Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Anime Sun & Moon w Japonii
8.02.2018, 13:41
RE: Anime Sun & Moon w Japonii
Nowy Opening zdecydowanie na plus. Nowy ending? Nie wiem, poprzedniego nie lubiłem, ale chociaż brzmiał ciekawie. Ten ciężej ocenić.

Sam odcinek natomiast... graficznie zły nie był. Lepiej niż parę ostatnich, które po prostu wypadały słabo, za to treść była po prostu dziwna. Power Rangersów można było całkowicie pominąć a nowe wdzianka przywdziać po za kadrem. Przez to, co zaoferowali tylko czekałem aż zbudują megazorda. Po za tym jednak złego słowa nie powiem. Nie było katastrofy, a sam Buzzwole wypadł nawet zadowalająco (team Pheromosa). Ciekawe przez ile odcinków Poipole będzie fundować Pikaczowi zawał, zanim Ash się zorientuje.

p.s. Winda okazała się być na Melemele, więc chyba nie trafiłem z tym Megalopolis. Cieszy mnie to niezmiernie Big Grin

FC: 3797 9339 3656
[Obrazek: v1s7Ewb.jpg][Obrazek: ZPC0Ixw.jpg]
Odpisz
8.02.2018, 13:45
(8.02.2018 13:41)Victoriatus napisał(a):  p.s. Winda okazała się być na Melemele, więc chyba nie trafiłem z tym Megalopolis. Cieszy mnie to niezmiernie Big Grin

A ja nie trafiłam w Fundację Big Grin

Jest już galeria: http://filb.de/anime/sm/061

To jakiś błąd graficzny? Czemu ten jeden ball tak się wyróżnia?
[Obrazek: 247.jpg]

Kocham ten moment Big Grin
[Obrazek: 467.jpg]

Nagroda w kategorii "Mina odcinka" wędruje do...
[Obrazek: 599.jpg]

[Obrazek: LmT11D0.png][Obrazek: 2e4qWwB.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307
8.02.2018, 14:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.02.2018 14:12 przez Makion.)
Czy ktoś wspominał o megazordzie?
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Victoriatus napisał(a):p.s. Winda okazała się być na Melemele, więc chyba nie trafiłem z tym Megalopolis. Cieszy mnie to niezmiernie Big Grin
Ari napisał(a):A ja nie trafiłam w Fundację Big Grin

A jednak mam całą rękę i dobrze rozszyfrowałem, że scena z windą służy do transformacji Ultra Rendżers Tongue
i nie jest to Megalopolis, czy Fundacja. Mam tylko nadzieję, że Megalopolis będzie faktycznie wielką metropolią, a nie Mikro- korytarzopolis. Trzeba później obejrzeć odcinek w full hd, rawy ciężko się ogląda
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari, Hidoi
8.02.2018, 22:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.02.2018 23:43 przez KNB1307.)
Bo ten ball wziął Ash do łapy - wiedzieli że jak weźmie to zepsuje to podrzucili podróbkę która aż woła weź mnie Tongue
Ari - Ciekawe ile jeszcze rzeczy z twojego komiksu się sprawdzi - zaczynam się ciebie bać

Szczerze nie spodziewałam się że ta winda będzie w szkole a może jeszcze w ich domach są poukrywane - kto wie co jeszcze Lusamine zdążyła zrobić skoro nikt nie widział jak montują tą windę i resztę Tongue
Fajnie że w openingu jest Gladion - czyli jeszcze się pojawi (oby nie dołączył do ekipy w obcisłych kombinezonach).
Biedactwo jak tam ciemno (oby to nie było Ultra Megalopolis bo wtedy guzik zobaczymy):
[Obrazek: QzFlIyB.png]

Do nowych tytułów wyszły też ciekawe obrazki (chyba tym razem doczekamy się tej postaci - poprzedni tytuł z nim był fałszywką na którą nawet serebii.net się nabrało)
Znalazłam coś takiego podpisane "Sailor Mallow" (w sumie u dziewczyn bardziej to pasuje niż power rangers)
[Obrazek: tumblr_p3u5ojQIAS1rxenr3o1_500.gif][Obrazek: tumblr_p3u5ojQIAS1rxenr3o2_500.gif]

http://maskedkitsune.tumblr.com/post/170...lor-mallow

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari
9.02.2018, 0:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 9.02.2018 0:53 przez Ari.)
(8.02.2018 14:10)Makion napisał(a):  Mam tylko nadzieję, że Megalopolis będzie faktycznie wielką metropolią, a nie Mikro- korytarzopolis.

Fakt, wszystko tam zabarykadowali jakby miało ich to w jakiś sposób uchronić przed gniewem poków czy bestii... A miasto naprawdę jest przeogromne - świetnie to widać ze schodów w Megalo Tower. KNB, to rzeczywiście wygląda jak Megalopolis. Do tego patrząc na zachowanie Poipole w openingu i w odcinku, można stwierdzić, że ciągnie go do światła, albo go nawet fascynuje, bo w domu go nie ma.

Gladion, nie mów mi... w pierwszym momencie jak zobaczyłam ten obrazek to się zastanawiałam po co do diabła Silvally'emu założyli rękawiczki, aż się zorientowałam, że to Umbreon... wstyd mi Shy
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307
9.02.2018, 20:27
Byłem szczęśliwy że w końcu poświęcą arc na ultra bestie, ale dziwnie to się ogląda, przynajmniej ten najnowszy odcinek. Nie przeszkadza mi w tej serii bardziej komediowy klimat, ani te dziwne miny, ale coraz mniej jest pokemonów w pokemonach :/ najnowszy odcinek był jak parodia czarodziejki z księżyca i power rangers, niewiele to miało wspólnego z pokemonami, zupełnie jakby to było anime o magicznych straznikach łapiących dziwne potwory. Brakuje mi tego za co kocham pokemony, czyli efektowne walki o odznaki albo nawet te triale, ewolucję i łapanie nowych pokemonów... Oby następna seria skupiła się na tym. Ogólnie spoko odcinek, buzzwole wypadł fajnie, szkoda że wszyscy z nim nie walczyli, miałem nadzieję że będzie takim zagrożeniem jak nihilego, przy nim wypadł słabo

Odpisz
11.02.2018, 12:36
A może wysłał go Team Skull by odebrał kryształ?

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
13.02.2018, 21:23
(9.02.2018 20:27)amaretasu napisał(a):  Byłem szczęśliwy że w końcu poświęcą arc na ultra bestie, ale dziwnie to się ogląda, przynajmniej ten najnowszy odcinek. Nie przeszkadza mi w tej serii bardziej komediowy klimat, ani te dziwne miny, ale coraz mniej jest pokemonów w pokemonach :/ najnowszy odcinek był jak parodia czarodziejki z księżyca i power rangers, niewiele to miało wspólnego z pokemonami, zupełnie jakby to było anime o magicznych straznikach łapiących dziwne potwory. Brakuje mi tego za co kocham pokemony, czyli efektowne walki o odznaki albo nawet te triale, ewolucję i łapanie nowych pokemonów... Oby następna seria skupiła się na tym. Ogólnie spoko odcinek, buzzwole wypadł fajnie, szkoda że wszyscy z nim nie walczyli, miałem nadzieję że będzie takim zagrożeniem jak nihilego, przy nim wypadł słabo

Czegoś takiego jak w XY i XYZ nie? Te mroczne charaktery, ta muzyka te walki Smile
I ta dramaturgia Smile
Odpisz
13.02.2018, 23:03
I ten sam zawód z ligą Wink

Nawiasem mówiąc, ciekawe jaki anti-climax czeka nas w tej serii, skoro ligi jako takiej nie ma.

FC: 3797 9339 3656
[Obrazek: v1s7Ewb.jpg][Obrazek: ZPC0Ixw.jpg]
Odpisz
13.02.2018, 23:20
(13.02.2018 21:23)Xenonn napisał(a):  Czegoś takiego jak w XY i XYZ nie? Te mroczne charaktery, ta muzyka te walki Smile
I ta dramaturgia Smile
I ta kompletnie antyklimatyczna liga zrobiona na odczepkę Heart. Ale ogólnie S/M jak na razie ma podobną budowę do XY, po 50 odcinkach akcja dopiero się zaczyna. Wydaje się że z łapaniem poków będzie podobnie i pełny skład Ash skompletuje dopiero zaraz przed ligą (czy co będzie zamiast ligi). Nie zdziwiłbym się też jakbyśmy dostali specjalną podserię o Zespole Skull na sam koniec, wzorem BW i XY. Przynajmniej na razie nie widzę miejsca na wprowadzenie złego zespołu, więc jeśli ich wprowadzą to raczej na zakończenie. O ile w ogóle wprowadzą Skullowców, w końcu na przełomie 2018/2019 ma wyjść nowa gena, a to oznacza koniec serii. 40 odcinków (bo tyle zostałoby tej serii) to nie jest dużo jak na to anime, mogą nie zdążyć.
Odpisz
15.02.2018, 12:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.02.2018 16:27 przez Ari.)
Kolejny interesujący odcinek, ale tyle gadaniny, że muszę poczekać na tłumaczenie ^^' Ash oferuje tyle słodkości swoim pokom, ale Tłusty Czwartek był tydzień temu Big Grin Ależ dzisiaj było kandydatów do miny odcinka - ciężko będzie wyłonić zwycięzcę...

Czy Mimikyu pokazał Meowthowi zadek, czy się po prostu potknął o_O
[Obrazek: 316.jpg]

Ona tu jest taka urocza
[Obrazek: 048.jpg]

Premier Ball na honorowym miejscu - nic dziwnego, teoretycznie najdroższy Big Grin
[Obrazek: 132.jpg]

Golem-Meowth - kandydat do miny odcinka
[Obrazek: 086.jpg]

Meowth to dziś dał popis mimiką (szkoda, że Filb nie wychwycił tych najciekawszych ujęć)
[Obrazek: 369.jpg]

Bewear ujawnił dziś drogą formę - latający pająk :O
[Obrazek: 640.jpg]

Uroczy ten alolański Meowth, że w grze tego nie zauważyłam...
[Obrazek: 245.jpg]
Odpisz
15.02.2018, 19:30
Cytat:Czy Mimikyu pokazał Meowthowi zadek, czy się po prostu potknął o_O

To był akurat jeden z podstępów szarego koteła. Specjalnie podniósł narzutę.
Ta scena ratowania Meowtha przez Wobbuffeta ujęła moje serce. Ten płacz na twarzy (i ogonie). Fajnie wiedzieć, że niebieski jest swiadom klątwy Mimikyu.

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
15.02.2018, 21:45
Patrze na nowy trailer i mam wrażenie że Amerykanie będą mieli co cenzurować Tongue

"[...] chciałem żyć świadomie, [...] czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
Odpisz
16.02.2018, 11:48
Pomimo faktu, że wcześniej narzekałem na tę serię, zmieniam zdanie, a przede wszystkim swoje podejście do niej. Jest niezbyt „pokemonowa” pod względem walk, podróży po regionie, ale ma to coś, czego nie zaserwowała nam żadna wcześniejsza seria - relacje pomiędzy bohaterami. SM skupia się na paczce, nie pojawiają się „Characters of The day”. Cała ta seria to tak jakby wakacje od ligi, odznak itp.

Brakuje mi jednak Skullowców. Pewnie zafundują im jakiś arc, ale fajnie by było, jakby co jakiś czas przewijali się na ekranie.

Ogólnie to jeszcze jest sporo osób/wątków, które teoretycznie pojawią się w przyszłych odcinkach - chociażby Lunala, skoro był już Solgaleo, Ultra Recon, pozostałe bestie(choć to akurat pewniak), dwa triale, prezentacja pozostałych Z-ataków; być może liga, zatem podejrzewam, że akcja teraz się ożywi i zamiast wielu fillerów(choć bardzo fajnych, jak na Pokemony) będzie się działo.

Ogólnie, na ten moment obstawiam, że tego animca traktować należy jako prequel wydarzeń z gier 7 generacji. Moim zdaniem na koniec serii wszyscy kompani Asha założą swoje triale, a sam popielaczek wyruszy dalej.

Seria głupkowata, nie ma klimatu podróży, ale bardzo przyjemna w odbiorze. Wspomnę jeszcze o jednej zalecie SM - nie ma charakterystycznego elementu, który pojawiał się dawniej : „Cześć, jestem Ash, to jest mój partner Pikachu(piika!!), ja jestem (tutaj jakiś kompan), a ja jestem (tu kolejny kompan)” : D

[Obrazek: beautifulandbooold.png]
[Obrazek: sj2.png]
Czasami tak bywa... że rozbić się może nawet plastikowa butelka.
Odpisz
16.02.2018, 17:30
Ostatnio nie jestem w temacie... Czyli ta seria w rzeczywistości jest czymś w rodzaju Letniej Szkoły z DP lub Kalos?
No i najważniejsze (dla mnie) - czy i kiedy doczekamy się polskiej wersji?
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości