Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Anime Sun & Moon w Japonii
24.11.2016, 17:01
RE: Anime Sun & Moon w Japonii
Fajny zrobili ten żart z tym Grubbin'em w Oppeningu, szczerze to fajnie ludzi wyrolowali. Seria jak najbardziej mi się podoba. A Bewear jest lepszą odskocznią, niż błyskanie.Pocieszne jest to, że ten pok sie nimi opiekuje, nie wiem jak wam ale mi ta seria się bardzo podoba. Nie przepadam, za seriami gdzie Keczup ma więcej, niż jednego startera i niestety podzielam twoje obawy Makion. Chciałbym, żeby jednak do tego nie doszło.

Mimikyu jest fajnym pokiem, ale mam wrażenie, że jednak jest bardzo silny co pokazało, że nie dał złapać się w zwykłego pokeball'a, a fakt, że jego trenerem jest Jessy mi bardziej odpowiada. Tylko jak dla mnie wróżka, która nie pada od stalowego ataku to trochę przegięcie. W sumie Pikach ma w końcu konkurencję i rywala, który go mocno bije, a Team R ma w końcu poka, który jest bardzo silny i nie pada od 1 pioruna.

[Obrazek: c76.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari, Makion
24.11.2016, 17:02
Niestety i w tej serii nie ominie nas rola najgorszych kryminalistów w historii.

Bardzo cieszę się że Ash ma rowleta, ale szkoda że Ash łapie więcej starterów, bo to zawsze się źle kończy.

Ale jeśli ma mieć oba, to trzymam kciuki z to sówka zostanie nowym tytanem. Jak dla mnie Decidueye jest nieporównywalnie lepszy pod względem designu od Incineroara. Plus będę szczery, kolejny super ognisty pok? Serio, Mamy już Charizarda i Infernape jako super silnych. Trzeci ognisty pok? Najlepiej jakby ogólnie coś o nie jest starterem dostało szansę, ale jeśli już, to lepiej Trawiak, Sceptile puki co jedyny kozacki typ trawiasty (Bulbasaur i Torterra nie są mu nawet bliskie, o Snivi nawet nie mówię), a Greninja puki co nawet z nim nie jest (wróci na pewno, ale nie jest to pok którego może wezwać w każdym momencie, więc wodny zastępca by się przydał).
Odpisz
24.11.2016, 19:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.11.2016 19:52 przez Makion.)
Nie przeszkadza mi to, że Ash będzie miał dwa startery tak jak w DP, ale rozczaruję się, jeżeli któryś z nich zostanie zapomniany na korzyść drugiego. Właśnie to mnie najbardziej denerwowało w 4 generacji, że od pojawienia się Chimchara w zespole, Turtwig został zepchnięty na dalszy plan, a szympans bardzo szybko osiągnął miano faworyta. Żółw przynajmniej osiągnął finalną formę, ale za to zaczął przegrywać większość walk. Było widać, że twórcy nie mieli na niego pomysłu, a historia powtórzyła się w 6 generacji, tyle że z Noivernem. Mały offtop zrobiłem, sorki Tongue ale po prostu się boję, że zmiażdżą głupiutkiego Rowleta, a ma potencjał aby wyrosnąć na majestatycznego poksa. Nawet jak nie osiągnie finalnej ewolucji, to jako Dartrix będzie pasować do komicznego charakteru tego sezonu. Już sobie wyobrażam, jak Ash będzie go ganiać, bo coś mu odbije w trakcie jakiejś ważnej walki i pofrunie sobie odpocząć.
Odpisz
24.11.2016, 20:59
Po obejrzeniu pierwszych czterech odcinków anime SM można być pozytywnie zaskoczonym. Przede wszystkim odnosząc się do wszystkich trailerów, które nie były zbyt optymistyczne. Ash nie został całkowicie zresetowany jak w BW, co przyjąłem z wielką ulgą. Rozpoznał zarówno Charizarda, jak i Taurosa (sam przyznał, że łapał Taurosy), więc można mówić o pewnej kontynuacji. Wygląda na to, że sam pomysł szkoły będzie jedynie niewielkim dodatkiem, co też można przyjąć z ulgą. Nie podoba mi się element zachwycania wszystkim przez Asha. Co do poków, zgodnie z przypuszczeniami, Pikachu, Rowlet, Litten, pewnie Pikipek, może coś z wersji alolańskich i zostaje tylko jedno wolne miejsce. W kwestii Z-move, póki co całkiem przyjemny odbiór. Tak samo jak w przypadku wprowadzonych postaci (jedynie Spohocles mnie irytuje).Mam jednak wrażenie, że aż 5 towarzyszy to jednak jest za dużo, więc będziemy mieć do czynienia z wędrówkami w 2-3 osoby, jak chociażby dzisiaj, gdy Ash spędzał czas z Mallow, w następnym odcinku z Laną itd.
Co do dzisiejszych odcinków - SM003 był po prostu słaby. Jedyne, co go ratowało to Mimykyu (w końcu Zespół R ma jakiegoś silnego poka!). Sam Zespół R to jest jakaś tragedia w kwestii kreski. Nie mam pojęcia, co oni im zrobili, ale smutno było na to patrzeć. Wyglądają gorzej niż sam Ash, co szczerze mówiąc, jest wysoko zawieszoną poprzeczką w kwestii rysowania postaci... Nie za bardzo rozumiem motyw Bewear'a. Zamiast błyskać, teraz misiek będzie ich "zabierał"? I to w chwili walk, gdy Mimikyu wygrywa z Pikachu?
Zdecydowanie najlepiej w ciągu pierwszych odcinków wypadł dziś Rowlet, czyli Mokuroh. Japońska nazwa też elegancka, co dodatkowo daje efekt takiego pohukiwania sówki Big Grin Sama sówka dzisiaj epicki występ, chyba przebiła nawet debiuty Oshawotta, co niestety może przewidywać, że jest możliwość pełnienia przez Rowlet'a funkcji Oshawott'a, czyli maskotki serii. Chowanie się w plecaku Asha, nieogarnięcie, mylenie jagód z dzwoneczkiem i ogólnie styl bycia powoduje, że póki co sówki nie da się nie lubić. Ujęcie, gdy siada na ramieniu Asha, i się trochę czerwieni (Ash również) było genialnie narysowane. Na plus również to "wypchnięcie" ze stada przez dowódcę ptaków, czy Toucannona. Zobaczymy, jak dalej będzie poprowadzony ten wątek, czy przemiana z nieogarniętego Rowlet'a w łucznika, czy los Chespina lub wspomnianego Oshawotta.
Zapomniałem dodać, że RotomDex jest kwestią, która może sprawić irytację u wielu ludzi. Mnie osobiście denerwował bardziej niż Piplup Dawn... Mam nadzieję, że w następnych odcinkach to jakoś ogarną, a RotomDex będzie "zwykłym" Pokedexem z funckją robienia zdjęć.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: jasiek759
24.11.2016, 21:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.11.2016 21:28 przez Axel.)
Powiem wam szczerze, Meowth ma dobry gust Big Grin
[Obrazek: 392.jpg]
Właśnie za takie rzeczy kocham nową serię. Cały odcinek z Mimikyu tarzałem się ze śmiechu. Przejście na bardziej humorystyczny styl to był świetny ruch.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Hidoi, Piotrek1113
24.11.2016, 23:59
PO obejrzeniu odcinków stwierdzam jedno.
Jak ja uwielbiam tego miśka, jego charakter, to jak się randomowo pojawił, i zabrał zespół R, rozwala mnie tym. Po prostu uwielbiam jego styl bycia, zawsze lubiłem Snorlaxa Asha, który spał kilkaset odcinków, a potem wstawał, niszczył wszystkich przeciwników jakich miał, pokazał kto rządzi i wracał spać. Ale ten misiek przebija nawet to (mimo iż nie jest tak silny jak on). Ogólnie zawsze lubiłem puki które mają po prostu wywalone na wszystko w około, ale ten misiek, po prostu go uwielbiam.

Przyznam, ze bardzo mi się podoba rowlecik, liczę że to on zostanie głównym pokiem Asha. Co do mimicostama, a czy wytrzymywanie tych iron taili, to nie jest czasem jego abilitka?
Boje się tylko, ze sówka zostanie nowym oshawatem, a to było by bardzo smutne.
Odpisz
25.11.2016, 2:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.11.2016 2:23 przez groth.)
Osobiście uważam że pierwsze dwa odcinki były ,hm , ciekawe i dobrze przedstawiły przybycie Asha i mamy Asha do nowego rejonu.
Ciekawy był pomysł , by Tapu Koko , ofiarował wzmacniacz mocy , elektrycznych pokemonów ( ciekawe tylko dlaczego wybrał akurat Asha ) i pewnie odegra większą rolę gdy Ash zdobędzie odznaki,
również nowi liderzy - koledzy , prezentują się ciekawie .
W tym odcinku , jak dla mnie jedynym minusem jest bliźniak doktora Oaka , który to swymi dziwnymi minami , przypominającymi pokemony usilnie stara się być zabawny , a plus za słodziutkiego Rockruffa , ciekawe kiedy Ash go dostanie.
Oglądając z kolei odcinki 3 i 4 , czuję lekkie rozczarowanie .
Nowy wizerunek duetu Rockiet , kurcze wyglądają okropnie , jakby byli pod wpływem , a Giovanni , hm , jeszcze bardziej doskwiera brak brwi.
Pokemon , który pojawił się w tym odcinku , a którego złapała Jessy ( co za nowość ) , prezentuje się , eh , ( co to *** jest ) , rozumiem że to coś jak lalka voodoo , ale o matko jest straszny , sam misiek ok , nie na plus , nie na minus , choć przerażają mnie piski różowej pandy ( wygląda to jakby piskami chciał opanować duszę ) .
Motyw z zbierającymi Pikipek i Trumbeak , oraz Rowlet , na plusik ciekawy pomysł zapewne przynoszeniem szczęścia , choć trzeba przyznać że czekający na posiłek Toucannon wyglądał jak jakiś don conleone .
Jakoś dziwnie wyszedł pomysł , by Ratom wskakiwał do pokedexu i nagle mógł mówić , hm .
Mym skromnym zdaniem perełką odcinków był Rowlet , kurcze taki słodziutki , taki lekko gapa , a jaki słodziutki , z charakteru przypomina mi , połączenie Froakiego ( głupiutka mina ) , oraz Oshawott ( lekka gapa ) , jednak i tak uroczo przekręcał główkę , oraz tulił się w plecaku , jak mała słodka sówka
Świetnie że Ash go złapał , choć ciekawe czy skoro z nim nie walczył , to będzie słuchał trenera po ewolucji ( jak to było z Charizardem )
Odpisz
25.11.2016, 17:37
Ale narzekacie na ROTOMA wg mnie fajnie, że go wprowadzili i wygląda na to, że tylko Kechup go ma co jakby wskazywało, że Ash testuje to urządzenie. Nie wiem czy w DP było coś o tym jak Rottom opętał zabawkę robota, w anime nie jest powiedziane, że musi opętać pralkę, lodówkę, kuchenkę, wiatrak no i kosiarkę. Było coś nawet wspomniane, że nikt do końca nie wie jakie urządzenia Rottom może jeszcze opętać.

Podobało mi się, że jako pokedex nie zaczaił pewnych słów, co pokazuje, że myśli jak robot, bez uczucia i sam się uczy. W końcu to pokemon, który opętał urządzenie. Coś jakby robot z duszą.

A fryz Jessie jest świetny przynajmniej jak stoi przy mottcie (które niestety wydaje się dłuższe) to przypomina literę R.

[Obrazek: c76.gif]
Odpisz
26.11.2016, 1:58
Co tu się odjaniepawla? Zespół R dostał najlepszego pokemona w generacji :OOOOOOOOO

Pikachu pokonany przez pierwszego lepszego dzikiego pokemona. Do tego typu bug - progress xD
Muszę przyznać, że Meowth sobie wyrobił gust. Wcześniej po prostu uganiał się za kociakami.

Wszyscy byli tacy pewni, że Ash złapie Grubbina (w sumie ja też).

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Elia
26.11.2016, 20:52
(26.11.2016 1:58)Nekuro napisał(a):  Co tu się odjaniepawla? Zespół R dostał najlepszego pokemona w generacji :OOOOOOOOO

Pikachu pokonany przez pierwszego lepszego dzikiego pokemona. Do tego typu bug - progress xD
Muszę przyznać, że Meowth sobie wyrobił gust. Wcześniej po prostu uganiał się za kociakami.

Wszyscy byli tacy pewni, że Ash złapie Grubbina (w sumie ja też).

Zgadzam się. Ten Meowth to ma gust ^^". A do tego jeszcze ten Bewear i jego mania 'życzliwości' (nie wiem, czy branie Zespołu R pod pachy kwestionuje jego naturę życzliwości, albo po prostu tak sobie ich nosi).

http://imageshack.us/photo/my-images/705/pokeiris.jpg
To niedopuszczalne! Ten trener powinien być winny! - Iris
Zgadzam się - Pikachu
Racja. - Scraggy
Przegrał. - Pansage
Co za łotr - Snivy
Tak. Oshawott, daj mu po twarzy Wodną Bronią - Emolga
zzzzz... (sen) - Oshawott
(facepalm) o rany - Emolga.
Odpisz
27.11.2016, 10:04
Kolejny zwiastun:

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
27.11.2016, 22:09
Czyli Ash lepiej pozna tą niebieską (jakoś nie mogę nauczyć się ich imion xD), obejrzałem wszystkie 4 odcinki i powiem szczerze, myślałem że będzie jakoś strasznie a póki co nie jest jakoś tragicznie. Schemacik pewien jest tj. Ash poznaje dziewczynę, która na niego leci, chce zostawić pokemona na wolności a ten chcę do niego dołączyć. Te dwa schematy mnie denerwują ale zespół R robi jako zapychacz... Jeszcze teraz Jessie ma twarz jak po operacji plastycznej (w sumie jakieś naciąganie twarzy to by do niej pasowało) i mają silnego pokemona ducha ale Ash i jego znajomi nie są raczej palcem robieni, więc nigdy żadna kradzież zespołowi R się nie uda (tak jak to miało miejsce dotychczas). Oczywiście robię się nudny ale ciągle liczę na to, że w regionie Alola spotkamy jakiegoś starego znajomego (najbardziej zależy mi oczywiście na Brocku, Dawn, Misty i May <3). Wie ktoś może ile seria przewiduje odcinków lub kiedy to Ash wraz z bandą (liczę na to, że liczba ludzi podróżujących zmniejszy się chociaż o tego grubaska) wyruszą ze szkoły w swoją podróż? Szkoda, że nowe odcinki wychodzą tylko w czwartki Sad
Odpisz
27.11.2016, 22:55
Szczerze powiedziawszy po tych pierwszych 4 odcinkach, jestem póki co Neutralnie nastawiony do tego sezonu, widać że to jest sezon zrobiony dla dzieci, fakt przyjemna atmosfera jest. Wiadomym jest że obecnie ta seria nie dorasta do pięt XYZ, ale liczę na to że zmienią tą twarz Asha potem, no i pojawi się jakiś stary znajomy z poprzedniej serii. Greninja na 80% powienien się pojawić, w końcu są oni połączeni. Biorąc pod uwagę fakt że ten wyjazd do Aloli był przypadkowy i z góry ta Alola wygląda na wyspę dużą, no i to że Ash będzie do szkoły chodził, to nie wydaje mi się aby ta seria była długa, no i nie powinno być tych odcinków dużo.
Odpisz
28.11.2016, 16:06
(27.11.2016 22:09)jasiek759 napisał(a):  Ash poznaje dziewczynę, która na niego leci
Niby jaka dziewczyna? Czy my oglądamy to samo anime?

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
Odpisz
28.11.2016, 17:45
(28.11.2016 16:06)Nekuro napisał(a):  
(27.11.2016 22:09)jasiek759 napisał(a):  Ash poznaje dziewczynę, która na niego leci
Niby jaka dziewczyna? Czy my oglądamy to samo anime?

Ta z zielonymi włosami, zobaczysz że będą jeszcze przejawy jej miłości do Asha ale poziom friendzone: Ash Ketchum jest nie do przebicia przez nic i przez nikogo.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Brendan Birch

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości