Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Anime Sun & Moon w Japonii
20.11.2017, 19:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.11.2017 19:15 przez Makion.)
RE: Anime Sun & Moon w Japonii
Uwielbiam jak seria Sun i Moon jest tak niedoceniana, a jest naprawdę bardzo solidną, niż takie "poważne" a zarazem nudne XY bez charakteru, które może się pochwalić kreską. Pomimo tego, że Lillie jest na piedestale i nie podoba mi się to jak wciągu jednego odcinka odmienili jej osobowość, a pozostali mają marginalne role, to tak duża grupa postaci wprowadza powiew świeżości w serii, a moim zdaniem są sympatyczniejsi od Sereny, Clemonta i Bonnie którzy przy nich są po prostu sztuczni, a więź z Ashem jest bardzo naciągana. O shippingu nie wspominając, bo ten był jednostronny, a Ash zachowywał się tak, że w ogóle nie obchodziła go Serena - szła za nim, bo szła.
Czekam na 8 generację, która wcale nie musi mieć mega wypasionej kreski, tylko była po prostu ciekawa i wciągająca jak SM (na pewno ma wyższy poziom od BW i pierwszego sezonu z kanto).

PS:
Znam takie anime, które mimo gorszej kreski były lepsze, niż z nowoczesną grafiką i ładnym designem postaci. Tak, stawiam wyżej starsze animacje od tych nowych z idolkami, trójkątami miłosnymi, czy obleśnym fanserwisem.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari, Axel
23.11.2017, 14:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.11.2017 10:24 przez KNB1307.)
Zwiastun i galeria:

http://filb.de/anime/sm/051

Drugi zwiastun:

A tak trochę zmieniając temat poznajecie te dwie w dolnym prawym rogu (to scenka z filmu):
http://media.pocketmonsters.net/imageboa...860060.png

Nowy tytuł i fotka z gazety:
Episode 997: Shine, Z-Power Ring! A Super Fully Powered 10,000,000 Volt Thunderbolt!!
[Obrazek: DPoYo6ZW0AAzY6J.jpg]

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
23.11.2017, 14:21
Niee! Jak Cosmoem opadł na ziemię i Ash pobiegł go podnieść myślałam, że chłopakowi kręgosłup strzeli. No, ale oczywiście nasz macho zrobił to beż żadnego problemu. O ile do Lillie w grach noszącej go w plecaku nie miałam zastrzeżeń - bo nie pokazali tam, że pok opada, tylko cały czas unosi się w powietrzu, co mogło sprawić, że jego waga jest nieodczuwalna - tak tutaj aż to kłuje w oczy x_X

Poza tym odcinek-rewelka!

Czy tylko ja mam wrażenie, że Hala z otwartymi oczami wygląda mniej poważnie?

Po tej zapowiedzi mam wrażenie, że Tapusy urządzą sobie za tydzień jakieś dance party, bądź co gorsza - konkurs tańca i urody Big Grin Dobra, jak to ma pomóc Nebbyemu, może być nawet i pokaz magii. Zawsze lepsze to od grania na flecie ^^ Po tym wszystkim Ash w końcu dostanie nowy Z-Ring. Do tego ten moment, gdzie Kukui ma zamiar bronić Burnet - nosz rewelacja! Ludzie, po 20 latach, chyba pojawił się pierwszy shipping, któremu kibicuję, jej xD

[Obrazek: LmT11D0.png][Obrazek: 2e4qWwB.png]
Odpisz
30.11.2017, 12:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.12.2017 18:43 przez KNB1307.)
Zwiastun i nowe tytułu:

Galeria:
http://filb.de/anime/sm/052

Episode 997: Shine, Z-Power Ring! A Super Fully Powered 10,000,000 Volt Thunderbolt!!
Lusamine is being controlled by the Ultra Beasts. Ash and the others chase after her, but they won’t stop resisting. In addition, even though Lusamine’s Pokémon had already been defeated, they are now back, creating serious trouble.

Episode 998: Thank You, Solgaleo! You are Our Nebby!!
“Ash and his friends have resolved the Ultra Beast incident. But one day after peace has returned, Ash learns that Professor Kukui has something very important to tell him.”

Episode 999: A Strong Sleeper: Komala's Secret
“Principal Oak has come to the Pokémon School with Komala in tow. But as the principal tells the students about Komala, Jigglypuff shows up and a fight breaks loose.”

[Obrazek: tumblr_p07miuOJMW1rxenr3o1_1280.jpg]
[Obrazek: tumblr_p07m8g7awB1rxenr3o1_1280.jpg]

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari
30.11.2017, 14:53
Dzisiejszy odcinek był piękny. Największym atutem była do mnie wzruszająca ścieżka dźwiękowa Angel

Postarali się z ukazaniem powstania Solgaleo.
Odpisz
30.11.2017, 16:16
Ta scena, kiedy Ash używa Solgaliumu Z zajechała Yo-kai Watchami tak bardzo Tongue
Odpisz
30.11.2017, 19:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.12.2017 12:02 przez Ari.)
(23.11.2017 14:02)KNB1307 napisał(a):  A tak trochę zmieniając temat poznajecie te dwie w dolnym prawym rogu (to scenka z filmu):
http://media.pocketmonsters.net/imageboa...860060.png

Ach, to tu były, mamusia z córką co w każdym filmie się przewijają Big Grin

Trochę przekombinowany ten dzisiejszy odcinek. Tapu urządziły zgromadzonym seans filmowy, z którego wynika, że Lunala, Solgaleo i Cosmog były obecne RAZEM w jednym miejscu. To skoro teraz Cosmog wyewoluował, to rozumiem, że mamy dwa Solgaleo i jedną Lunalę? Tak? Tapusą trochę zajęło to całe "ewoluowanie" Nebbyego. Nawet spółce Asha znudziło się czekanie i się rozsiedli na schodach, mając gdzieś te ich wygibasy... Taka prawda Sad Bewear też się dziwnie zachowywał. Zabrał TR na szczyt kanionu, by mogli wszystko ładnie pooglądać. Uh, nie podobne do miśka. To upgradowanie ashowego Z-Ringa też dziwnie wyszło. W takim razie, skoro Tapu mają taką moc, to Tapu Koko nie musiał Hali okradać, wystarczyłoby by sam poskakał i miałby prezent dla Asha xD A na koniec, cała siódemka zapakowała się na Solgaleo i poleciała... To dlatego twórcy wybrali Solgaleo zamiast Lunali - na niej chyba by się nie pomieścili, a jak już to by pospadali xD

Teraz troszkę posłodzę... ewolucja Cosmoema była świetnie przedstawiona. Do tego ta przygrywająca muzyczka - wręcz idealna! Zapodali też ścieżkę dźwiękową z Altar of Sunne/Moone - cudowna jest. Zafascynował mnie ten utwór jak rok temu w grze trafiłam na ołtarz na Ula'Ula. Ma on coś w sobie takiego, że jak go słyszę, aż ciarki mnie przechodzą (teraz też tak było) ^^ Ach Kukui, to ty cały czas miałeś Braviary'ego i się nie chwaliłeś? Taki z ciebie gagatek jest? Big Grin Nie szkodzi - teraz jeszcze bardziej cię lubię.

Patrzcie na żółtego - jaki zadowolony jak dwie kobitki tańczą xD
[Obrazek: 183.jpg]

Kiawe to Ultra Bestia! Potrafi podróżować przez wszechświat :O
[Obrazek: 502.jpg]

OMG, ja myślała, że w tej pozie ten ruch to walenie się w pierś, a nie zderzanie pięściami (nawet w Photo Clubie umknął mi ten fakt, wstyd mi Shy )
[Obrazek: 682.jpg]

Miny odcinka?
[Obrazek: 332.jpg]

W tej chmurze Poke Balla widzę o_O
[Obrazek: 334.jpg]

EDIT:

Święci Strażnicy, a co się tutaj Tapu Lele stało? Miała spotkanie z kosiarką czy jak? o_O
[Obrazek: 345.jpg]

[Obrazek: LmT11D0.png][Obrazek: 2e4qWwB.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307, AliVix
3.12.2017, 11:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.12.2017 15:33 przez KNB1307.)
Drugi zwiastun:

Ta seria to jakiś marny żart - mam wrażenie że Ash jest tam na siłę wsadzony i bez niego było by lepiej (i nadal nie widzę żeby miał jakiś cel - bo chyba nie jest nim skończenie szkoły).

Kolejny zwiastun:

Galeria:
http://filb.de/anime/sm/053

No i wiemy już w jakim ballu jest Umbreon - nie spodziewłam się tego po Gladionie:
[Obrazek: tumblr_p0lk6jDLIL1rxenr3o1_500.png]
Silvally: Premier Ball
Lycanroc: Ultra Ball
Umbreon: Heal Ball

Czy wy też widzicie tu uśmiechniętą buźkę:
[Obrazek: 502.jpg]

Odpisz
9.12.2017, 0:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 9.12.2017 0:12 przez Makion.)
W tę niedzielę, o godzinie 23:05 w Oha Suta, zostanie zaprezentowany krótki teaser 21-go Filmu Pokemon. Jak myślicie, czy ujawnią Zeraorę już w tym miesiącu? Przed nami jeszcze CoroCoro, które podaje więcej informacji o nadchodzących filmach, zazwyczaj w grudniowym wydaniu magazynu. Ciekaw jestem, co będzie a konkretnie jaki pokemon będzie tematem następnego filmu, Necrozma, Ultra Bestie? I co najważniejsze, czy będzie dotyczył regionu Alola? Mamy dość nietypową sytuację, gdyż dopiero co wyszły USUM, anime pędzi na łeb na szyję, a już w czerwcu potwierdzono tworzenie następnej gry. Czyżby to była powtórka z rozgrywki 16 i 19 filmu? Pierwszy zwiastun z mitycznym obecnej generacji w grudniu, a drugi z mitycznym/reprezentantem następnej generacji w lutym... uważam, że informacje o 21 filmie są dość ważne, by móc ocenić czy 7 generacja rzeczywiście nie okaże się tą najkrótszą.

http://i.4cdn.org/vp/1512747454918.jpg
Odpisz
9.12.2017, 0:30
Bardziej bym się spodziewał wątku z Necrozmą w nowym filmie, aniżeli nie ujawnionego do tej pory poka.
Po za tym, patrząc na to jak postępuje fabuła serialu nie ma tam miejsca na dopchanie Ultra Recon Squadu, tak ważnego dla wątku Necrozmy. Mój głos idzie na tę opcję, ale zobaczymy

FC: 3797 9339 3656
[Obrazek: v1s7Ewb.jpg][Obrazek: ZPC0Ixw.jpg]
Odpisz
10.12.2017, 11:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.12.2017 11:20 przez KNB1307.)
No 100% to co pokażą nie znajdzie się w filmie więc się nie napalajcie - chyba każdy pierwszy zwiastun tak kończy.
Drugi zwiastun:

Odpisz
10.12.2017, 14:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.12.2017 14:22 przez Makion.)
Ja się nie napalam na film, i tak będzie to średniak jak pozostała dwudziestka, a kiedy dadzą wersję z napisami, to wtedy z jakiejś okazji obejrzę (do volcaniona nawet mnie nie ciągnie, a jest już dostępny od dawna). Właściwie ciekawi mnie o czym będzie film. Jest to istotne, bo nie wiem czy nowej generacji nie spodziewać się pod koniec 2018, czy w pierwszych miesiącach 2019. Tongue
Odpisz
10.12.2017, 15:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.12.2017 15:12 przez Axel.)
Moim zdaniem ostatnim dobrym filmem była 10., więc może po 11 latach czeka nas kolejny dobry? Bądźmy dobrej myśli Big Grin. Chociaż wydaje mi się, że ludzie czekają na tę informację nie dlatego, że są zainteresowani filmem, a dlatego że to może być podpowiedź kiedy dostaniemy kolejną generację. Chociaż szanse na to, że pokażą Zeroarę są bardzo małe. W końcu oficjalnie ten Pokemon nie istnieje. Podejrzewam, że to będą wszystkie formy Necrozmy + większość Ultrabesii, a Zeroara pójdzie za rok.
Odpisz
11.12.2017, 0:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.12.2017 1:27 przez Makion.)
Trailera nie widziałem jeszcze, sprzęt mam stary i streamu nie odbiera Tongue

Pierwszy zwiastun:

Ash ma tę samą czapkę co w "I choose You!", akcja filmu prawdopodobnie nie dzieje się w Aloli. Coś związanego z oceanem... najpierw Ho-oh, to może teraz Lugia?
Odpisz
11.12.2017, 1:41
Wincyj cukierkowości! Wincyj!

Słowo daję, z produkcji na produkcję nowsze style... Się nie idzie przyzwyczaić

FC: 3797 9339 3656
[Obrazek: v1s7Ewb.jpg][Obrazek: ZPC0Ixw.jpg]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości