Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Anime Sun & Moon w Japonii
17.12.2017, 15:24
RE: Anime Sun & Moon w Japonii
Rotom zarejstrował "Strzał Rowletem" jako nowy atak, czekam na regularne korzystanie ;P

Jestem osobiście w szoku, że twórcy są świadomi zdolności Magic Guard i efektywności typów, nawet Gladion zmienił Silvallyego w typ stalowy, żeby przejść przez trucizne.

Rozumiem, że Elektrium-Z, który Ash odtrzymał od Tapu jest wyjątkowy, że może sobie mega ewoluować w Pikashium-Z Big Grin
Odpisz
17.12.2017, 15:44
Pikashium- Z, a raczej to że w magiczny sposób je dostał, to jeden z największych bullshit'ów jakie widziałem w tym anime. Dobrze by było, gdyby taka akcja okazała się tylko jednorazowa. Nie chciałbym tego ponownie zobaczyć np. w lidze.
Odcinek jest jak najbardziej w porządku, ale czuć ten pośpiech, tak jak przez dwa odcinki nie mogli się dostać do Ultra Przestrzeni, to "walkę" z Lusamine rozwiązali w tym epizodzie. Tylko pytanie, po co się tak spieszą? Zostali jeszcze dwaj Kahunowie, a konkretnie jeden (na pewno Hapu dopiero zostanie Kahuną, dla wydłużenia mini serii na Wyspie Poni, a potem nastąpi walka). Jestem sceptycznie nastawiony, że teraz będzie arc specjalny z Ultra Recon Squadem, gdyby mieli uwzględnić fabułę z USUM, to już po zapowiedzi anime zmierzałoby w tym kierunku. Wydaje mi się, że tak jak w XY nie skupili się na głównych legendach, tylko na Zygarde, to w S&M Necrozma dostanie jakiś specjalny epizod przed następną generacją i na tym zakończą. Gdyby wprowadzili serię z Rainbow Rocket, które jest jedynie dodatkiem w post game, to by było mega słabe ze strony animatorów. I tak już ledwo zipie lore Poków z pomieszaniem AU.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari, AliVix
17.12.2017, 16:08
(17.12.2017 15:24)pokemonek123 napisał(a):  Jestem osobiście w szoku, że twórcy są świadomi zdolności Magic Guard i efektywności typów, nawet Gladion zmienił Silvallyego w typ stalowy, żeby przejść przez trucizne.

Tak, to się chwali, ale Solgaleo niekoniecznie musiał po niej biec - przecież on może skakać po powietrzu i wcale nie potrzebuje do tego formy zmieniać. Tak więc nie wiem co sobie Lusamine myślała - że ich tą trutką powstrzyma? Big Grin
Odpisz
17.12.2017, 20:21
(17.12.2017 15:24)pokemonek123 napisał(a):  Rotom zarejstrował "Strzał Rowletem" jako nowy atak, czekam na regularne korzystanie ;P
Biorąc pod uwagę, że ostatnio lubią przenosić rzeczy z anime do gier, czekam aż zrobią z tego atak w następnej genie Big Grin

(17.12.2017 15:24)pokemonek123 napisał(a):  Jestem osobiście w szoku, że twórcy są świadomi zdolności Magic Guard i efektywności typów, nawet Gladion zmienił Silvallyego w typ stalowy, żeby przejść przez trucizne.
Już o tym kiedyś pisałem. W tej serii zaskakująco dobrze trzymają się mechaniki gier. Mam cichą nadzieję, że tak pozostanie i nie wyskoczą nagle z "Hawluchą rozgrzewającą się duchem walki" czy cóś...

Odnoszę wrażenie, że ta cała akcja z Pikashiumem została w jakiś sposób wymuszona na twórcach. Zmiana Z-Ring na Z-Power Ring była dziwaczna (że niby Tapu umieją takie czary?), ale zmiana Electriumu na Pikashium to już była całkiem znikąd wzięta. Tak jakby twórcy pomyśleli "Ej, jak teraz tego nie pokażemy, to nigdy". Mam tylko nadzieję, że to był jednorazowy wybryk i Pikashium nie będzie pojawiał się i znikał w zależności jak do fabuły będzie pasował.
Odpisz
17.12.2017, 20:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.12.2017 20:45 przez Makion.)
Moim zdaniem pikashium pasowałby lepiej do filmu 20, gdzie "siła przyjaźni" wskrzesiła Asha, to równie dobrze mogliby wykonać ten ruch, aby pokonać Marshadow. Wprowadzenie tego w anime, rzeczywiście wydawało się wymuszone i po prostu nie na miejscu. W ogóle nie bardzo mi się podoba wciskanie po raz setny udziwionej formy pikacza. Miejmy nadzieję, że zobaczyliśmy pierwszy i ostatni raz tego Z-Move'a, ale nie pokoi mnie, że pojawi się jeszcze w kryzysowej sytuacji, i da zwycięstwo Ashowi w jakiejś ważnej bitwie, by nastepnie przegrać w lidze z randomowym trenerem, wprowadzonym na ostatnią chwilę.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: AliVix, Victoriatus, Ari
18.12.2017, 18:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.12.2017 18:41 przez Ari.)
Jestem pewna, że ten tęczowy atak jeszcze się pojawi. Po pierwsze, muszą nazwać ten kryształ, a jako że odkryli go szczurek z Popielaczkiem, nazwą go właśnie na ich cześć. Wiąże się z tym to, że Kukui musi to zobaczyć, no i Rotom też Wink. Po drugie - to aż samo się nasuwa, że Ash wykorzysta go w walce z Tapu Koko. A niech mnie, tak mi teraz do głowy przyszło jak to pisałam... wyewoluował Electrium Z, który Ash otrzymał właśnie od niego... kto wie co on tam z nim zrobił. Tak uparcie wciskał go Ashowi, że może to czego oczekuje od walki z Ashem, to właśnie przebudzenie się tego kryształu? Jakby nie było, kogut wręcz wyczekuje, aż ta dwójka przywali mu Z-Atakiem, a tak naprawdę czeka na TEN właśnie atak?
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: AliVix
21.12.2017, 17:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.12.2017 19:50 przez Makion.)
Cytat:ten nowy zwiastun... będzie jakieś wesele? Wiadomo o kogo chodzi Tongue

Pisałem to dokładnie tydzień temu, ale nie przypuszczałem że dzisiaj będzie to "wesele" państwa Kukui Tongue

Zwiastun 56 odcinka:

Mam wrażenie, że dzisiejszy odcinek był zamykający poprzedni arc z rodziną Lillie... Poipol, chyba jednak się myliłem, że nie wprowadzą wątku z Ultra Recon Squadem, może będzie Necrozma? Wtedy nie byłoby potrzeby następnego filmu z nim w roli głównej. Moim zdaniem Squad nie jest tak ciekawy, by robić osobny arc, ale jeśli mieliby rozwinąć ich tak jak Zespół Flarę, to jestem za.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari
21.12.2017, 18:02
Niech mnie, jednak był ślub... ja to się może lepiej odzywać nie będę, bo co coś powiem, to ta seria zawsze zrobi na odwrót. Och, bo zawsze tytuły były jak jedne wielkie spoilery, a tu wyjątkowo tak nie było Big Grin Zatem mamy panią Kukui ^^ Naprawdę, jestem pod wrażaniem tego, że twórcy postanowili zrobić pełnoprawny shipping. Jak powiedzieli Ashowi o tym, że się pobierają i jak chłopak podbiegł do nich by ich uściskać - wyglądali jak szczęśliwa rodzina Smile

Cieszę się, że Lillie wróciła do swojej sukieneczki i starego uczesania, bo tak jej zdecydowanie ładniej. Trochę mnie gryzło, to że poszli zaprosić Olivię i generalnie poświęcili jej więcej czasu, a Hali nawet dzisiaj nie dopuścili do głosu. Ja wiem, że kobiety mają pierwszeństwo, ale to trochę nieładnie z ich strony.

Już mam skazę mózgową, bo pierwsze co pomyślałam to "tło z photo clubu!"
[Obrazek: 521.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307
21.12.2017, 18:40
(21.12.2017 18:02)Ari napisał(a):  Już mam skazę mózgową, bo pierwsze co pomyślałam to "tło z photo clubu!"
[Obrazek: 521.jpg]

Wystarczy, że spojrzę na to i już chyba zaczynam rozumieć, czemu Trujące Pokemony mają pokręconą reputację ^^". Przyznam, że ja też byłem zdumiony, że wątek relacji Profesora Kukui z Profesor Burnet postanowili wprowadzić z gier do anime. Odcinek całkiem całkiem, i widać że wkrótce Ash będzie mieć do czynienia z kolejną Ultra Bestią.

http://imageshack.us/photo/my-images/705/pokeiris.jpg
To niedopuszczalne! Ten trener powinien być winny! - Iris
Zgadzam się - Pikachu
Racja. - Scraggy
Przegrał. - Pansage
Co za łotr - Snivy
Tak. Oshawott, daj mu po twarzy Wodną Bronią - Emolga
zzzzz... (sen) - Oshawott
(facepalm) o rany - Emolga.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari
21.12.2017, 19:53
Twórcy to zrobili! I jeszcze ukryli to pod nic nie znaczącym tytułem, żebyśmy się nie domyślili. Tak, o ślubie mówię. No i wiemy, że Burnet nie wzięła ślubu dla pieniędzy, w końcu Kukui oświadczył się jej zwykłym, najtańszym Pokeballem.
[Obrazek: 182.jpg]
Panie Kukui, to powinien być co najmniej Premier Ball! Potem wyskoczyli z czymś z Ultrabestiami. Nie wiem, o co chodzi, ale nasi bohaterami zostali jakimiś "Ultrastrażnikami", a wieść gminna głosi, że Ash ma złapać Poipole'a (w sumie byłoby to fajne rozwiązanie, zwłaszcza, że Sticky jest "starterem" w swoim świecie). Wychodziłoby na to, że czeka nas jakaś miniseria o UB-ach, ale choinka to wie. Ta seria jest nieprzewidywalna. I to w niej lubię najbardziej.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: AliVix, Ari
23.12.2017, 11:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.12.2017 11:50 przez KNB1307.)
Teraz wszyscy gadają o tym że Ash złapie ultra bestię (a pewnie co najwyżej będzie tak jak z Cosmogiem).
Nowy tytuł:
Episode 1000: Rotom Won't Stop Undergoing Forme Change!

It features Rotom leaving the Pokédex and becoming the many other Rotom forms
[Obrazek: latest?cb=20171222180448]

Czyżby nadchodziła ewolucja (no w końcu):
[Obrazek: tumblr_p16kzq7liI1rxenr3o1_500.jpg]
(lata to od jakiegoś czasu po necie i ludzie się nakręcają)

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: AliVix, Ari
23.12.2017, 17:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.12.2017 2:42 przez Ari.)
(23.12.2017 11:32)KNB1307 napisał(a):  Episode 1000: Rotom Won't Stop Undergoing Forme Change!

It features Rotom leaving the Pokédex and becoming the many other Rotom forms
[Obrazek: latest?cb=20171222180448]

A niech mnie... czyżbym przewidziałam przyszłość? :O
[Obrazek: bguW7Se.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307
23.12.2017, 17:28
W końcu ewolucja, jestem za ale wolę Decidueya na głównego Pokemona Asha w tym regionie zamiast Incineroara :/
Odpisz
23.12.2017, 17:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.12.2017 17:57 przez Makion.)
Ech, wypuścili nowego art booka z okazji usum, a teraz wszyscy baitują ewolucją poków... widziałem w sieci nawet concepty dartrixa, brionne, nawet ostatnio ktoś zrobił scan z pierwszą wersją concept artu z combee.

Taka ciekawostka concept art Incineroara, na którym jest narysowany Ash z Mallow, to podobno jest ten "Tigrudo". Można aktywować scenkę z Incineroarem w USUM, zagadując do karateki przy którym stoi tygrys.
Odpisz
23.12.2017, 17:56
(23.12.2017 17:28)pokemonek123 napisał(a):  W końcu ewolucja, jestem za ale wolę Decidueya na głównego Pokemona Asha w tym regionie zamiast Incineroara :/
Niestety Rowlet pełni funkcję głównie komediową, więc szanse są małe. O ile jeszcze mogę sobie wyobrazić Dartixa, ale komediowy Decidueye? No nie wiem.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości