Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Anime Sun & Moon w Japonii
11.12.2017, 1:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.12.2017 1:48 przez Piotrek1113.)
RE: Anime Sun & Moon w Japonii
Jak ludzie psioczą na Asha w SM, to ja teraz ponarzekam. Dla mnie to jest ZA BARDZO słodkie. Ash teraz wygląda jak dziewczyna Tongue Lubię styl Asha w SM, niby zmienione, ale mniej więcej wygląda jak typowy Ash.
No i jest ta ogromna różnica wyglądu między tym filmem, a filmem 20.

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
11.12.2017, 1:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.12.2017 2:06 przez Makion.)
Film 20 - remake pierwszego epizodu anime,
Film 21 - remake drugiego filmu

- panie reżyseru, jaki ten nowy film pan wymyślił?
- A po co wymyślać nowy film, jak możemy odświeżać stare? Będzie ekstra Big Grin

Ale ten nowy strój jest taki nawet, nawet. Ash dobrze w nim wygląda i szkoda, że normalnie w anime takiego nie nosi. Podejrzany ma ten kołnierzyk, z flagą Hiszpanii się kojarzy, chociaż to może nic nie znaczyć. Ale gdyby wpadli na pomysł, by znowu dać ciepły region, to stałoby się już nudne.

Obstawiam, że film 21 jest odpowiedzią na 20, czyli:
Ho-oh - główna legenda (chociaż mało go było), mityczny - Marshadow, trio - legendarne bestie
Lugia - główna legenda, mityczny - Zeraora, trio - legendarne ptaki

Podobno ta blondynka to jest Melody z drugiego filmu

teraz Ash to bishonen? Dziwnie to wygląda, nie brzydko, ale po prostu... dziwnie
Odpisz
11.12.2017, 9:04
Mam tylko nadzieję, że nie zepsują tego tak jak poprzedni... pokemon 2000 to w zasadzie jeden z 2 poke filmów mojego dzieciństwa :/

Odpisz
11.12.2017, 10:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.12.2017 10:19 przez KNB1307.)
No i kiedy myślisz że gorzej nie będzie widzisz ten zwiastun i zdajesz se sprawę z tego że teraz rozwalą twój ulubiony film (ten cień w wodzie wygląda zbyt znajomo) - mówię wam będzie większa klapa niż "I Choose You".

Wzięli by się za tworzenie nowych filmów a nie rozwalanie arcydzieł.
O jest też plakat:
[Obrazek: pokemon-movie-2018-main-image.jpg]

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
11.12.2017, 10:30
Na pierwszy rzut oka, ta dziewczyna przypomina trochę Serinę, która pomalowała i znów zapuściła włosy- tak dla mnie wygląda na plakacie... Na zwiastunie wygląda inaczej...
Co do Asha... Wygląda tak, jakby się przejadł xD
PS: Bardzo się ucieszę, kiedy tym filmem zapowiedzą Zoreore. Fajnie by było zdziwić się, że nikt nic nie mówił o Zoreorze, a ta jest w nowym filmie Wink
Pozdrawiam!

[Obrazek: source.gif]

FC 3DS: 1435-9232-1824
Odpisz
11.12.2017, 11:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.12.2017 11:03 przez Makion.)
Teaser zrobił na mnie lepsze wrażenie, niż ten od dwudziestego filmu. Tongue
Oryginału nie kojarzę, bo nigdy tego filmu nie oglądałem. Najnowsza produkcja powinna przypaść wszystkim sympatykom XY, bo reżyserem jest ta sama osoba. Wink
Odpisz
11.12.2017, 13:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.12.2017 13:31 przez Axel.)
Lugia będzie na 100%, w końcu w zwiastunie słychać Lugia Theme (chociaż można tego nie skojarzyć, w końcu to japońska wersja, Ameryka dała inną). Wygląda na to, że to będzie kontynuacja "I choose you". To trochę dziwne, że postanowili całkiem oderwać filmy od regularnego anime. Tylko kurczę, jak postanowili "zresetować" filmy, trzeba było wywalić Asha, bo i czemu nie? Tylko jednego nie rozumiem. Wit Studio, z którym współpracuje OLM przy tym filmie, to to samo studio, które robi "Atak Tytanów". Więc dlaczego to wygląda jak wygląda? Natomiast moje oczekiwania co do filmu? No cóż, film 2. uważam za jeden z najgorszych filmów, więc nie mam żadnych. Mam nadzieję, że zmienią WSZYSTKO Big Grin
Odpisz
11.12.2017, 14:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.12.2017 14:19 przez GhostVoice.)
Layout Asha wygląda trochę jak... ten z Unovy? Nawet sam Ash wygląda dość podobnie (dat oczy - toż to Ash z Unovy xD). Niby wszystko wskazuje na remake filmu z Lugią ale... nie wiem, dziwnie to wygląda.
Odpisz
11.12.2017, 18:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.12.2017 18:11 przez Ari.)
Jestem przerażona tym co zobaczyłam. Zmiany, zmiany, wszędzie zmiany - przyzwyczaić się nie można. Najpierw ten szok wywołany zmianą kreski z XY na S&M, potem film 20, teraz ten... Chłopak wygląda jak bohater z Digimonów. Co to będzie za Ash? Z poprzedniego filmu czy jeszcze jakiś inny? Och, jak to dobrze, że przynajmniej wygląd Pikachu się nie zmienia (tylko schudł i już taki został...). I jeszcze jedno - Lugia? Znowu? Wszędzie jej pełno, a Ho-oh w 20. filmie dali tyle co nic :/ Jak na razie jestem na nie. Filmu 20-go doczekać się nie mogłam, ale to co z nim zrobili to katastrofa. Czy teraz mają zamiar zmieszać film 2 z błotem? Przyznam jednak, że ubrali Asha całkiem nieźle, ale to nic nie da jeżeli splamią fabułę.

Czyli moje marzenia o filmie, gdzie akcja będzie dziać się na Aloli właśnie przepadły...
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: AliVix, Victoriatus, KNB1307
11.12.2017, 18:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.12.2017 18:43 przez Makion.)
Prawdopodobnie to będzie kontynuacja AU z filmu dwudziestego. Zastanawia mnie, co to za miejsce. Chyba nie pomarańczowy archipelag? Śmieszna sytuacja, na pewno w tamtych czasach nie planowali Aloli, a patrząc na poszczególne sceny filmu z Lugią, to aż się wylewa z tego hawajska kultura.

Ari - Lugia otrzymał dopiero drugi film, ale i tak żadna legenda nie przebije parcia na szkło Mewtwo Tongue (może zrobią to samo co z Ho-oh, pojawi się na chwilę i koniec). Z całej zapowiedzi najciekawsza jest ta dziewczyna.
Odpisz
11.12.2017, 19:11
Wobec filmu nie mam żadnych oczekiwań zresztą jak wobec każdego.Jak będzie tak słaby jak 20 to trudno a może jednak zaskoczy i coś pokaże.O wiele bardziej ciekawi mnie wygląda Asha który poza tymi "rumieńcami" pod okiem jest całkiem całkiem.Jeśli tak miałby wyglądać Ash w nowej serii jestem w sumie na tak,o wiele lepiej niż w Aloli Wink
Odpisz
14.12.2017, 13:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.12.2017 13:21 przez KNB1307.)
Lugia jest nawet w trailerze (to ten cień w wodzie na początku - albo ślepa jestem).
[Obrazek: udOzVoe.png]
Zwiastun kolejnego odcinka:

Czy ktoś wie skąd to jest (czyjaś robota czy może z artbooka jakiegoś):
https://78.media.tumblr.com/d40f75e65adc...2_1280.jpg

Galeria:
http://filb.de/anime/sm/054

Odpisz
14.12.2017, 13:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.12.2017 15:21 przez Makion.)
KNB - Tak, ten cień wygląda na Lugię

Podobno to z jakiegoś artbooka, wyciekły też artworki Ultra Necrozmy i Naganadela

Ale jak przywrócą Serenę na dłużej, niż kilka odcinków, to stracę resztki szacunku do animatorów. To chyba przez pryzmat oficjalnego shippingu Serena jest tak lubiana, bo za charakter i motywację raczej trudno znaleźć coś ciekawego w tej postaci. Nawet Iris miała coś w sobie, poza tym że dali jej charakter Misty

ten nowy zwiastun... będzie jakieś wesele? Wiadomo o kogo chodzi Tongue
Odpisz
15.12.2017, 16:06
Odcinek jak najbardziej na plus tylko ten Z-Atak Asha i Pikachu wepchnięty na siłę. Jedyne, logiczne wytłumaczenie jakie na to znajduję jest takie, że Tapu ulepszały Z-Ringa razem z Electrium... Zaraz, nie, bo przecież jak to robiły, żaden kamień nie był do niego przymocowany :/ Czyli nie widzę logicznego wytłumaczenia tej anomalii. By było sprawiedliwie, teraz każdy z pozostałych kryształów, które Ash zebrał mogłyby tak ewoluować. Mam nadzieję, że jakoś to wytłumaczą.

Czy tylko ja mam wrażenie jakby właśnie seria się skończyła? Co dalej? Co teraz się stanie z Solgaleo? W plecaku miejsca już dla nie go nie ma... będzie musiał wrócić do swojego wymiaru.

To teraz mogą zacząć wątek znany z US/UM. Lusamine zmądrzała na tyle, by teraz wpaść na głupi pomysł ocalenia świata przed Necrozmą xD W międzyczasie Ash zmierzy się z pozostałą dwójką kahunów. Czekam na Hapu, może dzięki anime dowiem się w jakim mniej-więcej jest wieku. Najpierw myślałam, że to stara babcia, w końcu w takich produkcjach leciwe osoby przedstawia się jako niskich ludzi. Potem mówili, że jest młodziutka, jej babcia wciąż żyje i momentami miałam wrażenie, że jest gdzieś w naszym wieku o_O (przynajmniej wiemy, ile Lusamine ma na karku). Zapewne poznamy Guzmę (raczej poznamy, skoro Czaszkowcy się plątają po tym świecie to i lidera zabraknąć nie może). Ciekawe jak przedstawią Po Town. No i pojawić się musi Ultra Recon Squad - mam nadzieję, bo bez nich to jakoś tak bez sensu będzie.

Nie sądzę by za tydzień miało być wesele, raczej Hala zorganizuje imprezkę dziękczynną dla Solgaleo (w końcu to by było w jego stylu). Do wesela jednak nie mam nic przeciwko. Jak twórcy chcą wprowadzać jakiś shipping to taki Kukui/Burnet jest idealny, a nie Serena/Ash, który i tak nie ma prawa bytu, bo Ash jest bardziej zapatrzony w pokemony niż w dziewczyny :/
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: AliVix
17.12.2017, 11:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.12.2017 12:27 przez KNB1307.)
Drugi zwiastun (chyba znowu cały odcinek przegadają):

No masz za swoje Ash trzeba było go złapać do pokeballa - miałbyś legendę Tongue

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości