Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon
Nowości na stronie

Anime Sun & Moon w Japonii
23.04.2017, 1:50
RE: Anime Sun & Moon w Japonii
Ooo Delia wraca no no, pierwszy odcinek który obejrzę po długiej przerwie. W zwiastunie Team skull widać że w końcu, a raczej mam taką nadzieję będzie się działo. Fajnie by było jak by nie wyjechała od razu po odcinku tylko została na parę tak z minimum trzy.

[Obrazek: Alan_Card.png]

Taktyczny Numer GG: 59153270

Pokemon AMV by Mr. Parnassus
Zapraszam na mój kanał YouTube !!!!!!!!!!!!!
Link poniżej
Big Grin
KLIKNIJ TUTAJ

Musze sobie zrobić nową kartę trenera tylko pomysłu brak
Odpisz
23.04.2017, 9:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: Dzisiaj 9:04 przez KNB1307.)
Drugi zwiastun:

Czy ja widzę Asha odrabiającego pracę domową? Czy to anime o pokemonach czy o zwykłym życiu nudnego dzieciaka?

Chyba niechcący ujawnili które pokemony Asha i zespołu R przejdą ewolucję:
http://www.pokebeach.com/2017/04/ash-vs-...anslations

[Obrazek: wz6EppS.jpg][Obrazek: wfMO9l1.jpg]
Odpisz
23.04.2017, 12:04
(23.04.2017 9:35)KNB1307 napisał(a):  Czy ja widzę Asha odrabiającego pracę domową? Czy to anime o pokemonach czy o zwykłym życiu nudnego dzieciaka?
Ludzie marudzili że w ogóle nie pokazują co Ash robi w wolnych chwilach i że jest za mało życia codziennego to się w końcu doczekali i mają to co chcieli.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Frogadier, Axel, Piotrek1113, Ari
23.04.2017, 14:28
Ja te jestem lekko rozczarowany tą serią :/ Jest zabawnie, mimika postaci jest czasami rozbrajajaca, ale dla mnie pokemony to głównie walki, a tutaj jedyną sensowną walka była walka Ash vs Hala, serio fajnie wyszła, ostatecznie walka z Tapu koko i totemem, i to tyle. Skoro wybrali życie szkolne jako główny motyw w tej serii to mogli to wykorzystać, przecież fajnie by się oglądało sparingi uczniów w ramach zajęć, szkoda że nie poszło to w tym kierunku. Szkoda że Ash nie ma celu Sad mam nadzieję że w odcinku w którym Sophocles odchodzi nastąpi przełom, coś ruszy do przodu

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Frogadier
23.04.2017, 17:39
(23.04.2017 14:28)amaretasu napisał(a):  Ja te jestem lekko rozczarowany tą serią :/ Jest zabawnie, mimika postaci jest czasami rozbrajajaca, ale dla mnie pokemony to głównie walki, a tutaj jedyną sensowną walka była walka Ash vs Hala, serio fajnie wyszła, ostatecznie walka z Tapu koko i totemem, i to tyle. Skoro wybrali życie szkolne jako główny motyw w tej serii to mogli to wykorzystać, przecież fajnie by się oglądało sparingi uczniów w ramach zajęć, szkoda że nie poszło to w tym kierunku. Szkoda że Ash nie ma celu Sad mam nadzieję że w odcinku w którym Sophocles odchodzi nastąpi przełom, coś ruszy do przodu

Ja tak samo, szkoda że tak jak tu podałeś nie ma żadnych sparingów z uczniami albo jakiś turniej by siadł między szkolny. teraz by idealnie pasował, nowe pokemony Asha by miały szanse potrenować a my widzowie walki których tak bardzo brakuje w tej serii, chodź XY też cierpiało na małą ilość walk i zero pobocznych turniejów co mi się nie podobało. Jeszcze jest nadzieja może w końcu coś się ruszy team skull teraz będzie i może od teraz będzie ciekawiej. Tylko dalej ubolewam że ta Lilie jest jakaś taka nijaka Sad ,zero porównania z tą z gier.

[Obrazek: Alan_Card.png]

Taktyczny Numer GG: 59153270

Pokemon AMV by Mr. Parnassus
Zapraszam na mój kanał YouTube !!!!!!!!!!!!!
Link poniżej
Big Grin
KLIKNIJ TUTAJ

Musze sobie zrobić nową kartę trenera tylko pomysłu brak
Odpisz
Dzisiaj, 14:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: Dzisiaj 14:28 przez KNB1307.)
No i się doczekaliśmy (ma się w tym odcinku pojawić Gladion):
Episode 970: Get Out! Red Eyed Lycanroc!

Do tego znalazłam takie oto skany na facebooku Pokemon Global News:
[Obrazek: xGpvFpM.png]
[Obrazek: U9rRNG2.png]

Po tym na 100% jestem pewna że jeśli Rockruff przejdzie ewolucję to Ash będzie miał Lycanroca Midday Form.
I to by się nawet z tym zgadzało:
http://www.pokebeach.com/2017/04/ash-vs-...anslations

[Obrazek: wz6EppS.jpg][Obrazek: wfMO9l1.jpg]
Odpisz
Dzisiaj, 17:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: Dzisiaj 17:40 przez Cebulak1234.)
Teraz to pewne że Ash będzie miał Midday From,ciekawe czy Gladion będzie mieć taki sam charakter co w grach.

Jeszcze opisy:

http://i.imgur.com/8KLCoNU.jpg

Opponent 3: A mysterious Lugarugan Trainer: His name is Gladio!
A mysterious Trainer that uses a Lugarugan and a Blacky arrives in town! What is this Trainer with the black Z-Ring capable of?!

The lump of rock bathed in the Z of the blue moon will now... seal off the collapsing world!

"Come Forth, Lugarugan with the Crimson Look!!" airs May 18th!

http://i.imgur.com/JQgmn4N.jpg

Lugarugan's Z-Move is super strong!!
Lugarugan uses the Rock type Z-Move! The other half of this duo, Gladio, is tough as well!!

The Rock type Z-Move, "World's End Fall"
Enormous rocks strikes the opponent from the air!!

Gladio is super skilled as well!!
Gladio is so strong there's been talk about it in town, so Satoshi immediately challenges him to a battle! How will Satoshi go up against the Rock type Z-Move, which he has never seen before?!

What are Gladio and Lugarugan's secrets?!
Let's take a look at the powerful Gladio's secrets:
Secret 1: Lugarugan is Iwanko's goal!!
Lugarugan is the form Iwanko takes after evolving. Satoshi's Iwanko is training to become stronger, and this is the goal it aims for!
There's also a Midday Form: Which form will Satoshi's Iwanko eventually evolve into?!
Secret 2: Gladio is Lilie's brother!!
Even though they are siblings, it has apparently been a long time since Gladio and Lilie last met. Just why is it that Gladio is traveling...?

(Satoshi: I'll become much stronger too!!)

A więc Gladion będzie głównym rywalem Asha(to było do przewidzenia) oraz czy brak typu Null oznacza inną fabułę anime od gier?
Odpisz
Dzisiaj, 20:21
Jeszcze nie skreślajmy Syntetycznego Pokemona, Cebulak. Kto wie, może się pojawi w serii odcinków dotyczących Zespołu Skull i Fundacji Aether.

http://imageshack.us/photo/my-images/705/pokeiris.jpg
To niedopuszczalne! Ten trener powinien być winny! - Iris
Zgadzam się - Pikachu
Racja. - Scraggy
Przegrał. - Pansage
Co za łotr - Snivy
Tak. Oshawott, daj mu po twarzy Wodną Bronią - Emolga
zzzzz... (sen) - Oshawott
(facepalm) o rany - Emolga.
Odpisz
Dzisiaj, 20:33
Gladion wygląda kozacko! W jutrzejszym odcinku pokażą się rodzice naszych bohaterów. Po zapowiedzi widać, że poznamy matkę Lany. Pewnie tylko Lillie będzie sama bo nikt do niej nie przyjedzie. Jak widać twórcy jej to wynagrodzą i zaaranżują jej wkrótce spotkanie z bratem.

To, że Gladion będzie mieć Lycanroca, moim zdaniem nie oznacza że nie ma/nie zdobędzie Nulla. Bardziej ciekawi mnie posiadany przez niego Z-Kryształ. Skalny? Może powie Popielaczkowi, że Olivia takie "rozdaje" i nasz bohater wyruszy na kolejny trial. Nie ma co ukrywać, Ashowi przydałby się ten kryształ (: Też uważam, że Rockruff Asha przeobrazi się w Midday Form i sądzę, że zrobi to podczas bitwy właśnie z Olivią, a dokładniej jej Lycanroc'iem.

Jutro ma się pojawić nowa scena w endingu:
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Ty co jakiś cień nadziei, że Delia zostanie na dłużej? No i po co do licha Rotomowi te sztućce? xD
Odpisz
Dzisiaj, 21:09
No i wreszcie jest to na co czekałem, Gladion w anime (który jest jedną z moich ulubionych postaci).
W sumie przewiduje że wątek rywalizacji będzie podobny do tego z Garym, Gladion zazwyczaj powygrywa, ale w najważniejszej walce to Ash pokaże kto rządzi. Oczywiście połączą siły do walki z mamuśka.
Swoją drogą, zastanawia mnie sam Null, well, null nullem, ale Silvaly, ten pok stoi na poziomie Tapusów i besti, które w anime są potwierdzone jako legi.
Piakchu rywalizuje z legendą od początku, główny rywal Asha który może mieć legendę, ja rozumiem że to nie są legendy tak silne jak Darkrai, Deoxys itp. No ale ciągle główny rywal Asha może reprezentować nawet poziom bliski Tobiasowi, w takim tępię słoneczno księżycowy popiół pozamiata jeszcze podłogę XY&Z a może i nawet Sinnoh.

Może jestem przesadnie optymistyczny, ale obecnie wygląda to tak jakby seria miała duży potencjał, i w przeciwieństwie do BW, które go perfekcyjnie z*bało, planuje go wykorzystać.
Szczególnie że walki z Ultrabestiami to idealna okazja do powrotu starszych koksów Asha.
Odpisz
Dzisiaj, 21:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: Dzisiaj 21:26 przez Axel.)
Najpierw walka Skullowców i Rocketsów, a zaraz po tym Gladion? Wygląda na to, że Alola się budzi! I to jeszcze dość wcześnie jak na naszego tasiemca. Tylko ten odcinek z Sophoclesem pomiędzy nie pasuje, ale biorąc pod uwagę, że gdy Japończycy dają "Pożegnanie" w tytule to do pożegnania zazwyczaj nie dochodzi to może być tytuł-podpucha. Niemniej, pojawia się Gladion, jego relacja z Lillie jest podkreślona, więc Lusamine możemy być pewni, a skoro Lusamine to i Ætherowców. Cały wątek z Nebbym i Nullem pewnie chcą przerzucić na później, żeby bohaterowie nie łazili z legendami. A może szykują nam odcinek, w którym pokażą jak Lillie i Gladion je zdobyli? Widziałbym to, zwłaszcza, że historia Lillie wydaje się być "cofnięta" w stosunku do gier.
A skąd Gladion na Rockium Z? Od Zespołu Skull oczywiście. Skoro w jednym z odcinków ma być walka o Kryształ, to Skullowcy jakieś mają Big Grin

PS. Gladion trzyma Ultra Balla! Twórcy przypomnieli sobie, że inne Balle istnieją! Do tej pory można było odnieść wrażenie, że inne Balle tylko się produkuje, a i tak nikt ich nie używa.

[Obrazek: 29486.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Maddox
Dzisiaj, 22:46
Omg, Mistrz Gladion wkracza do akcji! Po jego chyba najbardziej evil wyglądzie ze wszystkich rywali Asha w historii wnioskuję iż próbują tutaj jakby pokazać jego historię od jeszcze wcześniejszego momentu niż ta w grze, gdy już posiadał Nulla, możliwe też iż to dlatego obecnie nie będzie go posiadać.

W Sun/Moon grach Gladion już podczas pierwszego spotkania ma wątpliwości co do swojej drogi życiowej i nie jest tak naprawdę zły. Tutaj to wręcz można by pomyśleć że to on jest liderem całego Teamu, Guzma nigdy aż tak hiper-evil nie wyglądał, nawet podczas swoich charakterystycznych scenek śmiechowych. Gladion chyba lubi być złym chłopcem i się z tym nie kryje. Jeden poczek to ta zła forma Lycanroca, podkreślona istotność jego czerwonych oczu. Drugi typ mroczny, także posiadający czerwone oczy. Omg, i see what you did there. I ten ciemny zaułek. Holy guacamoli.

Jak dla mnie easily najlepszy odcinek w tej serii tuż na horyzoncie ziomale i Panie Guzmo.

O tym odcinku - https://www.youtube.com/watch?v=2bzfywo1MXc
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: Nejo, 2 gości