Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Anime Sun & Moon w Japonii
15.01.2018, 14:03
RE: Anime Sun & Moon w Japonii
Chyba się zanosi na Ultra-Szaleństwo ^^":

Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

http://imageshack.us/photo/my-images/705/pokeiris.jpg
To niedopuszczalne! Ten trener powinien być winny! - Iris
Zgadzam się - Pikachu
Racja. - Scraggy
Przegrał. - Pansage
Co za łotr - Snivy
Tak. Oshawott, daj mu po twarzy Wodną Bronią - Emolga
zzzzz... (sen) - Oshawott
(facepalm) o rany - Emolga.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Xeogran
15.01.2018, 16:16
(14.01.2018 16:48)Axel napisał(a):  Nie bardzo rozumiem hejt na strój bohaterów. Przecież taki sam pojawił się w grach, to chyba dobrze, że twórcy się na nich wzorują, c'nie? Zresztą, powinni do tego stroju jeszcze dodać tę wielką, niepraktyczną czapkę.

Mnie te ubranka przypominają zwykły strój do Poke Ride'u lądowego.
Zamieszczam wszystkie trzy obrazki razem dla porównania:

To nie zmienia faktu, że Ash zrobił popisową pozę Iron Man'a Big Grin

[Obrazek: LmT11D0.png][Obrazek: 2e4qWwB.png]
Odpisz
15.01.2018, 16:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.01.2018 17:02 przez Makion.)
Ja tam nie krytykuję strojów. Faktycznie wyglądają bardziej na stroje do jazdy na pokemonach, co jest zrozumiałe, ale kojarzą się z brygadą rendżerów (nawet są podstawowe kolory - różowy, zielony, żółty, niebieski, błękitny i czerwony, odwołując się do japońskich sentaiów) Tongue
To dobrze, że potwierdzili Necrozmę, czyli można się spodziewać, że będzie pełnić ważną, jak nie najważniejszą rolę. Do tego Acerola i Nanu... po zakończeniu tego wątku, Ash będzie jedną nogą w 8 generacji. Bo co już zostanie? Walka z Hapu oraz alolańska wersja ligii/turnieju, a może wtedy pokażą pierwsze poki z najnowszego pokolenia
Odpisz
15.01.2018, 17:25
Ciekawe, czemu Aceroli dali shiny Mimikyu Tongue Po to, żeby odróżnić go od Mimikyu Jessie? Wink Ale i tak, sam fakt kolejnego shiny w anime jest zawsze fajnym smaczkiem.

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
15.01.2018, 17:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.01.2018 16:04 przez Ari.)
Zaczyna się hype:

Się doczekać nie mogę :O

Wciąż Litten jest... może ewolnie w czasie walki z Buzzwolem?

Screen z odcinka z Mallow i Laną:
[Obrazek: Lul%C3%BA_Nereida.jpg]

Czyli tajemniczym pokemonem okazuje się być
Odpisz
18.01.2018, 13:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.01.2018 13:38 przez KNB1307.)
A może Litten ewoluuje podczas kolejnej "sprzeczki" z Lucanrociem?
W grze nie wyglądał na takiego olbrzyma:

galeria:
https://filb.de/anime/sm/058

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
18.01.2018, 14:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.01.2018 14:29 przez Ari.)
Drampa - 3 metry - pytanie czy wysokości czy długości... Nie mniej sama głowa wydaję się już przeogromna.

James dziś pokazał klasę jako prawdziwy mężczyzna - dwa razy, gołymi rękoma odparł atak Tentacruel'a, walczył z Toxapex'em i silną wolą wyleczył się z zatrucia. No nieźle jak na jeden odcinek Big Grin Śmiać mi się chciało, jak popychał Mareanie by odeszła ze swoim ukochanym, a ta stawiała opory mówiąc przy tym "dojdę". Serio? To w końcu idzie czy nie idzie, bo dla Polaka to jedno mówi, a drugie robi xD

Ciekawe, Burnet wyglądając przez okna widziała taki widok:
[Obrazek: 715.jpg]
Myślałam, że mają domek na plaży, a nie nad urwiskiem :O
Odpisz
18.01.2018, 15:36
A myślałem, że pumpkaboo + inkay to było najlepsze duo dla zespołu R. O ile mimikyu mi wisi i powiewa, tak mareanie wygrywa wszystko. Plz nie ewoluuj :/

Odpisz
18.01.2018, 16:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.01.2018 16:18 przez Axel.)
Patrząc na ten filmik wielkość Drampy wydaje się być w porządku:

Niestety Rotomdex - najbardziej upośledzony Pokédex świata - nie ma tej funkcji, więc nie ma tam też Drampy (ani żadnego poka z VII geny) ale 3,0m to tyle samo co Kyurem, a popatrzcie jak łeb Kyurema wpada w postać gracza Big Grin

PS. Czy tylko mnie zdziwiło jak mały jest Ekans? Głowę dałbym sobie uciąć, że ten należący do Jessie był większy...

A co do odcinka - jak pisałem już wcześniej odcinki o Jamesie i jego Pokémonach są zawsze dobre i ten też taki był. Co prawda nie przebił tego o Chimecho, ale trzymał poziom.
Odpisz
21.01.2018, 9:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.01.2018 14:28 przez KNB1307.)
Drugi zwiastun (a ten się wydaje o wiele mniejszy):

nowy tytuł:
Episode 1005: Alolan Meowth!?

Nowy zwiastun:

i galeria:
https://filb.de/anime/sm/059

Odpisz
25.01.2018, 17:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.01.2018 17:40 przez Axel.)
Kolejny dowód na to, że BW jest spin-offem. Jessie miała zabawki swoich Pokemonów ze wszystkich regionów za wyjątkiem... Unovy Big Grin
[Obrazek: 580.jpg]

Natomiast sam odcinek nie podobał mi się. Był zbyt chaotyczny, były zabawne momenty, ale bez szału. Taki fillerowy przeciętniak, warty pominięcia. A następny odcinek będzie już czwartym sportowym odcinkiem w SM. Nowa tradycja, że każdy bohater ma pokazać jakiś sportowy dryg?
Odpisz
27.01.2018, 16:59
Jak oni to robią, że zwykły, fillerowy odcinek przyjemnie się ogląda... Szkoda tylko, że w odcinku z Drampą za mało Drampy było Big Grin Fajnie pokazana zasada działania Pollen Puff, szkoda tylko ze pyłek nie wybuchł w ustach Jess xD

Kiawe, nie musiałeś wchodzić na filar...
[Obrazek: 047.jpg]

Mina odcinka?
[Obrazek: 325.jpg]

Za tydzień zapowiada się ciekawie. Zawsze lubiłam zimowe odcinki, bo zazwyczaj wtedy bohaterowie zmieniaj ubranka na cieplejsze i jest to jakieś tam urozmaicenie Big Grin a Kukui dalej z gołą klatą... Czyżbym Halę tam widziała? Ciekawe czy tym razem twórcy pozwolą mu dojść do głosu... Ta Sara, ależ ona mi przypomina Kahili, tylko nie ma pieprzyka ^^
Odpisz
28.01.2018, 14:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.02.2018 13:15 przez KNB1307.)
Drugi zwiastun (Snorlax serio Undecided - będzie niezła dziura po wylądowaniu):

nowe tytuły:
Episode 1005: The Dark Meowth is Alola Meowth!?
Episode 1006: Burn with Passion, Litten! Down with Incineroar!!
Ash entering a Battle Royal to take on the famous trainer, the Masked Royal
https://pbs.twimg.com/media/DU6jwrWVoAAxRKu.jpg

i to (niestety nie znalazłam tłumaczenia):
https://pbs.twimg.com/media/DU3IVhhXkAAfAoO.jpg
kolejny zwiastun:

https://www.filb.de/anime/sm/060

Chwila serio to oni wygrali i to była nagroda:
[Obrazek: 679.jpg][Obrazek: 682.jpg]

Odpisz
1.02.2018, 13:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.02.2018 13:26 przez Ari.)
Ciekawie był ten odcinek zrobiony - zaczął się powolnie zwykłą zabawą na śniegu, a skończył na zawodach. Czemu nie pokazali całego zjazdu ze Snorlaxem, jestem ciekawa jakiego ataku by użył i jak daleko by zalecieli. Według mnie wygrana należała się Kiawe - naprawdę efektownie to wykombinował, zwłaszcza, że na początku nic nie poszybowali Big Grin Swoją drogą, Lillie wyglądała w tym ubranku jak Rosjanka... i jak zawsze uroczo.

Jak do tej pory najsłodsze ujęcie Sophoclesa ^^
[Obrazek: 157.jpg]

To za tydzień nowy ending :O "Brat Boy, Brat Girl" śpiewany przez Taiiku Okazaki czyli wykonawcę aktualnego. Cieszę się, bo facet naprawdę świetnie manipuluje głosem w czasie śpiewu i chyba to było główną przyczyną, że aktualny ending tak mi się spodobał. Podobnie miałam z "Getta Banban" - muzyczka mi nie podchodziła, ale była tak świetnie zaśpiewana, że nie dało się nie polubić Smile

Matko, co ten komar na sterydach zrobił Snorlaxowi :O Już widzę te wszystkie kobiety pragnące szybko schudnąć jak się o niego zabijają xD Dobra, wracając do tematu... Coś mi się wydaje, że za tydzień będzie sporo śmiechu mimo faktu, iż to atak UB będzie :O Kurczaki, Kiawe musi tego Buzzwola złapać - przecież oni tak do siebie pasują Big Grin A Ash, cóż... zadowoli się Poipole...

[Obrazek: LmT11D0.png][Obrazek: 2e4qWwB.png]
Odpisz
1.02.2018, 14:07
Ta winda w trailerze mnie niepokoi. Ultra Megalopolis? Od tak? Już? Nie... za szybko :<

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości