zwracacie uwagę na szczegóły, a umykają wam ważne rzeczy. Ważne rzeczy jak to, że w anime znacznie pomniejszyli Wicke malasady Tongue
A co do Poipole'a, to mam nadzieję, że nie będzie tak jak napisał Makion. No bo który raz byśmy widzieli taki motyw? Pięćsetny? Akurat braku kreatywności twórcom SM zarzucić się nie da, więc mam nadzieję, na coś ciekawszego Big Grin
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: Nejo, 2 gości